Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU

Recommended Posts

• Replies 12.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Adnann

2681

• hobi

2647

• Vanilia

2435

• anagard

1288

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@anagard dobro te je ponovno citat. Stvarno mi je zao da nemozes radit sta te pravi sretno i se nadam zatebe da pronades solucijo. A kod nas ima neko rjecenico 'ko se zaprejo ena vrata se odpro druga'

Sretna nova godina drustvo! Malo kasnim ali prazniki mi uzeli puno sladkog vremena. @MitziD vse najbolje! Ha! vidim vratio se francuski korejec, to dramo cem gotovo pratit, pa cak ako samo u

Zdravo drustvance moje!!!!!! Svasta ja mogu da zaboravim, vas nikada! Verujte mi na rec, prolazila sam verovatno i jos prolazim kroz najvece razocaranje u zivotu. Ne brinite, sa porodicom je sve u red

@Mitzi.D. ne brini ti nista, kod mene je vid perfetktan :D
Pjesma od Negrutina bas je bogata tekstom,ubija rimama =))
Nove eizode su petkom i subotom,naravno sa prevodom subotom i nedjeljom.
Evo pjesma koja je pjevala u pozadini BTS,bas odgovara njihovoj situaciji tj vise njegovoj,tekst je bas dobar.

@Mitzi.D. samo jedno mozes li zamisliti sto se kidala od smeha...

Bio joj vruc, vruc, vruc, vruc
=))    =))    =))    =))   =))

Sasava zena pa mi to oduvek znamo    =P~   ...nije valjda tek kod ove scene skontala  :-O

@Mitzi.D hvala za recept, isporbala upravo, hrskave i slatke palačinke, juče mi taj recept i suprug s posla poslao i kupio odviše susama da se proba. Opisi žena u horoskopu su strašni, ispade najgori znak u zodijaku. Verovatno si čula i za kineski horoskop, juče mi se sin toliko smejao kad je pročitao da mu sestra koza u kineskom horoskopu sliči mu japanski 
http://kineskihoroskop.com/
http://www.vashoroskop.com/japanski-horoskop/#_
davno sam čitala  i Keltski horoskop veoma interesantan tu smo neke biljke 
http://www.24sata.rs/specijal/zivot/vest/koje-ste-drvo-u-keltskom-horoskopu/71998.phtml

Gledam Freeze onako obična 7-8 drama, simpatična mi je tu  Park Han Byul, nema horor elemenata, dosta spora drama, kao neki lagani film 
@adnanado draga Ana ti je sve već rekla, znači mala doza misterioznosti, nedostupnosti ponekad i  ne pričati previše su glavni ključevi uspeha, većinu samostalnih i previše sposobnih žena nervira preterana obazrivost, a neke žene ne podnose neiskrenost ili igre toplo-hladno, tipa danas je neću zvati itd. dok se ti smisliš druga osoba te već zaboravi i obriše iz imenika, žene vole više iskren i ljudski pristup ali doza misterioznosti mora postojati, nikom ne govoriti sve o sebi  
@lexiesanja i ja se dobro nasmejala toj deci, ovaj film ćemo gledati jednom isto No Breathing (2013) pre neki dan objavljen 

@anagard a ja ni manje ni više zmija, čujem neka vrućina u EC, kažu za nju da ne izgleda nešto posebno bez šminke i ostalog, mislim meni oboje izgledaju prosečno što bi rekli, fino su ih uklopili, nije njima lako kad pored njih stoje svi ti ostali ljudi treba se navići
Dobrodošlica novom članu  :)

Ja sam u kineskom Zmaj,zmaj misteriozno bice kao i ja :D
@orhideja sve stavke koje si gore navela ja sam umjeren u svemu,ni u cemu ne treba pretjerivat.
@anagard Za vrijeme privatnih casova nadje se vremena >:)
@Mitzi.D. Sve je u paroli snadji se :)>-

@Mitzi.D. i @anagard CJH jedan vruc oppa =)) kako se mora hladit ;) Ali neznam sta je njej smesno ja bi se najvjerovatnije rastupila vec kad bi me tako zagrlio, sta vec kad spregovori... sad je i meni vruce :\">
=)) =)) =))

@orhideja No Breathing markiran, valda ga gledamo, barem ja, samo pogledaj taj trailer:

Na mdl vam clanek ako koga znima kakav solski sistem imajo u japanu, posto najvise njihovih drama vezanih uz obdobje skole... anyways ko nebi gledao (My girl) drame sa nijma:
tumblr_n141emT63I1qkk9cao1_400.gif
:x

Nazalost... ceo zivot nikakav sportista....sem plivanja...

Zamislite situaciju...more..sunce..puno kupaca...dece..i mog muza koji urla:
Izlazi iz vode ovog momenta cela si plava...
I zapanjene face svih na plazi kad vide mene - plavu - kako skruseno izlazim....

X_X   X_X  blam nad blamovima!

@adnanado pa mogao bi ti stvarno biti takav simpatican zmaj =)) =)) i ja cekam nastavak. Ali sta se tice Battle Royale, da malo jaci film ali mislim da ti Mitzi pripurocila da pronades ja-... mislim ono netsto musko ;)) i vec odgledas jos nesto uz tvoje rom-come, pa sam mislia umjesto teskog dramaticnog romantickega filma mozda nesto tako.

@anagard ako ti plivanje nije po izboru sta kazes na ples? Da vdim ako mozem nastavit sa pricom...