Jump to content

Jin Se Yeon 진세연

RoseM

Recommended Posts

Yıldız SNS] Jin Se-yeon bebek gibi güzellik, sevimlilik ppumppum                                                                                              Üst Yıldız Haber muhabiri Kim Jiung] 

Jinse Yeon Bir bebek gibi görsel gösterdi.  19 gün Jin Se-yeon Instagram uzerinde "Lap Lap" onun başlıklı makale ile bir resim yayınlad                            

Jean kamu fotoğrafları Seyon germe genişleyen gibi poz alarak.  Ayrıca bebek gibi sevimli bir görsellik icinde taraftarların ilgisini topladı. Jean yalnız Seyon görünümü "" Jin Se-yeon gerçek John'un tahminlerini büyülenmiş gibiydi " "Jin Se-yeon Gerçek bir bebek istiyorum" Böyle netizens gibi Çeşitli Tepkiler gösterdi." Bu arada, Jin Se-yeon Çeşitli alanlarda aktif ediliyor.Jin Seyeon / ikili Seyeon Instagram

Momo "ruh tarafından (GIST) Jin Se-yeon transfer ...." "Kardeşin bilir"Momo Kim Huicheol atıfta bulundu 'kardeşin biliyorum' [Spor Chosun görüşlü muhabir dot]. 

JTBC yılında Weiss bir yılda dönülmüş bir misafir maddesiyle 20'sinde yayınlanan 'Kardeşini biliyorum'.

SEO, günü "Momo oynadığı dört l'? Vermek tanıtım bir sürü hatta Kim Huicheol beslenme çantası için değil biriyim" dedi. 

"Yaşlılar Yirang Momo gibi tutuyor Jin Se-yeon ..." dedi, Momo "Momo değiştirmek için uzağa bindi" diye samimiyetle söyledi. 

So Kang olduğu istendi "diye başkası beğenirse Kim Huicheol Bu nasıl? Hissettin," Momo "çok. Ben ağlamaya yoktu olduğuna inanıyor." Diyerek gülümsedi 2017052101001726500125431.jpg