Jump to content

Jin Se Yeon 진세연

RoseM

Recommended Posts

[D haindeu] "Bugün, alımlılık" ... Jin Se-yeon, umut günde

Makaleler, girmek 21/06/2017 10:22 Madde Kaynak

Aynaya bakıyor

rapor

Bölüm hariç çiçek toplamı, ... I. Am.

En bugünden anda,

Ben güzel görünmek istiyorum.

[Sevk = gimsuji Haberler] ortak resimsel filme? Değil. Kamera önünde durdu olandan fazla değer deneyin. Evet, Jinse uçurtma SBS 'Umut Tv' MC mikrofonu verdi.

"Geçmişte ben her zaman zor arkadaşlar umut haberci olmak çok mutluyuz yardım etmek için sıkıntı O zamandan beri 2015 yılında, Afrika, Çad gönüllü gitti." (Jin Seyeon)

Bu gönderme 'kamp 'a Seyon zamanlama' Umut TV eşlik etti. Park Suhong gün, o gimjuwoo spiker ile birlikte MC olarak sahneye çıktı.

Umut Tv 'MC, karar kolay değildi. O yayın sekiz saat (iki gün) yapılacaktır, bunu yapar. 05:00 ile akşam 09:00, bu yayında.

"Profesyonel bir MC değil çünkü nasılsa bize ötesine gider. Bu bir hata değil endişe ayrıca herhangi doegoyo var, ama sadece dünya çapında bir umut hikaye anlatmak istedim." 

Büküm. Büküm ha. Alışveriş.

Şimdilik. Vücut. boyutu.

Canlı başlayın.

"Dünya çocukları."

"Şarkı söylemek ve umut"

"Kkugil daha büyük hayali istiyor."

"Birlikte kalp ile."

undercard başarıyla tamamlanmıştır. Jin Se-yeon bekleme odasına dönün ve ardından devam etmek için hazırdır. Bu sıralarda Park Suhong haetneundeyo katılım "Ailem".

'My Kid' yeni bir online bağış projesi. Eğer alırsan POV milyon sponsorluk hedef çocuklarla ilk maç olduğunu. Bağışlar kırmaya devam ediyor?

"Çocuklarımı bir meydan okuma!"

"Anladım!"

"(I) Para Tierra're haejugo bir kız sponsor oldu. Ben şaşırdım. Bir gün tee Para video tebrik gönderilmesini, yine seureowot etkileyici." 

Çarşamba yayın epik sekiz saat boyunca devam eden oldu. Jin Se-yeon uzun süre kayıt yorucu belirtisi vardır. Küresel çeşitli hikayeler odak ve başka odak var.

"Sonuna kadar, şiddetle."

"Tüm dünyaya umudu."

Jin Se-yeon özel bir gün sona erdi oldu. Biz önceki faaliyet sonrasında sürekli devam edecektir. yüreğinde tutku,ı0000032013_024_20170621102245943.gif?type=w540

Jin Se-yeon'un "Lee Sanghyeong? Adam O güzel gün koşulsuz" [Resimli]

2017062601002246500161801.jpg

2017062601002246500161802.jpg

[Spor Chosun nedenleri Muhabir] Seyon Öğrenmek Için yaz kampında kokusunu içeren Hanbok resimsel kamu Olmuştur.  Temmuz Jin Se-yeon icinde <Yıldız> dergi resimsel çevirin Bahçede Modern hanboklarını bağbozumu ettik ruh hali dikkat içi Için yeniden yorumlanmış Bir vitrin stilinde.  beyaz Üst, Veya suluboya o Kendi moda anlayışı gösterdi Dişi transparan elbise anımsatır tam etek giyen plana çıkan keolreogam etek eşleştirmek icin.  

Resimli Dolaylı röportajda Seyon camp çekim Sonra, o yorumunu Kayıt "Ben hanboklarını çok Aşina uzun Tarihsel dramalar oldugunu. Kısa bir Süre sonra, ben saraya gittiğinde, Hanbok giyen insanlar Fırsatlar Bakarken İçin, Hanbok yurtdışına Gitmek istiyorum giymek fikri vardı" dedi.  atmosferde Ölümlü şimdiye kadar, bu kez safra dramaları yakından dram Eğleniyor.

2017062601002246500161803.jpg

adet oraya duman ilham istedi. "akran öğrenme duman Þirket zamanıdır. yaşlıların Duman Bir Sürü Yardımcı olur, ama yine çok akran öğrenme çok duman görüyor, yaşımı olabilen Bir gecikme Vardır." diye cevap verdi.  Her zamanki kişilik, İçin itiraf "Biz Etrafında oeyu benim ganghyeong icinde Bu Konuda konusmak. Kendimi ONUN kariyerine erken Bir Başlangıç mı bilmiyorum."  Lee, soruları Sanghyeong Ilgili "Beni hiç belli tarzda benziyor eppeo koşulsuz vermeyi Bir Adam sever, ama biraz samimi Bir tarza istiyorum. Scheme Oldukca Lee Sanghyeong olan sıska fiziği" diye konuştu.  

Mülakat Frank Seyon Jean aktörlerin resimsel hikaye içeren ek Olarak karşılayabilir <Yıldız,> Temmuz (23 Haziran yayınlandı) ettik.  

Öte yandan Yandan, bu Tür resimsel dolu <Yıldız> 

Hello, my fellow stans!

I have to tell you... I am here everyday. I am just not signing in. I have prayed, like, every single day, for Se Yeon to be in a drama. It's been almost - what, 5-6 months? And all she's been busy with were hosting gigs and foundation events. I terribly miss her.

And then I was skimming thru the other thread, My Sassy girl, and seeing all those beautiful hanbok costumes just made me want to see Se Yeon wearing one. I am DYING to see Se Yeon in beautiful hanbok costumes. And I am DYING to have her reunited with either Joo Won or Ji Chang Wook (who are both currently in a drama right now).

Please, let my dream be a reality. A great historical drama for Se Yeon is all I wish for!

• Like 2