Jump to content

К-поп и забава за EX-YU/ K-pop i zabava za EX-YU


Recommended Posts

id="watch-headline-title" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; font-size: 19px; line-height: normal; overflow: hidden; white-space: nowrap; word-wrap: normal; text-overflow: ellipsis; font-family: arial, sans-serif;"Huh Gak - Hello (Starring Junhyung) MV [English + Romanization + Hangul]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

id="watch-headline-title" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; font-size: 19px; line-height: normal; overflow: hidden; white-space: nowrap; word-wrap: normal; text-overflow: ellipsis; font-family: arial, sans-serif;"Huh Gak - A Person I Used To Love MV 

Link to comment
Share on other sites

@lexiesanja meni se sviđa ova pesma s poslednjeg albuma, zarazna je, većina njihovih pesama mi je fantastična, ritam i muzika odlični. Baš je Gackt popularan, ovih dana na yt šta god da ukucam u desnom stupcu obavezno se pojavi i Gackt, ne mogu verovati!!!
id="watch-headline-title" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; font-size: 19px; overflow: hidden; white-space: nowrap; word-wrap: normal; text-overflow: ellipsis; font-family: arial, sans-serif;" YongSeo - More Than You [CN Blue] Eng Sub


Link to comment
Share on other sites

Guest ivauki

@orhideja Dobra je
Devojke, citam ja vas, nego ne mogu da se ukljucim u pricu jer ste me mnogo presisale sa serijama, pa ne mogu da vas pratim. Sve serije o kojima pisete su mi skroz nepoznate.Inace sam pocela da gledam jedno pet drama odjednom, i pogubila se. Sto bi rekli, ne znam da li sam dosla ili sam posla.

Link to comment
Share on other sites

@ivauki ni ja ne znajem toliko o K dramah ali me upravo cure ovdje naucile puno toga. Isto ide za glazbo. Samo ti polako i prije shvatis vise ces znati kao me. Uglavnom da ti uzivas u gledanju drama  :)>-  Ali mozda bolje gledati dramu jedno po jedno, tako dobijes bolji smisao jedne zgodbe i isto ne mesas svojih osjecajev medu dramama... no barem ja tako.

Link to comment
Share on other sites

@aida Nope ali to ti je jedna starijih ne? Mislim skoda Akanisija za Ameriko, mogao bi on puno vise u Japanu :(
Dobra mi njegova muzika sad ali ipak ga pogresam uz KAT TUN. Btw koji se ti naj vise svida kod ove grupe? Kad budes imala priliku pogledaj ako jos nisi ovaj koncert je stari a jim je jedan boljih...
http://youtu.be/CGv-jcc3zCU

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..