Jump to content

К-поп и забава за EX-YU/ K-pop i zabava za EX-YU


Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kod njih jos nisam slusala glazbu , hvala 

id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 13px; padding: 0px; border: 0px; font-size: 24px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; overflow: hidden; font-family: arial, sans-serif;"Dangerous Liaisons Official Trailer #1 (2012) - Chinese Movie HD





JDG u novoj ulozi, odlično urađen film, nije za hepiendovce 
Link to comment
Share on other sites

id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 5px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; line-height: normal; overflow: hidden; white-space: nowrap; word-wrap: normal; text-overflow: ellipsis; font-family: arial, sans-serif;"Midnight FM - movie eng subPsiholoski triler 9http://www.youtube.com/watch?v=z-sV15JgHRM class="yt" id="watch-headline-title"The Crucible aka Silenced (2011) - South Korea - Trailer   


class="yt" id="watch-headline-title"THE ROAD HOME TRAILER

Link to comment
Share on other sites

@lexiesanja Nemam svoj kanal vec valjda i moj lap misli da sam koreanka jer maltene sve sto radim, gledam, trazim je sa tog podrucja pa mi prebacuje. Srce moje sta bih ja bez njega.........

@orhideja zlatna si sto nas unapred upozoravas!

E sada i ovo da ti kazem, znas kako je za neke ljude casa uvek poluprazna a za neke uvek polupuna? Sad, po svim parametrima moja bi trebalo da se kaze da je poluprazna, vazda neka borba, medutim, ja je ocas posla napunim sa mojim heppi endom.

Ima i jedan vic na tu temu. Otac ima dva sina, jedan optimista a jedan pesimista. Za Novu godinu jednom kupi vozic a drugom u kutiju stavi sh...t. Pita pesimistu kako je zadovoljan poklonom, ovaj kaze pa dobar je vozic ali sta ce ako nestane struje. Pa kupicemo baterije, a sta ako je nedelja pa ne mogu da se kupe.....
Dode i optimista na red. Sta je sine tebi doneo Deda Mraz?
Doneo mi ponija ali je trenutno negde otisao!!!

Link to comment
Share on other sites

@anagard @adnanado Jedini je tu problem što drugima kvarim doživljaj, posebno što ima i onih koji ne žele znati kraj, to bi se moglo tako rešiti da me pitate o filmovima samo putem lične poruke jer nema smisla kvariti ostalima neki film ili dramu. Veruj svi bi mogli reći da se čaša prelila odavno, ali svakodnevne vesti naših bližnjih isto znaju biti potresne, kao da gledaš neki film poput WDress ili ovaj Psihološki triler Midnight FM, sve je to život. Kao što pouka u tvom vicu kaže nada treba da zamre/umre poslednja. 

Link to comment
Share on other sites

@orhideja potpuno si u pravu, uostalom uglavnom je naveden zanr filma ili drame tako da znamo sta nas ocekuje. I jos jednom bih se slozila, svakodnevnica nam je psiholoski krimi triler melodrama. a bogami  i komedija...Zato je najbolje da uzivamo u svakom pozitivnom trenutku..

Link to comment
Share on other sites

id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 5px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; line-height: normal; overflow: hidden; white-space: nowrap; word-wrap: normal; text-overflow: ellipsis; font-family: arial, sans-serif;" id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 5px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; line-height: normal; overflow: hidden; white-space: nowrap; word-wrap: normal; text-overflow: ellipsis; font-family: arial, sans-serif;"Yiruma - Time forgets id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 5px; padding: 0px; border: 0px; overflow: hidden; word-wrap: normal; text-overflow: ellipsis;"

id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 5px; padding: 0px; border: 0px; overflow: hidden; word-wrap: normal; text-overflow: ellipsis;"Yiruma - Memories in my eyes

Yiruma - A Winter Story


Kod mene sneg stoji ali vetar vec drugi dan se cuje, kao kad pogledam kroz prozor da vidim Winter Sonatu, That Winter The Wind Blows, Snow Queen ili MLFStar.
Link to comment
Share on other sites

Čitao sam da je vjerta super jak u Srbiji,košava ubi preko 100km/h je brzina vjetrova.Vidim na slikama da je dosta puteva zablokirano od nanosa snijega.Ali slusanjem Yiruma covjek meze na sve probleme brzo zaboraviti kako je muzika opustajuca :)

Link to comment
Share on other sites

Svakog dana me iznenadite... Sad mi i @orhideja pocela citati misli...stvarno.. Upravo ti poslah poruku da se raspitam za situaciju sa vremenom i dodem ovde i dobijem odgovor. Ovde kod nas duva vetar orkanske jacine, po prvi put cujem takav vetar. Znate onaj ujajuci, planinski, samo cekam da se vukovi oglase! Nema snega doduse, u Vojvodini je situacija alarmantna, mnogo ljudi je ostalo zarobljeno u svojim automobilima a i neka sela su odsecena..Nadamo se da ce biti sve dobro..

Prelepe melodije si nam postavila...Hvala ti...

Link to comment
Share on other sites

2 dio- Tengo Ganas de ti se mi vise svida :) Evo trailer:


H. je opasan a njegov nasmjesak mogo bi rusiti gradove :x 
!ha sta sad rekla, vidi mene jos me spanjolci(evropejci) mogu odusevit ;)) a ja mislila da mi nije spasa oko azijca  <:-P uuuh :\">
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..