Quantcast
Jump to content
јагодафилмоловац

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU

Recommended Posts

Počela sam Heart Signal ,a poslije cu i Terrace House.

Svidja mi se emisija,komentatori su mi smiješni ,kandidati su previše stidljivi ali vjerovatno je to dio njihove kulture.

Najljepsa i najkompletnija mi je ona glumica ,za sada.

Ona mala kratke kose mi nije nikakav utisak ostavila .Previše se krevelji i smije bezveze ko da ima 12 godina....

Od muškaraca me niko još nije impresionirao .Tek sam odgledala 2 ep ,mozda promijenim mišljenje.

A za Japan se slazem sa @puzlator otvoreno ,bez cenzure,dosta su prirodniji od ovih.

Jos da dodam ,kuća u HS je prekrasna .

• Like 4

Tek gledam Alohu 3 i 4 sezonu sa linkovima koje mi je poslala @puzlator :wub: hvala. S tigla 24 epizoda ND.

Spoiler

Konjak park i nas savrseni mladi par.

Meni se Aloha dopala jer su snimali na Havajima, zanimljivi su mi i ti svi vodeni sportovi, omiljena mi epizoda kada su u drugoj sezoni isli na ronjenje i surfovanje. Ti programi su interesantni za mlade ljude da steknu neko iskustvo u procenjivanju drugih ljudi.

TH Opening New Doors

Spoiler

uvodna pesma je prelepa

koja ima jos par epizoda do kraja mi se do sada malo vise svidela i  od Alohe.

HSignal 2 mi je bio vise zanimljiv od HSignal 1 dobro nisu povezani @MitziD da li si ti pocela gledati HS2

Spoiler

i slazem se ona se previse smeje necu puno da komentarisem jer ti tek gledas. Kada zavrsis sa gledanjem javi se.

Ako ima jos neki  slican program na engleskom posaljite mi linkove.

Komentatori iz Alohe

Spoiler

su brutalni a u ostalim TH sezonama su bili vise komicni nego brutalno iskreni. Bez njih to ne bi bilo to. Svida mi se i u HSignal da imaju i strucnjake.

• Like 3

@Vanilia Hvala jos jednom na linkovima i @puzlator:wub:  Slucajno da vidim malo Aloha State... pogledao minutu prve epizode i vec mi se svidja... je li ovo moguce? haha :lol: Mislim da ce komentatori biti bas zanimljivi :D Ipak cu ostaviti po strani i probati Opening New Doors prvo, cim probam jos jednom sa Life on Mars ;)

• Like 2

Meni su komentatori bili puno komicniji  i simpaticniji u NDoors valjda i to igra ulogu u gledanju. Secam se onih emisija kada nema Torichan 

pa je dozivaju , ona im je osoba zbog koje se ustrucavaju biti otvoreni do kraja.

Virus TH se siri :lol: dok se na godinu ne vrate nasi glumci moramo se snalaziti gde je taj avgust i decembar 2019....

Jos ovo nisam gledala kada zavrsim Alohu trazim 2015

• Like 1
  • LOL 1

E ovako pogledao sam prvu epizodu TH:Opening New Doors i moram malo da prokomentarisem... vi ako hocete ukljucite se pa da malo ozivimo ovaj deo foruma. ha ha :lol:

Spoiler

Prvi utisak je ok, ali nisu me jos kupili. ha ha 

Imena im nisam zapamtio tako da pogadjajte o kome pricam, od ukucana. XD 

Mogu reci da su ukucani bas razliciti, sto se tice godina a i stvarima kojim se bave, posao i to... 

Najmladji je sladak, to ne mogu da sakrijem ali mislim da je previse mlad za ovo i samim tim sto trazi devojku majku mi malo... hmm treba jos da naraste i da pije puno mleka. Jedino sto mi se svidja oko njega je sto uci za kuvara i lepo mu to stoji, za ono malo sto smo videli, jedino nisam razumeo sto mirise luk... nisam ja sad neki pro-kuvar, ali kuvam, pecem i spremam kolace... prvi put vidim da neko mirise luk, pa mi to malo bilo 'sta?!'... da li je to za kamere uradio?! ono.. .lepo je izgledao. I give him that ^^

Devojka student (wannabe model) me malo neprijatno iznenadila sa njenim razgovorom kakvog decka trazi... sta? da te decko ne gleda i ne obraca paznju na tebe... svidja ti se... kad te pocne gledati, sutnes ga... Zna li ona o cemu prica ili je to onako bezveze pricala samo da nesto kaze... to mi veze sa vezom nema a i samim tim ako trazis takvog momka, msm da ces ga tesko naci ili je mozda previse korejskih drama pogledala. LOL haha zao mi tog momka koji ce sa njom izlaziti. Iskreno, od srca.

Tsubasa je jedina od devojki na mestu... ne trazi nista previse, neko ko se bavi sportom ili je razume i prihvati onakvom kakva jeste. To mi se svidja.

Trecu devojku nesto puno nisam ni video a ni cuo... pa za sada nemam neko misljenje o njoj, samo mi je vrlo interesantan posao kojim se ona bavi. ^^

Najstariji clan mi je za sada favorit... izgleda mi kao da se voli saliti... ili ga izrazaji lica cine takvim. haha On je kao tata tamo... lol Najstariji. hahaha Dosao na odmor da se brine o decici. haha Bice interesantno!

Decko model, nemam za sada neko veliko misljenje ali ne izgleda niti se ponasa lose. Tako da prvi utisak ok. ^^

Komentatori su u redu ali glumac, sto im se pridruzio malo mi previse tih, kao i mladja devojka sa kratkom kosom. Nekako su mi u drugom svetu... nadam se da ce se malo vise ukljucivati u razgovor u sledecim epizodama.

Kuca je jako lepa. Svidja mi se kako su im sobe sredite, posebno kreveti kako su namesteni, bas zanimljivo... a wc i jos mini tv kad se kupaju. Wow Super! 

Epizoda 2...

Spoiler

Ova model wannabe devojka mi se uopste ne svidja... potvrdjeno. A komentator sa naocalima kao da mi je citao misli i rekao sve sto sam ja mislio. ha ha ha 

Yuudai mi se pocinje svidjati i do neke mere ga razumem zasto je napravio onakvu supu bez previse zacina. Svidja mi se sto je stavio paradajz, luk... izgledalo mi je ukusno a to sto su ovi imali primedbe, njihov problem.. ne znam je li toliko tesko ustati i malo posoliti ili dodati jos nesto pa da bude po njihovom ukusu? Malo mi je tu Yuudai izgledao mnogo starije od svih, meni se cinilo da je spremio tako da vidi kakvi su ukusi ukucana, da je presolio i dodao puno zacino sigurno da bi i onda imali zamerke, ovaku uvek mogu dodati nesto, kad je manje stavio, ali ne... mora ona model wannabe odmah iza ledja svojim prijateljicama govoriti. Reci mu u lice, draga a ne ici iza ledja. Nekultura na nivou! Mislim da je Yuudai uzeo pogresnu devojku kojoj da se nabacuje... iako je priblizno njegovih godina, mislim da ona njega uopste ne razumi niti ce ge razumeti, kako se ponasa!

Model mi je imao lep razgovor sa Tsuchan, svidelo mi se kako su opusteno pricali... kao da se znaju vec druze vreme ili jednostavno Tsuchan cini ljude da se tako ponasaju oko nje... meni je ona, od ove epizode, favorit. Devojka na mestu i koja ne leti u oblacima. Vrlo lepa i neverovatno kulturna, nadam se da ce momci to videti.

Takodje nemam lose misljenje o trecoj devojci... a opet nemam ni nesto previse 'dobrog' da kazem. Vec sam rekao sta mi se kod nje svidja u postu gore i to je to, za sada... i dalje isto.

Ja mislim da znam sto su tog glumca komentatora doveli tamo... samo da se smeje i eto. Ima lep osmeh... sluzi necemu. Svidja mi se koliko su njih troje-cetvoro pricljivi i smesni ali trebalo bi da daju sanse i ovima drugim da pricaju.... i malo da izadju iz te 'uspavanosti'. xD 

Automobili su im lepi... samo se nadam da neko nece reci da je onaj zeleni zenski. haha Ima da odmah zakoljem toga. lol Bas mal i lep auto. ^__^

A ova kad je uzela seci luk.... :lol: ah #basmisenesvidja LOL svidja mi se sto je Yuudai rekao ono 'pricaj sa hranom', a ona sigurno 'jel ovaj normalan?' u glavi LOL hahah Da, da... trebas pricati i voleti hranu da dobro ispadne... :P uz ljubav sve lepo ispadne. Ipak neke ljubavi moras imati, a onda i nije tesko nauciti. xD

• Like 1
  • LOL 1

Na ovoj stranici ima sve o svim ucesnicima ove sezone od imena, godista, nadimaka i zanimanja.

https://en.wikipedia.org/wiki/Terrace_House:_Opening_New_Doors

Spoiler

Meni su do kraja ostali dragi Tsubasa Shion Mizuki posle Yui i  Noah. Taj stariji momak Taku skraceno zanimljiva licnost  da nema brkove puno simpaticniji i mlade bi izgledao, shvatam zasto su ga ubacili mada trebali su ljude slicnijih godina staviti. Neki ljudi su tu usmereni silom prilika jedni na druge - dobro je sto su neki zaposleni pa i nisu tu bas ceo dan- da su se pronasli negde vam TH kuce ko zna da li bi se uopste sprijateljili i da li bi se druzili. Ali budes svedok lepih prijateljskih i dobronamernih razgovora.  Meni se ucnio Shion model kao sasvim normalna i zrela osoba. Moze se dosta od njega nauciti samo gledajuci njegovo ponasanje i odluke. Dobro vaspitana mlada osoba.

Na 23 sam epizodi tako da se bojim i sta bih rekla za koga da bi bio veliki spojler za vas sto tek gledate. A komentatori idu u srz ne promakne im niko posebno ovom sa naocalama on uvek primeti nesto sto ovih cetvoro ne primete ha ide i u krajnost.

Meni se odmah kao osoba dopala Tsubasa veoma je prirodna i pristupacna osoba, dobro mogla bi biti malo vislja i vitkija ali sve je to prolazno drago mi je sto ce na nju obratiti paznju neko za koga bismo najmanje ocekivali jer je zapravo on uvideo tu njenu unutrasnju vrednost i lepotu kao osobe - jedino sto je vecno. Hokej ne volim ali nju sam rado gledala. I ona i Taku su se prikljucili da bi ljude upoznali sa svojim omiljenim sportom. Mizuki ima veoma zanimljivo zanimanje a i kao osoba je super samo da li ce neko je primetiti?

Ami ne zelim ni da cujem o njoj

Spoiler

uvideces u toku snimanja kako se ona ponasala, opravdali su je zbog godina ali veoma sebicno od nje.

Sa ovim se u potpunosti slazem da svako od nas  moze i treba da zna da kuva, cisti i da se brine o sebi i drugima. Veoma frustrirajuca razmisljanja sa Balkana da se posle posla treba doci kuci i izvaliti na neku fotelju sa daljinskim a zena treba sve ostalo da radi a kako zene stare bile majke ili zene sve im je teze izboriti se sa konstantnim prilivom posuda i garderobe za pranje i peglanje jedan zacarani krug. Pa bar neku sitnicu oprati posude ili napraviti salatu za pocetak. Inace trudim se mog sina nauciti da se zna sam brinuti o sebi. Veoma pohvalno za tebe Mio ako pomazes svojim ukucanima i ne smatras da bi oni sve trebali raditi sami jer eto rodile su se kao zene. Ljuta sam na licemere mama volim te ili zeno volim te a prstom ne maknu da nesto za sobom pospreme a kada odemo usled premora i nerazumevanja sa ovog sveta  jos kao i placu toboz za nama. U stvari placu jer odlazi njihov sluga..... i u bolu su sebicni....

mislim da je TH dobra preporuka za mlade clanove porodice ili prijatelje ko ih ima mozda @hobi U ovim epizodama se moze videti da nije sve do izgleda i da ne privlaci sve ljude samo neciji izgled niti da bi neko trebao biti super samouveren ako samo dobro izgleda misleci da ce se svideti celom svetu. Posebno me iznenadio jedan clan posle 20-te epizode koji je i potvrdio da veze sa  devojakama s kojima je izlazio a izgledale su kao modeli i nisu bas dugo trajale.

• Like 2

U TH prođe toliko "zanimljivih pojedinca" da ne možeš vjerovati gdje su se našli

Spoiler

Torichan je došla kao voditelj kada je tek imala nekih 19-20 godina pa je  još bila "neiskvarena" zato i govore da je ona tu da ih zaustavi da ne otiđu predaleko sa šalama te joj je u prvim sezonama You znala prekriti uši da ne sluša prosto :lol:  

što se tiče najstarijeg - Mio nemoj čitati ako nisi pogledao do tamo 10-12 epizode - kada je mislio da ako se obrije da će biti mlađi stvarno mi nije bio jasan (cijelo sam vrijeme mislila "nemoj to učiniti, nemoj to učiniti) a onda još ono njegovo sretno lice kad je gledao prema Ami  :joy::joy::joy:

@Vanilia B&G in the City je prva sezona koju sam pogledala od TH

Spoiler

Arman kao i Tetsuya - nikako otići. Bila sam iznenađena kada je Yuki davao lekciju drugom ukućaninu (neću reći kojem da ne otkrijem sve ali to se dogodi u prvih par epizoda) da kako nema cilj u životu i da što planira od svog života - gledam što se ti petljaš u tuđi život ali kako sam dalje gledala TH shvatila sam da je u Japanu normalno da te netko pita što želiš a da ti sve imaš isplanirano prije 20-te :mellow:

• Like 1
  • LOL 1

@puzlator tu su valjda i kulturoloske razlike što bi kod njih bilo nepristojno kod nas većinom nije i tako.

Spoiler

sada sam imala priliku da gledam Taishi-a kako drzi predavnje Yuyi koje je kao bilo plodonosno nije bilo prijatno za slusati ali voditelji kazu da mi neke stvari mozda ne vidimo kao oni sto su tamo ziveli stalno i da sva ta uplitanja nisu uvek iz lose namere... Meni Yuya nije nesto bio omiljen ali fascinira njegova procena devojaka i da nije pao na izgled i da je primetio da ona ipak ima i lep osmeh i da ga je njena licnost osvojila.

Kako su slepi pored očiju što bi rekli ti momci od tako kvalitetnih devojaka oni se svi zagledali i zaleteli da ugode Ami koja je bila toliko nezrela i sebicna ili prosto bezobrazna i bahata. Ima ona lep osmeh ali nije to sve što nam treba u životu. A ja lično ne volim ni brkove ni bradu nekako nije mi lepo videti a sada svako ima svoj stil u ovo novije vreme. Za Taku mogu reći da je izgledao u prvim epizodama bolje od svih ostalih da nije tih brkova kao što su voditelji primetili ima stvarno lepe crte lica. Zao mi je sto se za njega nije neko pronasao jer on ipak razmislja i ozbiljno no to se i ocekivalo devojke su premlade i fokusirane na svoje karijere i Tokio.... Gledam sada ove epizode posle 23 za sada mi Guy nema lepo ime a ni neki izgled kao ni super manire ali osetim da je osoba sa veoma toplim i iskrenim srcem, videcu da li ce takav biti i do kraja svoga boravka u kući. Za sada mi se svida njegovo druzenje sa Nikki. Posle para iz druge sezone mi nekako opalo interesovanje. Yusuke jos jedno toplo srce...Seina mi je isto bila draga zbog njenog posredovanja ali se bojim da ce brzo otici zbog tolikog alkohola mislim da je Makun bio zabrinut za nju a on mi tek nije bio jasan od jednom on se zainteresovao za nju kada je ona vec pocela da gubi interesovanje i strpljenje za njega. Yusuke i njegova muzika to mora da se pamti. Veoma draga osoba.

Aloha cast

A tko želi da upozna te super interesantne pojedince ništa drugo kofer u ruke i put Havaja. Kakvi talasi i kakva plaža zažalim što nisam probala nikada te neke malo zahtevnije vodene sportove kao što je surfovanje. Fascinira kako tamo lako postanes modni kreator sa svojim brendom kao Avian - kako samo lepo ime. Ima toliko tih neobicnih radnjica i restorana i izlozbenih prostora.

• Like 2

Ja ako nastavim ovako da pricam o svakoj epizodi ima da se napisem. ha ha ha :P 

4 hours ago, Vanilia said:

Na ovoj stranici ima sve o svim ucesnicima ove sezone od imena, godista, nadimaka i zanimanja.

https://en.wikipedia.org/wiki/Terrace_House:_Opening_New_Doors

Hide contents

Meni su do kraja ostali dragi Tsubasa Shion Mizuki posle Yui i  Noah. Taj stariji momak Taku skraceno zanimljiva licnost  da nema brkove puno simpaticniji i mlade bi izgledao, shvatam zasto su ga ubacili mada trebali su ljude slicnijih godina staviti. Neki ljudi su tu usmereni silom prilika jedni na druge - dobro je sto su neki zaposleni pa i nisu tu bas ceo dan- da su se pronasli negde vam TH kuce ko zna da li bi se uopste sprijateljili i da li bi se druzili. Ali budes svedok lepih prijateljskih i dobronamernih razgovora.  Meni se ucnio Shion model kao sasvim normalna i zrela osoba. Moze se dosta od njega nauciti samo gledajuci njegovo ponasanje i odluke. Dobro vaspitana mlada osoba.

Na 23 sam epizodi tako da se bojim i sta bih rekla za koga da bi bio veliki spojler za vas sto tek gledate. A komentatori idu u srz ne promakne im niko posebno ovom sa naocalama on uvek primeti nesto sto ovih cetvoro ne primete ha ide i u krajnost.

Meni se odmah kao osoba dopala Tsubasa veoma je prirodna i pristupacna osoba, dobro mogla bi biti malo vislja i vitkija ali sve je to prolazno drago mi je sto ce na nju obratiti paznju neko za koga bismo najmanje ocekivali jer je zapravo on uvideo tu njenu unutrasnju vrednost i lepotu kao osobe - jedino sto je vecno. Hokej ne volim ali nju sam rado gledala. I ona i Taku su se prikljucili da bi ljude upoznali sa svojim omiljenim sportom. Mizuki ima veoma zanimljivo zanimanje a i kao osoba je super samo da li ce neko je primetiti?

Ami ne zelim ni da cujem o njoj

Reveal hidden contents

uvideces u toku snimanja kako se ona ponasala, opravdali su je zbog godina ali veoma sebicno od nje.

Sa ovim se u potpunosti slazem da svako od nas  moze i treba da zna da kuva, cisti i da se brine o sebi i drugima. Veoma frustrirajuca razmisljanja sa Balkana da se posle posla treba doci kuci i izvaliti na neku fotelju sa daljinskim a zena treba sve ostalo da radi a kako zene stare bile majke ili zene sve im je teze izboriti se sa konstantnim prilivom posuda i garderobe za pranje i peglanje jedan zacarani krug. Pa bar neku sitnicu oprati posude ili napraviti salatu za pocetak. Inace trudim se mog sina nauciti da se zna sam brinuti o sebi. Veoma pohvalno za tebe Mio ako pomazes svojim ukucanima i ne smatras da bi oni sve trebali raditi sami jer eto rodile su se kao zene. Ljuta sam na licemere mama volim te ili zeno volim te a prstom ne maknu da nesto za sobom pospreme a kada odemo usled premora i nerazumevanja sa ovog sveta  jos kao i placu toboz za nama. U stvari placu jer odlazi njihov sluga..... i u bolu su sebicni....

Ja te neke jos nisam upoznao. haha Mozda zato sto sam na pocetku ali hvala sto nisi spojlere stavila. haha :P 

Spoiler

ah nije sve u lepoti... Ona unutarnja lepota je ipak sve. :sweatingbullets: Zato se meni Tsubasa svidja, jeste da je ona lepa... nije model-lepa ali sta, lepa je na svoj nacin. :P:wub: A sto se tice Yuudai, on jeste eye-candy ali ipak njegova kuvarska strana mi se mozda malo vise svidja... haha nadam se da ce kuvati jos vise i pokazati svoje trikove kako epizode budu isle... mozda naucim nesto novo od njega. ^ _ ^ 

'Sometimes you need a little eye-candy in your life' ha ha ha :lol::lol::wub:

...

Epizoda 3

Spoiler

Al' sam se lepo nasmejao. xD Ovi komentatori su stvarno vrh... hahaha ono kad su pricali o Nakamura i Yuudai i novac. hahaha O boze... hahahaha neverujem... 

Ova epizoda je bila 'teska'... svidja mi se kako se Yuudai otvorio i pricao o nekim stvarima, to nije nesto sto ljudi lako mogu da kazu drugima i priznaju (posebno ljudima koje poznajes nekoliko dana), a samim tim sto je rekao znaci da se trudi. A sve je to zakuvao Shion... a i dobro sto jeste. On samo ispituje.

I Nakamura sto je podelio, isto vidi se da se trudi... a o Tsubasa da i ne pricam, devojka je dobra i jos kad vidis da je majku izgubila kad je bila dete... :(  ali otac ju je lepo vaspitao sto se i vidi. Nadam se da ce uspeti i ostvariti svoj san. <3 

Ali onaj komentar od komentatora... da ovi iz Aloha nisu se ponasali kao 'ljudi' hahaha niti imali emocije... sta? hahahaha xD 

i ona scena sa kupanjem... haha otkud to ispade. LOL A komentari hahaha ^__^ Jos kad su pricali o Yuudai... haha Support Group hahahaha nmg :lol::wub:

Ja moram jos Yuudai da dam 5+ jer decko tako mlad a shvaca neke stvari... svaka cast! Nadam se da ce istrajati do kraja i postati kuvar i sam svoj covek! 

• LOL 2

@Mio- imam nešto za Y da kažem ali kada odgledaš shvatićeš. Imas dobre preporuke za Yuudai-a, samo da li će te on poslušati  i poraditi na tome videćeš u nastavku.Za njegov zadnji obrok ukućanima se baš potrudio a ovo između i nije bilo neko kuvanje kao od našeg šefa iz HSignal 2.  Baš si me iznenadio

Spoiler

da ti se sviđa Tsuba jer imam utisak da ti se ne sviđaju dame. Najmanje mi se sviđalo ponašanje Ami i Yuudai-a a posle i još jedne čudne ukućanke. Yuudai kada je navodio svoj tip baš si dobro shvatio traži osobu koja bi se prema njemu odnosila kao da je on dete od dve godine znači ona po njemu treba baš sve da radi počevši od njegovog umivanja, šišanja, brijanja oblačenja, obuvanja čarapa i cipela.On je prava beba. Ta izjava ga je ukopala kod većine.

Dobro nama je Tsuba savršena a ima ko bi nešto dodao, a tek kada upoznaš malo više i njenog oca i komentatore koji su predlagali da se i on pridruži društvu kasnije, Tsuba je stvarno pravi primer japanske mlade  žene moglo bi se reći. Ona je spoj tradicionalnog i modernog. Kakav samo osmeh ima Tsuba.

Upoznaćeš posle i Yui pred kraj ona je slična Tsubi samo malo mirniji i uzdržaniji tip osobe.

Izgleda su u Alohi bili sve poslovni ljudi pa su oni stekli takav utisak.

Kako koju sezonu zavrsis mozes komentarisati da ti ne oduzima puno vremena.

• Like 2

@Vanilia Nemoj mi reci da ce se Y skroz pokvariti... ahahaha Dobijam taj utisak posle toga sto si napisala. XD :lol::lol:

A dobro, nije u redu, po meni, da ga poredimo sa Hyun Woo... ipak je HW mnogo iskusniji i stariji od njega. Pred Y su jos godine... mlad je, previse. (ponavljam se) xD 

Cekam onda da upoznam i Yui, a i otkrijem sta ce se dalje desavati sa nasim ukucanima. ^__^

Jeste li poceli gledati Mr. Sunshine? ;) imate li u planu? 

@Vanilia TH Aloha planiram još od prošle godine pa nikako... mislim da je ljeto idealno vrijeme za takav format.

HS me ugodno iznenadio,  ne bih nikad pomislila gledati da mi @puzlator nije preporučila. Komentatori su stvarno zanimljivi.

@MitziD zdravo:) Jesi li znala da je Mother nominirana za festival u Cannesu? Planiram pogledati Lawless također. Jest da je premršav, ali ipak ne gubi na kvaliteti.

Još sam na projektu Reply ako se sjećaš:) Završila sam 94 i počela 88 koja mi se za sada najviše sviđa. Gledaš li kinesku My story for you s  Luo Jinom?

@Mio-

• Like 3

@hobi Videcu kad sve epizode budu prevedene pa mozda probam, ako imam nesto pozitivno da kazem posle, napisacu ovde. ^^ Ti ako gledas ranije, javi utiske. :P A lepo sto ti se svidja Reply '88, moj omiljeni deo :wub::wub:

Mr Sunshine, sve to neverovatno lepo izgleda, vidi se da su velike pare potrosite, ali imaju problema sa vremenom i sta je proslost, sta buducnost... malo je prva epizoda po tome uradita prilicno razocaravajuce i s' brda s' dola, ali druga je bila bolja, po meni. Sad sta sledi, videcemo. Prvi OST od Park Hyo Shin-a je lep, a kao sto je neko na MDL vec rekao... prvi susret glavnog para je tako Kim Eun Sook-stil. ha HA HA HA 

• Like 1
  • Thanks 1

@Mio- ne gledam još, i ja volim kad je sve prevedeno.:) Kažeš Sweet Dreams i nije nešto. Malo sam gledala FD i okej je za sada. Valjda zato što ju ne uspoređujem s EL. Ah, kad volim Dilrabu...

A gospodin Sunčani je velika  filmska faca, neće se pojaviti u bilo kakvoj drami ha ha

• Like 1