Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Ljudi smo,svi grijesimo pa tako i ti :D
Ja posjekao se,kad pravis sos od sparoga,znas kako ih mora sitno isjec,ja nespretan sta ces =))
Mislim da one kod cike su tek izasle iz zemlje,nece sve odjedanput nić u isto vrijeme.

Link to comment
Share on other sites

Jest kada pitas nas odrasle,a kada pitas djecu jer djeca ne razmisljaju na taj nacin, ovo se vidi,delfini :D
P.S. ovo nas je jedan pofesor na faksu pitao,i svi su rekli da vide zenu i muskarca,jednostavno nas mozak ne primjecuje delfine,a sto ne znam.
delfines-ilusion-optica-revelada.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hej bando moja.......stigla jaaa...nevidljivi javite se......

@Mitzi. D. rekla sam da cu vam parirati za par stvari...videh sliku...ostado bez teksta....

Ovo su neverovatne stvari koje nas spajaju;

Znate da me nije bilo par dana...dodem i procitam da moja nevaljalica ima decka iz skolskih dana...

Muz i ja isli u osnovnu zajedno...cim je dosao iz vojske, poceli da se zabavljamo......sta da ti kazem kada sve znas....


@adnanado Upoznam jednog decka i zamisli ima slicne stavove tvojim....znaci jos jedan alien...ali ipak ti si neprevaziden!!!!

@hobi U Ohridu ima radnja u kojoj se rucno pravi papir bas kao u Gutenbergova vremena, i usput u radnji se i nalazi kopija njegove prese stara 160 godina....To moras da vidis...

@lexiesanja  znam da ces pomisliti da lazem...ali ne lazem...
Smarao me neki tip jer je cuo kako pricam telefonom...pa racuna covek...pricam srpski...razumecu ga... ja ga belo pogledam i vidim sa kim imam posla :Kamshamida ...Gu se yo, sarang, pali, chebal i verovatno presudno saesang  otera ga u nepoznatom pravcu...Setila sam se tebe i iskrivila se od smeha...

@orhideja prosto nisam mogla da verujem kada sam procitala tvoj post o bakteriji. Kod nas je takode stanje dostiglo kulminaciju i situacija nije ni malo bezazlena....

Link to comment
Share on other sites

Razvalila me EC danas... ova serija iz epizode u epizodu sve je bolja...neverovatno.. Mnogo stvari se desilo i zakuvalo .. U ovom trenutku stvarno ne vidim sta bi jos trebao da uradi..jer ona ga totalno odbija...srce me boli ...ona ce definitivno ukoliko ne pobedi strah da se prikloni dr Carapicu.....Ideja neka narode....

Link to comment
Share on other sites

@Mitzi.D. Uh , opasnice nista ti ne promakne ide meko l ne zvuci kao pali vise palji...

A sto jes, jes jedan je ado..ali moram da se vratim da vas iscitam da vidim odakle sad odjednom ...seksulna orijentacija na tapetu...sta je radio ...osim sto je sekao spargle..?

Izvinite...mlada damo da li ste vi gledali poslednju epizodu EC...sator nije nista naspram tusiranja.....

Link to comment
Share on other sites

Draga Ana ti nisi svjesna sta si mi uradila,sad sam sebi pravio da jedem,i napravio sebi tjesteninu sa paradajz sosom i parmezanom,a posto mi je zadnjih sat vremena samo sparoge na pameti,naravno i supu od sparoga.Ja ludim naprosto 8-}
@anagard i ja sam sada uptodate sa EC,pa moze i sa mnom rapravljati,nema veze jesul scene tusiranja u pitanju ili nesto drugo,jer ocigledno moja seksualna orjentacija je dovedena u pitanje :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..