Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

6 hours ago, hobi said:

 dobra vijest

  Reveal hidden contents

KBS u Hrvatskoj snima epizodu Battle Trip. Sudjelovat će dvije pjevačice Red Velveta. Ne pitajte koje:sweatingbullets: U zemlji ostaju šest dana.

 

loša vijest

 

 


 

Spoiler

 

Ne znam kako da reagujem na ovaj post... tako da cu ovako.
Prvo, na dobru vest... presrecan sam za vas u Hrvatskoj ako ih sretnete fotke da saljete. haha :P 

 

a za losu... mislim da je ovo bio sok kao i ono kad je vest o Jonghyun-u izasla, iako za mene je mozda veci sok bio JH zato sto sam do neke mere pratio Shinee, a fX znam nekoliko pesama ali nisam bas nju pratio. Opet... strasno je sto sam procitao neke stvari i sto su je ljudi kritizirali za ovo i ono. Ne znam koliko vremena treba ljudima da shvate da reci bole mnogo vise od bilo cega, od samara ces se oporaviti, ali rec ostaje u tvom srcu zauvek. Ljudi sebi jednostavno previse dopustaju! Mislim da citav ovaj svet ode u tri lepe ako je ovo buducnost koja nas ceka... puno ljudi koji nemaju ni trunke mozga niti osecanja za druge ljude. 

A o tome da neke stvari u Kpop industriji treba da se menjaju... bolje da ne pocinjem. 

 

Neka pociva u miru. Nadam se da ce tamo naci ono sto na ovom svetu nije mogla~ :tears:

 

 

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@hobi U planu mi je ta drama! Ne znam jesam li pominjao ovde... ali gledao sam Dr. John-a i bas mi se svidela serija. :D 

A ja za vas imam preporuku: Extraordinary You. Poceo gledati juce i vec sam pogledao 7 epizoda... bas je dobra. :wub::wub:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pogledala sam Graceful Family i dala  joj 9. Počinje kao komedija, a zapravo je kvalitetna revenge drama s neočekivanim obratima. Neke stvari ne bi ni meni pale napamet. Najviše mi se svidjelo što na početku epizode pokazuju prošlost i postupno nas upoznaju s likovima. Jedina je mana što po potrebi mijenjaju dužinu epizoda, tako zadnja traje čak 1.41h

 

 Leverage je dobra drama, glumci se jako trude, no često se uhvatim da mi misli jednostavno odlutaju. Ne mogu se povezati s likovima. U jednoj epizodi spominju konje lipicanere iz Srbije.:)

Nisam gledala originalnu seriju.

 

@Mio-drago mi je zbog Doktora Johna. Pogledala sam A Poem a Day i bila je simpatična.:)

 

Preporučujem film Exit. Nisam imala očekivanja, ali jako je zanimljiv.

Spoiler

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@hobi Gledam 'Graceful Family' i mogu reci da mi se u pocetku i nije toliko svidjala, a opet nije mi ni bila dosadna ali polako serija bas postaje zanimljiva i sad mi se bas svidja. Ima neke stvarno zanimljive i veoma smesne scene, a o scenema za stolom da i ne pricam. Uvek kad vidim da ide scene za stolom, odmah su mi ocekivanja velika... sta ce sad uraditi?! ha ha ha Uvek me prijatno iznenade!!!
I jedna tema, o liku i temi necu da pricam za @puzlator koja mozda jos nije gledala a ima u planu... ta tema i lik, vrlo zanimljivi. Jeste da je lik, kroz godine, bas postao hladan, bezosecajan 'kamen'. Kroz sta je sve prosao i sta je sve morao raditi protiv svoje volje, ziveti zivot za drugoga... i ne cudi me sto je tako i ispao. Ali sto se ovo uopste pominje u Koreji me veoma iznenadilo... iako ova serija nije na nacionalnoj frekvenciji. Pisac ove drama je uradio veoma dobar posao, ne samo sa ovim likom... sa citavom dramom. Dosta zanimljivih scena, i nekih koje definitivno mogu da idu u 'izvale godine' . :P Samo da ovako nastave do kraja, ja sam trenutno na 11. epizodi! 
 

Ja nisam ni znao za kineski remake Signal-a do pre neki dan... ako bude prevoda, probacu. Hteo sam da gledam 'No Secrets' (rimejk 'I Hear Your Voice') ali kad sam video trejler bas mi se i ne gleda... glavni muski lik izgleda starije od nje... ne ide!
Vidim da je i Thai rimejk Tunnel-a izasao sa prevedenih svih 16. epizoda... mozda probam pa vidim vredi li...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Mio- said:

Ali sto se ovo uopste pominje u Koreji me veoma iznenadilo... iako ova serija nije na nacionalnoj frekvenciji.

jel da? Ni ja ne bih nikad pomislila da će biti taj razlog... Prvi put čujem za tu tv postaju. Drama je nepredvidiva do kraja, mislim da ćeš biti zadovoljan.

 

Gledam EY i drama je baš zarazna:) Glavna glumica je posve drugačija od lika iz Sky Castle. Dobro joj leži komedija.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..