Jump to content

К-поп и забава за EX-YU/ K-pop i zabava za EX-YU


Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@orhideja  Ko moze da se odlepi od lapa uz ovakvu muziku?

@adnanado mozda su ti rucice tanke ali srce ogromno! Hvala ti za ovu divnu muziku. Ja ne znam za vas ali njihove balade su totalno nova dimenzija muzike. Prosto me udare.Poslednjih par nedelja sam totalno opsednuta, vrtim i vrtim par njih koje si postavio ko sumanuta, hvala jos jednom!

Link to comment
Share on other sites

@adnanado znam da necu, iz samog trejlera sam se zaljubila. Ahh postavio si i Riplay 1997, ja o njoj mislim kao o drami moje mladdosti. Nisam prirodniju glumu videla u nekoj drami. Interesantno je da je ceo glumacki tim prosto savrsen za uloge koje igra u njoj. Bas uzivam veceras, hvala ti!

Link to comment
Share on other sites

Promjetili kako nasi korejci bolje i sa vise emocija pjevajo kad na odru... njihovi nastupi so stvarno nesto. ali sta me izluduje kod ovih videa su fanovi sa svojim ''eeeeeeeeee,aaaaaa.....'' Evo Adnane da ti malo pomognem sa japanske strane jedna pjesmasa emocijom


@anagard dali znajes Gackt-a?
Link to comment
Share on other sites

@orhideja Arang nosim u torbi svakoga dana, mozda mi se prigleda! Hvala ti!

Malo cu da zvucim... ali da kazem, glavnii junaci ove drame su non stop u rukama jedno drugog. Neverovatno za dramu ovog tipa ali istinito! Obozavam svaki njihov zajednicki sekund na ekranu!

I da ne zaboravim, cudno je kako nekada male stvari pomognu ljudima. Moja starija koleginica je imala uzasno tezak i stresan period u zivotu. Jako mi je draga i jedna od osoba koja je uvvek otvorena za nova iskustva. Skinula sam kraj Arang sa onom preslatkom iznerviranom devojcicom i pokazala joj da je nasmejem. Ona je taj klip gledala svakoga dana. Na kraju sam joj dala seriju. Mozda nam se i pridruzi!

Link to comment
Share on other sites

Izvini nisam se jasno izrazila, imam simljenu seriju koju sam odgledala vise puta, a nosim je u torbi  za svaki slucaj da mi se ponovo prigleda. Drugu njegovu dramu koju si predlozil Ilimaye vec dugo planiram da pogledam.. Ko ce sve stici...

Link to comment
Share on other sites

@anagard naravno Gackt je onaj top muzicar na J glasbenoj sceni. Isao iz klasicne muzike u hard rock... pjevao balade sa najvise emocije... slusaj i sudi sama pa mi mozes poslije kazati kako se tebi desi:



Edit: Ah zaboravila, dali se ti u opste svida J (japanska) glasba?
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..