Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU

Recommended Posts

@Mitzi.D. joj samo da mi je da ti cujem utiske posle 13 epizode EC...ja sam mislila...alo zeno..normalna li si....

Iskreno, JH se trenutno ponasa kao klasicna kukavica i neko ko probleme gura pod tepih.. Suoci se sa strahovima, reci iskreno umesto konstantnog ponavljanja kako ti je bilo tesko posle razvoda.....zasto i kako ti je bilo tesko...Sve vise verujem da je tu bilo jos necega, da ili je bila trudna kada su se razveli ili je mamster udario neki udarac koji se ne prasta. Jer, po meni covek je rekao i uradio prave stvari bas u 13 epizodi...i jos nesto..da li je do odlicne glume kojom nam na pravi nacin pokazuje odbojnost prema CM, ili je nesto drugo, uglavnom kao da je nestala  ona hemija izmedu njih dvoje...

• Replies 12.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Adnann

2681

• hobi

2647

• Vanilia

2435

• anagard

1288

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@anagard dobro te je ponovno citat. Stvarno mi je zao da nemozes radit sta te pravi sretno i se nadam zatebe da pronades solucijo. A kod nas ima neko rjecenico 'ko se zaprejo ena vrata se odpro druga'

Sretna nova godina drustvo! Malo kasnim ali prazniki mi uzeli puno sladkog vremena. @MitziD vse najbolje! Ha! vidim vratio se francuski korejec, to dramo cem gotovo pratit, pa cak ako samo u

Zdravo drustvance moje!!!!!! Svasta ja mogu da zaboravim, vas nikada! Verujte mi na rec, prolazila sam verovatno i jos prolazim kroz najvece razocaranje u zivotu. Ne brinite, sa porodicom je sve u red

Ne vredi, moram ovako post za postom jedino tako hoce da mi ucita....ukoliko nekome smeta izvinjavam se!

@Mitzi.D. Da li si mozda na ovu scenu mislila....da nemas komentar, ja imam ali nije za javnost  :D

40n.gif

Jao.......ide i on u vojsku posle serije....jao....    :((    :((

Prve dvije epizode Three Days odlicne,ko voli akciju,intrigu i neizvjenost ovo je serija za njih.U ove dvije epizode bas nije bila ni jedna dosadna scena i izgleda koda gledas film a ne seriju.super super :-bd

Mogli bi baciti na brzaka jednu partiju,samo hocemol igrat zenski broj setova ili muski >:)
Jel gdje pise da je tvoja :P ,ako pise ja je ostavljam na miru.Kad si neraspolozena dodjes na forum da se oraspolozis :D

Nema veze sto se ne vide slike,vide se zato gifovi,gifovi su vrh,a gdje si ih nasla damije je samo znait.Ovo ja i ti na wimbledonu,aj jesmo dobri svaka nam cast :D
A ovaj drugi gif sa Star Trekom,ja placem =))

Kakve samo noge,glava boli :D
Mislim da bi ti nakon 5 min bila donja,samo bi sjela i mahala bijelom zastavicom.
Onakve noge ne treba depilirati,ono su prave muske =)) =)) =))

Ne,ne ti si posebno dobra,svaka lotptica na bekend i tvoj je poen :D

Tesko je to malo rijecima objasniti,jedan od nacina na koji mozes lopticu udariti.
Imas backhand i forehand.

ovo je backhand

justine-henin-backhand-followthrough.jpg
a ovo je forehand federer-forehand-inside-out.jpg

Backhand udaras lopticu unutrasnjom stranom reketa a forehand prednjom stranom,iako reket nema prednju i zadnju stranu.

Pa kako cemo onda odigrat mec ako ne znas osnovne pojmove,morat cu ti ja ocigledno biti instrutor nema druge :D
Imate cemo privatne casove kod mene,o svemu cemo se dogovoriti u cetri oka.Ocekuj uskoro poruku od mene gdje i kad  =)) =))

@draaagana pa sto ne progovaras, i ti si otisla u stalker mode kao ovi nasi studenti?  Sta se gleda kod tebe?

Gde nam je @lexiesanja ovih dana, zaljubilo se dete pa nas sutnulo....tako ce i @adnanado...neka, znamo mi kako je kada se ude u love mode  :D

Drage moje dame, ja kad god naiđem, nigdje žive duše..Sada čekam prijevod na engleski treće epizode Three Days, pa rekoh da svratimPa, što se gleda, pitaš?Gledam Bride of the Century, i zadovoljna sam kako napreduje, sviđa mi se Lee Hong Ki, jednostavno mi je to dijete preslatko, a strašno volim i FT Island kao grupu, čak mi i mobitel zvoni na njihovu melodiju (koji sam ja frik)Gledam još i Mimi...naravno i Empress Ki....Malo sam zapostavila svoje prijevode, jednostavno mi se poslije MLFTS ništa ne da....Oni su mi bili savršeni, pa nemam volje uživljavati se u neku drugu priču na taj način...Ali, morat ću se malo trgnuti, puno me započetih stvari čeka: Inspiring Generation, I Need Romance 3, Secret, That Winter the Wind Blows, ..i još po nešto...Bože, tek sad vidim koliko sam zaglibila....nisam baš normalna, zar ne?Vjerujete li da još nisam pogledala niti jednu epizodu EC, ni CLady, ni GG 14 day's,  Jednostavno se ne usudim - što ako mi se svide, pa i njih poželim prevesti? Kad ću spavati?U totalnoj sam komi.

@anagard nakon ovog pada slobodno mi rezervisi mjesto u blonici na jedno pola godine :D .Kod mene ce se samo mijenjati mode,vidjet cemo koji ce doci nakon stalker mode.
@Mitzi.D. ma ti si meni prerfektna kakva god da si,ni jedna ti nije ravna na ovoj planeti pa ni univerzumu :)
@draaagane nema spavanja,samo ukljuci zombi mode i uzivaj :P

@draaagana u stvari sam trazila vagu koja prica....kada neko preko 130 kilograma stane na nju...oglasi se

Sidiiii.....molim...te.....

=))    =))      =))

Kada si pomenula kako ti zvoni telefon, ja sam postavila budenje na melodiju iz EC...wake up....svako jutro ustajem sa osmehom  :D