Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Adnane, mislim da kad bude svršio fakultet, i otvorio apoteku, cure će u čoporima nagrnuti.Imat ćeš prometa, čak će ti i preko granice dolaziti, samo sliku stavi kao reklamu  Ja sam u Slavoniji, pa znam da mnogi odavde odlaze preko u Bosnu po lijekove, jer su puno jeftiniji

Link to comment
Share on other sites

Dragana meni nista ne smeta kada je Ana u pitanju,na sve cu radi nje pristat :D
@Mitzi.D. Eto mene pravo u Sarajevo da te uberem,a pise "Ovo je kazna".Gdje ih nalazis to se uvijek pitam :-?
@anagard ma mene to napuni energijoma a ne obrnuto >:) ,a sto se tice X-factora Danijel je zasluzeno pobijedio,mogao je i Mail ali toliko su forsirali Danijel od pocetka da se nista drugo nije ni ocekivalo.Nije mi jasno kako je Tamara osvojima drugo a Maid trece mjesto nakon ovakve izvedbe od strane Maida.
https://www.youtube.com/watch?v=pC5yYbOr07o

Link to comment
Share on other sites

Moj apsolutni favorit je i bio Danijel, tako a se radujem...a svi finalisti su bili ekstra tako da je izbor uzasno tezak. Licno najvise volim Danijela ne samo zbog perfomansa vec zato sto ume emociju da podeli sa publikom....

E sada, mislila sam da sam do sada sve videla u drama lendu...ovo nisam...0.30

     




:-O   :-$
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..