Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

@Mio-pogledala sam prve tri epizode. Fore su im i dalje smiješne, dobro su ih prilagodili. Ponovno me naglas nasmiju. Sviđa mi se izbor glumaca, a pogotovo ona koja glumi samohranu majku. Nema tupavi pogled kao korejska glumica. Jedino mi ne paše uvodna pjesma, previše je rokerska za ovakvu dramu.

  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala @hobi na utiscima :wub:

 

Slazem se u potpunosti sa uvodnom pesmom!

Probao sam i ja seriju. Trenutno sam na trecoj epizodi! :phew:

Posle prve, nije mi ostavila neki utisak... malo smesnih momenata i nekako sam previse vracao film na original, Korejsku verziju i uporedjivao, sto moze biti problem. :sweatingbullets:

Ali, nisam hteo da stanem iako mi nije neki utisak ostavila. 'Odmorio' sam dva dana od serije i juce probao ponovo, sad je vec bolje. Humor je tu i glumci se snalaze, neki bolje neki tu i tamo. Za sada izgleda da ce biti dobro. Cekam da vidim kako ce neke od scena iz Korejske verzije uraditi ovde. Ostajem, definitivno, da pogledam ovo do kraja.

A, mogu reci da i mene nasmeju naglas. Plus!!!

 

Serendipity , svidja mi se broj epizoda i sinopsis. Samo da bude prevoda, pa ovo se za vikend pogleda :ph34r::lol: //ako je datum premijere tacan.... sa kineskim dramama, nikad se ne zna!

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam baš pogledala Move to Heaven i taman sam bila za gledanje neke obiteljske drame tako da sam je pogledala u dva dana. Bilo je situacija gdje se zaplače a opet nije pretužna da se ostane utučen - jednostavno život - tako da mi je baš bila dirljiva za gledat. Nema puno epizoda i ne traju dugo tako da se uspjelo sve reći a da opet nije u dužinu i širinu gdje bi zamarali sitnicama. 

  • Awesome 2
Link to comment
Share on other sites

 Gledam Untouchable Lovers. Ponajviše mi se sviđa zbog odlične glumačke ekipe. Nakon 17 epizoda počinje veliki zaokret u radnji zbog čega većina gledatelja šizi. Neki su čak dramu ocijenili s jedinicom. Meni to ne smeta, dapače, jer onda počinje humor. Koliko god je drama zanimljivo počela, ne gleda mi se poremećeni car svih 50 epizoda!

:eats2:

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Što kažete na najnoviji trend na MDL? Članovi kupuju virtualni novac i nabavljaju cvijeće koje šalju najdražim zvijezdama kako bi im podigli popularnost. Smislili su dobar trik za zaradu. No rangiranje popularnosti čini mi se nebitno...barem u današnje vrijeme.

@Mio- dobivaš li ti išta za pisanje odličnih članaka, osim srdaca i komentara?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni ovo sa cvetomima na MDL totalna glupost. Ne bih da povredim nekoga, ali ne znam sto bi iko bacao novac za neko tamo nebitno cvece. Razumem da i oni nekako moraju profitirati ali ovo je stvarno jedna od onih ideja... :what!:

 

Samo ce jos vise dovesti do razlika... nije kao da ih nema vec dovoljno na MDL. :phew::lol: (Kad su se 'svadjali' oko zvezdica pored imena ... ja imam, ti nemas!  :crazy:)

 

A sto se tice clanaka @hobi, nisam pisao vec duze vreme tamo. Bilo je 'zabavno' raditi clanke... mozda se i vratim da probam ponovo, u buducnosti, ali sad trenutno ne. :unsure::lol:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Mio- vjeruj mi da sam ostala paf. I još su sve lijepo objasnili:  virtualni novac se zarađuje kroz dnevnu aktivnost ili se može kupiti za pravi. Fanovi šalju cvijeće omiljenim glumcima. Glumci uopće neće znati za to, ali će se njihove profilne slike penjati na top 100 ljestvici popularnosti.:blink: To je pritisak na članove da budu aktivni ili da daju dva dolara.

Ali ljudi su se navukli. Evo, primjer kineskog glumca Xu Kaija: kad sam poslala prošli post, bio je 10., a sad je već 6.  I ne samo to, tjedno se rangiraju  pošiljatelji  i dobivaju medalje.

 

I ovdje je smo imali virtalnu banku i medalje, ako se sjećaš. Znamo koliko je to trajalo.

 

Iz tvog odgovora mi je savršeno jasno kakva klima vlada na MDL. Nema s njima šale.

:fiercebunny:

  • Like 1
  • Insightful 1
Link to comment
Share on other sites

Ja jučer "slučajno" primjetila cvijeće sa strane, ali više me uopće ne zanimaju tako da sam samo ignorirala i nastavila svoje raditi :sweatingbullets: Dok god mogu samo voditi evidenciju serija i filmova koje sam pogledala, ostalo me ne zanima ali kako su krenuli, još će početi i naplaćivati korištenje :mellow:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, puzlator said:

Ja jučer "slučajno" primjetila cvijeće sa strane, ali više me uopće ne zanimaju tako da sam samo ignorirala i nastavila svoje raditi :sweatingbullets: Dok god mogu samo voditi evidenciju serija i filmova koje sam pogledala, ostalo me ne zanima ali kako su krenuli, još će početi i naplaćivati korištenje :mellow:

 

Nece valjda, ali kako su krenuli... uh oh :smashes:

@hobi Dobra vest! Viki prevodi Serendipity^_^

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Serija 'Litter to Glitter' me je bas nasmejala. Ne pamtim kad me je poslednji put neka serija ovoliko nasmejala.... velika preporuka. Meni je ostalo jos dve epizode i pogledacu ih do vikenda... ne zelim jos da kazem 'goodbye'.

 

Poceo sam 'Dare to Love', posle duze vremena eto mene opet sa lakorn-ima i epizodama duzine tv filma. :ph34r: Trcim... ali vec bi preporucio seriju. Probajte~ :please: //Ima 15 epizoda. Sledece nedelje se zavrsava....

 

Sve preporuke i za BL japansku kratku seriju , Given. Zavrsava za dan-dva! Pravo vreme za binge gledanje. Ovo za jedno vece mozete pogledati. <_<:lol::wub:

 

Witch's Diner sam zavrsio. Gledljivo... cak na kraju sam pomislio i na kratak nastavak sa glavnom trojkom (u buducnosti...)! Bilo bi lepo... takav sam osecaj imao i kad je 'Sell Your Haunter House' zavrsila... :phew::tears:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I Need Romance (thai verzija) možete zaobići jer nećete puno propustiti. Nema neke velike drame, svi likovi "dragi" i ništa posebno. New mi nije nekako bio za ovu ulogu jer mu je lice preblago i nema tu atmosferu oko sebe da ispada kao da zavodi ženu od 30+ godina. Trebala je biti neka napetost između glavnih glumaca ali su mi izgledali baš kao neki rođaci tako da mi je više bila obiteljska serija nego neka romantika. Dosta se scena ponavljalo, dosta malo glupavih razgovora za osobe koje imaju preko 30 godina, ali nije najgore što sam odgledala. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da, L to G je opravdala očekivanja. To samo potvrđuje kvalitetu scenarija. Možda sad Tajvanci naprave rimejk:D

Gledam Dance of the Sky Empire. Ne zahtjeva angažman pa dobro dođe za opuštanje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav! ^_^

 

Zavrsio sam sa gledanjem kineske serije ' The Rational Life ' i moram da preporucim (od srca).

Jako dobra serija. Prica jeste sporija ali mislim da je u tome i car ove serije. Prvi deo se dosta bavi poslom, pa romansa i nije u centru ali polako stvari vode do drugog dela koji je vise fokusiran na romansu.

Prica se najvise fokusira na glavna dva lika, ali dosta scena imaju i druga dva para koja upotpunjuju citavu seriju. 

Dosta vaznu ulogu ima i majka od glavne glumice koja mozda i nije pozitivan lik u pocetku ali meni ona ima jedan od najboljih 'napredaka' kao lik u ovo seriji. Kroz epizode dosta toga se otkriva... 

Serija kao serija je jako emotivna, cak dosta i realna. Kroz tri para koja imaju svoju pricu, jedni su mladi, jedni u braku a jedni tek otkrivaju svoju ljubav i sebe... razlika u godinama, tradicija i moderan nacin razmisljanja, muskarac i zena i glediste iz danasnjeg pogleda, brak i deca, mladost, posao i veze u tim godinama... sve to (i jos) se preplice u ovoj seriji kroz tri para. Serija vredna gledanja, po meni! :wub: 

 

Zbog 'Dare to Love' sam naisao na ovu seriju! :tears::wub: 

 

'Dare to Love' sam sagledao do proslonedeljnih epizoda i serija je stvarno dobra ali trebala je da bude, jedno, 2-3 epizode kraca. Produzivanje serije je samo unistilo, po meni, glavni zenski lik. Jako me je razocarala, ona kao lik koji treba da bude 'jak' i 'ozbiljan', ispala totalna suprotnost a na kraju, mladi Q, ispao ozbiljniji od nje. Jako mi smeta nekoliko stvari koje su rekli Q u 13 epizodi... cekam da vidim kako ce dovesti zenski lik na pravi put ali poprilicno su me razocarali. :unsure:

 

Vidim sad da serija ima 16 epizoda, a ne 15... ah :vicx: a bio sam spreman da vidim i taj kraj ovog vikenda :phew:

 

Love is Science? se napokon vraca ovog vikenda. Uskoro cu se ukljuciti i nastaviti da gledam.... ^_^

 

Poceo sam gledati Miss S i... bice ovo dobra serija~ :fullofhearts: //samo da ne ureknem :phew::lol://

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@Mio- ako toliko hvališ kinesku modernu dramu, onda mora biti jako dobra. Ide na listu:D

Dobili smo objašnjenje ovih ružnih traka što predstavljaju rang. Ispada da je moj najveći 30, tj. 124. Ma što to sasvim ne maknu, baš bezveze izgleda. Prvo sam mislila da je stvar u širini prozora kod mene haha

Što kažete na ponudu?

https://mydramalist.com/article/upcoming-chinese-dramas-with-trailers

Privukla me jedino zadnja Being a Hero

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

@hobi Izgleda da su sad bas zeznuli ove rang trake... bolje da brisu jer je ovo sad blagi uzas. :lol: Neko je popio koju vise... :hahah!:

1 hour ago, hobi said:

 

'Who is The Murderer' zbog broja epizoda. ha ha ha :P Jeste da ovo kad sam u raspolozenju za krimi drame. :phew:

'One and Only' mozda probam (XD) ali me brine ovaj nastavak sa njima u buducnosti 'Forever and Ever'... sta? /// ! :crazily:

 

Za malo jace od nedelju dana ima MDL da gori od fotki i utisaka o 'The Oath of Love'. :offtospace:

Candle in the Tomb, ima neke veze sa The Lost Tomb?... pokusavao da probam tu fransizu serija ali nikako da me zainteresuje... pre koju godinu probao The Lost Tomb i meni bilo neverovatno dosadna serija, onda sam probao Reunion: The Sound of the Providence, sto nije nikako po redu kako bi se trebalo gledati, i dok mi je nekoliko epizoda bilo dobro i svidelo mi se, ali kasnije su krenuli sa onim nekim 'blago' strasnim scenama, a ja nisam za (ni) blagi horor, ako se to i moze zvati horor, tako da sam morao prekinuti... mozda bolje da ostavim sve i ne probavam ponovo. 

 

Ne mogu ni probati 'Kingdom' i 'Sweet Home'.... previse! Jeste da sam webtoon po kojoj je bazirana 'Sweet Home' malo i citao. Opet gledao sam i horor/psiholoskih serija ali to je onaj 1%. :lol: (i samo po danu... ha ha ha )

  • LOL 1
Link to comment
Share on other sites

@Mio-  Ne, to su zasebni serijali...čekaj da se sjetim... pogledala sam tri drame franšize  Candle in the Tomb i četiri The Lost Tomb. Od svega mi se najviše svidjela The Mystic Nine. Nakon nekog vremena bilo je i meni dosta čudovišta. Nemam više strpljenja za stravu i užas. Radije gledam kako zgodni momci lete preko krovova:D

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..