Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Meni je nje stvarno zao,posto je u porodici kancerogen grudi nasljedan prvo je odstranila grudi,u slijedecih par mjeseci je i jajnike.Stvarno zivot je nikako ne mazi, a mora to uraditi jer svaka zenska osoba u njenoj familiji je umra od raka.
A gdje cu bona poluditi kada sam uvijek u lijepom zenskom drustvu,bilo to na faksu,polje ili ovdje sa vama :)

Link to comment
Share on other sites

Draga @Mitzi.D. posto sam odgledala filmic koji mi je @adnanado preporucio, inace vrlo simpatican sa par urnebesnih scena pade mi na pamet da se opet vratimo na temu seksualne orijentacije. Draga moja, ukoliko svratis do ade na supu i spagete ...

           



A.....sta kazes Yeah....Yea..
=))    =))
Link to comment
Share on other sites

I meni je bila jedna medju prvim serijama,a kakav muskarac,mani se toga [-X
U svakoj seriji uvijek na kraju glavni glumac otrkije da je zensko,tako ce biti i sa mnom :D
Samo nam treba neka orginalna ideja,da ne krademo iz neke serije.
Da ne vidi nista bez sociva,a kasnije ovako 8-> 8-> 8->

Link to comment
Share on other sites

Sigurno da podaci nisu tacni,ipak su ovdje mogu velike variacije za razliku od muskaraca.
Ali ko god voli bas velike grudi Mother Russia ili Skandinavija :D
I ja sam za zlatnu sredinu.
Ali danas su nam teme boli glava,od sparoga,seksualne orjenatcije do ovog =)) =)) =)) =))

Link to comment
Share on other sites

Ne znam,nisam nikad cuo za njega,ali je uvijek tuzno procitat ovako nesto.
Ne znam odakle ti padaju sva ta imene,ali samo nastavi,meni se svidjaju :D
Ako si se ikad zapitala kako kokice nastaju,slow motion je najbolji za to.


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..