Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Da i ja dodam nesto na temu spavanja ..Kod mene je vako -tako odnosno kako mi se kada zalomi...Sve u svemu cerka mi 14 meseci nije spavala ni dva sata u 24 sata ...od tada imam poprilicno lud rezim....

Jednom smo posto je muz vozio 12 sati stigli u neko predvecerje....odem sa decom odmah u kupovinu....u meduvremenu udari oluja kakvu nisam videla u zivotu...jedna od onih gde lete krovovi. Mi zarobljeni u prodavnici dva sata i vise. Dodemo kuci...naravno prozori otvoreni...pogledam.. granja, smeca ma cega sve ne do pola sobe,,,,,muz spava blazeno... 

Link to comment
Share on other sites

I ja kada zaspim tesko me moze sta probuditi,imam osjecaj da se nebi probudio kada bi mi neko kraj uha svirao :D
Ana moja poza je fetus poza,bas su pogodili sa ovim opisom "Oni koji se sklupčaju u fetus položaj opisuju se kao snažni izvana, ali meka srca. Možda jesu sramežljivi kad prvi put nekog sretnu, ali ubrzo se opuste" :)

Link to comment
Share on other sites

Ana hvala na ovako velikom komplimentu,evo zato jedna pjesma za tebe,mislim da ce ti se svidjeti naslov pjesme :D

Hot Chocolate - You Sexy Thing



Evo jedna pjesma za mene a i za vas sve,I Feed Good :)>-

James Brown - I Feel Good

Link to comment
Share on other sites

Evo je nova epizoda Bride na drama netu.

@Mitzi.D. Svasta ziv covek izdrzi...posle toga nam je sledovala faza..meni se spava i ti imas tri minuta da je smestis na spavanje inace zaspi na nogama..srce moje malo..ma sada devojcurak  kada god je pogledam pomislim koliko mi je zivotne srece donela..

@orhideja ja sam krenula sa Borow your love i nije mi isla nikako, nesto mi nije legao OTP par... Ima li nesto novo od Mikea..bas bih mogla da procunjam...

Rec dve jos o spavanju ....i polozajima...  menjalo se sa godinama...sad ....mozda kao oboreni balvan...kad zaspim ne vidim se =))   =))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..