Jump to content

К-поп и забава за EX-YU/ K-pop i zabava za EX-YU


Recommended Posts

@orhideja a sta mi radis, kada god cujem ovaj ost iz Full hause najcesce zavrsim tako  sto ponovo pogledam ovu dramu   :(

Divan si komentar napisala za Love to kill, prosto te mami da vidis kakva je to vrsta ljubavi, ali kao sto @adnanado rece, hvala, za mene samo happy!

Jeste gledali ovu dramu?

     





   


Nisam  volela karakter ni jenog od glavnih junaka ali kada su zajedno...dobra magija..


Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@orhideja popuno se slazem sa tobom nije svaka ljubav sladka, cak ima vise nesretnih kraja kao ne. Ali drame koje pronades slucajno, bez neke potrage i branja komentara navadno mogu tako iznenadit. Ovo su ti biseri koje zapamtis za uvjek :) Meni je taka bila moja prva, Koizora. A rada drzim neki balans pa kazem 10/9+1 na svakih 9 happy endov barem jedan koji ti da mislit.
Onda dobro vidjela, to je bio Rain. Jos uvjek se sjecam kad ga prvi put spomenula i sve pocele kako nista ne valja =)) A kad ve tako ja imam taj kompleks i ga gledajoc Full Hause zavolim #-o Hajd nije nesto ali ipak nije los glumac. Kako Jasy kazala 'Jaje-nesto nesto' i Sanja ga uzela za svog miljenika. :\"> Ah... anyways OST od K.Willa ima odlican beat

Link to comment
Share on other sites

Nisam još tu dramu gledala @anagard mada je kažu dosta komična, od Erika sam samo gledala Myung WTS, Inače imam bar neki 50 top drama koje bi se isplatilo ponovo gledati ali nemam tu naviku, pre svega uvek mislim na one druge drame koje neću stići pogledati.  @lexiesanja znam ja da ćeš ti jednom pogledati ALTK. Mislim da je Koizora i meni bila prva ali japanska drama i najtuznija posle 1 Litre of Tears koja je najpotresnija mi drama za sada, sad vidim to isto snimaju sa Harumom ako sam dobro shvatila. 

Link to comment
Share on other sites

Ova drama je specificna jer nije obojena tipicnim drama bojama. Poprilicno je dark i komicni elementi meni su  vise licili na crni humor. Ovo je definitivno drama za odrasle jer se bavi temama i zivotom onih koji zive sa one strane morala. Verovatno po atmosferi podseca na Cruel Siti koji nisam gledala vec samo par sekvenci koje su me i asocirale na ovu seriju.

Link to comment
Share on other sites

@orhideja hahaha dobro me znajes u istom ternu kad citala tvoj post stavila sam dramo na listu :) Arigato ne!
Haruma? Ah, da vec znajem sta mislis... Haruma je snimio film vec nekoliko nazad, jos prije Gokusena. Film je kraca verzija drame. Oboje dobro, film zbog glume, a drama zbog osjecaja koje donosi kad je gledas.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..