Jump to content

К-поп и забава за EX-YU/ K-pop i zabava za EX-YU


Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@hobi Nadjem jednu sliku od glumca i malo je prilagodim svome ukusu i stavim kakav napis :)
Evo ti originala:

Joong-Ki-song-joong-ki-EC-86-A1-EC-A4-91



Google is my best friend <3

Link to comment
Share on other sites

@orhideja stare postove pusti jer ce admini to popraviti kroz vrijeme a za nove poste napisi spoiler komandu dva puta. Jumong je dobar. Tek sam na 48 epizodi. Hvala bogu se nista u drami ne vuce i uvjek se nesto dogadja. Ali priznajem, da one duge razprave izmedju Hanca preskacem. Jumong sam je previse zanimljiv, da bi gledala one ruzne stare djede.

Evo jos OST



http://www.youtube.com/watch?v=7h7bxyEx7gI
Link to comment
Share on other sites

@orhideja Ne mogu vjerovati, da je u Iranu imajo Jumong 80% raiting. Da bi mi to bila jedna od prvih drama mislim, da bi ju pogledala u jednom dahu. Posto ima 81 epizodu jos dobro, da nije.
Ako trazis neko ljubavnu pricu onda to nije drama za tebe. Mislim, da nisam vidjela ni jednog poljuca u mojim 48 epizoda. Vise se opisuje zivot i politika. Podosjeca me na igru Age Of Empires. Ako je poznas.

Link to comment
Share on other sites

=)) znam zeljela praviti rekord. @orhideja ali stvarno ja imala danas visek vrjemena i pocela pisati, nastalo ovo- sta god to je.
Da svi pjevajo ali sto se tice glasa ali bilo kojeg biranja medu clana... ne mogu odabrati samo jednog ili dvjeh ili treh jer to nemugoc izbor zamene. Mozda ti biras jednog koji se tebi svida?
Ma bilo bi ljepo ako bi svaka podeljela nesto tako o svojem najmilijem bandu, cure koji vas najmiliji band?

Link to comment
Share on other sites

@lexiesanja

Mislim da vecina ostalih  clanova foruma voli najvise slusati CNBLUE a ima tu i jos po neki bend koji slusaju. Nisam toliko u grupama jos kao sto si videla rado slusam Alexa i grupu Claziquai, kao i Tima Hwanga, a ima jos izvodjaca koje pomalo slusam. Mi se odusevimo ovim drama ostovima najvise. Drago mi je da si nam predstavila tvoj omiljeni bend, kad god mozes predstavi nam i neke druge japanske grupe da ih upoznamo, da ne budemo totalni agnostici kad jednom budemo putovali u Japan.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..