Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts


@Mitzi.D taman tu na fakultetu pronađe suprugu i otvore zajedno apoteku, ja sam već jednom zubaru tako preporučila da bi mu ipak više priličila jedna m.sestra i poslušao me
@adnanado na d.net, evo i ja gledam nekima se nije dopao na listi a neki su oduševljeni

Link to comment
Share on other sites

Zahvaljujem orhideja a ko zna sta donosi sutra,mozda necemo otvoriti samo jednu nego lanac apoteka :D
Onda sam ja nacisto propao,ja gdje god da odem ja sam u zenskom drustvu.Nedaj Boze da je tvoj momak studirao ili studira na mom faksu,ti bi umrla od ljubomore >:)

Link to comment
Share on other sites

Kažu da je komedija u pitanju, nije stvarno loš film, nema Sanje da gledamo svi zajedno Steal My Heart
@Mitzi.D ne valja biti previše posesivan, ko ne voli malu dozu slobode, ja  da znam da neko prati svaki moj korak veoma bi mi smetalo, treba biti fleksibilan kad je to moguće, ajde da gledaš ovog smotanka Jo Wona što skuplja igračke, e što mi to zna biti čudno, ljudi od tirdeset godina da skupljaju te neke likove iz crtanih filmova, ajde jedan ili  dva komada ali ovo su cele edicije u pitanju.... 

Link to comment
Share on other sites

I ja volim vise kad sam u muskom drustvu.Dok sam studirao u BiH bio sam uvijek sa prijateljima,ali dolaskom ovdje sve se okrenulo,ne kazem ja da je meni lose ali ipak je lijepo kada se moze pricati o muskim temam,ali jos jednom da naglasim ne zalim se ja ni u kom slucaju :D

Link to comment
Share on other sites

Znas sta mene zanima jesil ti sta polomila kad si lupila glavnom,jer glava zaraste a sta polomis nece :D
Cim sam napunio 18 god. sa polagao,eto imam vozacku vec 7 god.
Imao sam i ja ispada ali vjerovatno ne kao ti,ali najgore mi je kada lupim malim prstom na stopalu u nesto,odmah bi tu stvar zapalio u sta sam lupio >:)

Link to comment
Share on other sites

Nista vise ne pricam u vezi tvoje nespretnosti :-$
Takvih se cura treba kloniti.material girl :D
I to sto kazes,dok dodje signal iz glave u noge ja vec lupio =))
Ma Ilma se malo uzdigla i otisla na nebesa,dijete od 13 god ne zna sta pise i ne postuje starije.Dovoljno govori o njoj kao osobi.

Link to comment
Share on other sites

Actress Kim Hee Ae Personally Asked Yoo Ah In to Join “Secret Love Affair”


Možda će ovo biti naša drama iako glumi Yoo Ah In, drago mi čuti da i kod njih ima kolegijalnih glumaca 
Jadni mi visoki, teško je izbeći nezgode kad ne znaš dal' ti ruke ili noge duže, a prsti su naravno najpodležniji i glava svim vrstama nezgoda =))  =))
Ko zna da li bi ta drama EC bila interesantna više bez zeta i preslatkog bebca  =))
Nestrpljivo očekujem BOCentury novu epizodu 
Link to comment
Share on other sites

@Mitzi.D nešto rano jutrošnje buđenje kod tebe
Ma obična drama Boc ali je simpatična na svoj način, da imam vremena opet bih gledala Inr3, to bi trebala pogledati sa svojim dečkom, nek se uči od glavnog lika

Link to comment
Share on other sites

Tata nije navikao da vidi svoje dete pre dva sata, imam i ja u kući takve spavalice  ;))
Da u tok drami INR3 između glavnih glumaca i nema neke velike hemije pa ostala dva para to nadoknađuju, naravno najmlađi par uvek i najsimpatičniji 

Link to comment
Share on other sites

Ma Ana se drzi one stare poznate poslovice"ko rano rani nije se nasapavao",sto to potpuno logicno :D
Ana dosta brace zavrsi u friendzone,ovaj je bas postenski fasovao.
INR3 je bila fina drama,glavni glumac je bio savrsen muskarac.
Meni najsimpaticniji likovi u INR3 su bili ono dvoje sto su ocekivali dijete,on prica jedno a radi drugo :D

Link to comment
Share on other sites

Sada kad se procuje korz soompi foruma za ovu sliku,ima raja na navali ko luda :D
Naravno da je bolje unositi vitamine kroz voce i povrce nego u vidu tableta,ali ovaku vrstu povrca treba uzimati sa posebnim oprezom jer pri ne profesionalnoj upotrebi moze voditi do stetnih poseljedica po zdravlje >:) >:) >:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..