Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Gde ste vi gledali CLady..meni nikako nije dobar zvuk na sajtovima na kojima sam do sada gledala...

Neverovatno ali za Beyond the clauds ili Full sun kazu da ima rupa i rupa i rupa u scenariju...vecina je gleda zbog izvrsne glume.. Da li je neko od vas pogledao bar prve? Gricka me sam apomisao da lici na Secret a ja da propustam...i verovatno je tragican kraj...ali Secret...razumete me...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam gledao sve epizode na Dramafire.com,na ovoj stranici sve serije imaju super kvalitet i nisu podjeljene u dijelove.
Ja nisam pogledao i vjerovatno ni necu,ne znam dali ima rupa u seriji ali je hvale na dramabeans.

Link to comment
Share on other sites

Naravno da pratim,odlicna serija,ove sedmice je zadnja epizoda pa eto ko hoce moze onda maraton da napravi,ja preporucujem :)
A jedna dobronamjeran savjet,obavezno nesto sebi napraviti za jelo kada krenete gledati,jer cete ogladniti 100% dok gledate seriju :D
Ja vise vjerujem komentraima citaoca na dramabeans nego onome ko radi recap.Ako su komentari pozitivni ja gledam.

Uvodna spica je meni odlicna,pogotovo pjesma.


Link to comment
Share on other sites

Ana dosta hvale na moj racun :D
Ma ja bi bio gentelman i pustio te da pobjedis O:-)
Let's eat nije bas nova serija,posto se prikazivala samo 1 epizoda sedmicno a ove sedmice je zadnja 16 epizoda,eto skoro 4 mjeseca se prikazuje.
A Full Sun ili Beyond Clouds revenge serija,rejting joj je bas slab ali kazu da je prica interesantna iako iako ima nekih nelogicnosti.

Kada treba normalno da jedes gledas i seriju pa neces biti elegantno popunjena ko ona sa tobogana :P

Link to comment
Share on other sites

Nema nista bolje nego jesti nakon ponoci,pahuljice su najbolje jelo tada :D
Offkors sam ja kriv like uvijek >:)
Kod tebe je pride veoma vazan znaci,a to se pusti prvi put da se ti malo napalis,da mislis da si bolja a kasnije te unistim totalno =))
E o ravnopravnosti mozemo pricati do sutra,ali nikad nece biti 100% ravnopravnosti,jer u nekim stvarima ste vi bolji u nekim mi i tako ce uvijek biti.

Znas sta ces jesti,voce i povrce,napuni te a ima malo kalorija jer je puno vode.Jedino ti nebi preporucio bananu jer je puna kalorija,ona je dobra zato za kocentraciju ili sportsku aktivnost.

Link to comment
Share on other sites

Ma urlici su moj zastitni znak postali :D
Moj savjet malom je da se prestane sramotiti vise i ugasi kanal!
Ja sam na nju predplatio na Youtube,svaki novi video on nje ja odgledam cim izadje.
Evo jedna pjesma za tebe,dugo nisam :)


Link to comment
Share on other sites

Serija je bila interesantna nekih 14 epizoda,ali zadnjih 6 su bas razvukli.20 epizoda je bilo previse,mogli su sa 16 epizoda ispricati bolju pricu.
Kako mi padnu,lijepo zato posto ih cujem makar jednom u sedmici :D
Evo jos jedna,meni najdraza od Limp Bizkit \m/


Link to comment
Share on other sites

Ma ja slusam sve sto je dobro :D
Ja se ne mogu pronaci nikako,a znam zbog cega,ovo je zenski portal,clanak za zene u znaku vodolije,onda mozda ima istine =))
Posto sam super pospan,idem ja u krevet uz odjavnu pjesmu No Doubt - Don't Speak



Laka noc i do sutra over and out :-h
Link to comment
Share on other sites

Uh ste se tih nekoliko dana razpisali o svih mogucih temah, samo vas na brzo procitala. hehehe @anagard ma znas me imam ja uvjek puno posla... lepo da si se i na puto sjetila mojih poliglotskih spretnosti. Nazalost moj koreanac iz marketa pomalo navraca u korejo :( ali mozda dobro tako jer sam previse novca pustila u marketu =))

Ponovo nekoliko navratila u Japan, posto imam novih jadnika koje pokusam uhvatit u drama svjet ;)) 2. put gledala Crows Zero 1 i 2 @Mitzi.D. i @anagard ako jos niste, da ima akcije i prica dobra ali inace samo ako vama kazem Oguri Shun vec cete znati sta mislim ;) I pokusala sa Batle Royale takode oba djela. @adnanado posto gledao Hunger Games... neko je kazao: "This makes THG seem like child's play" i u pravu. Znam da za tebe valja samo romanca ali nece ti biti zao ako pogledas BR meni se cini puno bolji, nekako se vidi stvarniji.

@orhideja uspjela pogledat i Stars falling from the stars... sta da kazem, kako je citav cast simpatican, kako se nasmijala djeci... uglavnom odlicna drama. Dobro uhvatila moj okus za drame. Jos jednom hvala :-*

A! I vidjela nekih novih pripuroka, odgledam sad i ja onaj film Steal my heart :)

Link to comment
Share on other sites

Mitzi.D. said: =)) =)) =)) =))

Pa kako da ti pomognem,jedino da dam oglase ponovo.

Mlad,njezan,neizbjezan trazi brinetu radi zajednickog druzenja.
Preferiram igranje tenisa,setnju i skolon sam sadomazohistickom ponasanju.
Privlace me starije gospoje .

Sifra -urlik !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..