Jump to content

К-поп и забава за EX-YU/ K-pop i zabava za EX-YU


Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@hobi meni se snimak čini kao mix drama A Man's Story i drame Partner. Gledala sam AMS i od mene desetka, odlična je, Park Si Yeon i Kim Kang Woo fantastični. Ostala mi je u pamćenju ova mlada glumica Ahn Min Ah, jako je simpatična. Sinoć sam videla na MDL opciju gde preporučuju vikend film, probala sam jedan gledati tajvanski čini mi se ali mi nije nešto. Ako budeš nešto gledala od tih preporučenih filmova javi mi. 
http://mydramalist.com/actor/4353/ahn-min-ah

Link to comment
Share on other sites

@aida hvala na upozorenju, ako bude neke balade javi nam vidim da se do japanske muzike tesko dolazi. Cujem da si ostavila CS za kasnije, i ja sam danas bar tri epizode premotala, mogla je to biti i bolja drama sa tako simpaticnim castom, steta.

Link to comment
Share on other sites

@orhideja zaista dobro cuvajo svojo muziku. E nije ravno balada ali odlican vokal i ljepo besedilo...
http://youtu.be/Nx1ARmlSdCg
@aida upravo isla kroz svojo zbirko visual kei muzike pa gledala i neke clipove sa intervjujima. Djecki zaista ludi na oduru, pisani, izgledajo tako grubi ali u istini stvarno dobri muzicari i tako njezni srcki :\"> lol have to love them!!  :x

Link to comment
Share on other sites


id="watch-headline-title" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; line-height: normal; overflow: hidden; white-space: nowrap; word-wrap: normal; text-overflow: ellipsis; font-family: arial, sans-serif;"Amazing experience. Best cherry blossoms in Osaka castle park 

Link to comment
Share on other sites

@lexiesanja  verujem ti i ja sinoć kad sam videla te divne aleje sa tim trešnjinim cvetovima, došlo mi je odmah da spakujem kofere i za Japan, ne znam zašto, ali mi nešto govori da je Japan puno lepša zemlja od Koreje sa svim tim njihovim prirodnim bogatstvima. Juče sam susrela i Kinesku tradicionalnu muziku nije ni ona loša.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..