Jump to content

К-поп и забава за EX-YU/ K-pop i zabava za EX-YU


Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Najbolji duo Honey L Days i Stand by You:


a kod ove ti moram ubaciti i verzijo iste pjesme od TVXQ/Tohoshinki upravo korejska grupa ali nevjerovatno uspjesna u japanu... no nekad bila ali to duga storija i prije popuno zalutam pustim ti da slusas (ovdje i pitanje TVXQ 'go' or 'no go', mislim mozes jih podnositi?):

Link to comment
Share on other sites

I za kraj (nazalost na netu nije u HD ko na mom compu :( ) ne mogu bez njih. Ichibans no.1 ARASHI- Suberashki sekai:
http://dai.ly/xzqbmi
Neznam ni sama u pravo zasto mi toliko znace ali Sho (clan ARASHI grupe) za njihovih 10 ljet pitao: ''Prije 10 godina medu nasog debitantskog koncerta govorili smo kako zelimo, da nasi fanovi kazu ''Drago mi sto sam Arashi fan.' i sada, dali smo mi taka grupa?'' Moj instantni odgovor *kimajoc glavom i rosnih oci*: ''DA! Arigato Arashi, drago mi je sto sam vas fan!'' i onda Jun: ''Od sad, bude nas 5 (toliko je clana u grupi) razveselilo svih vas 70.000!!''
Tako poceli sa OST u HYD:
http://youtu.be/H87PWAz6ci0
i tako pomalo odrastli:
http://youtu.be/Z-SQfz_q6Jg

Link to comment
Share on other sites

Ooo i zaboravila korejce koji pjevajo i na japanskom, pomalo so te njihove pjesme bolje od korejskih verzija. Prvo vec spomenula TVXQ ali @anagard vise od njih stavljam kad ili ako kazes 'go'. Onda so tu CNBlue koji upravo prije koreje uspjeli u Japanu:


http://youtu.be/vYq8fCsAfyY
Malo manje poznato dejstvo da i oni znajo japanski, FTisland:

Jako popularni u koreji ali mi jih ne spomenjamo cesto Big Bang (Ima u opste ovdje koga da jih slusa, to jest osim mene?):
 

Link to comment
Share on other sites

Onda jos Shinee:


Lucifer u japanski verziji

=)) i moram jos korejsko da vidite koja je razlika

@orhideja hvala da uzivas u mom postovima... nadam se da si promjetila Taemina :x

ps. @anagard mislim da vec promjetila ali lahko kazem da isto strucnjak za boyband grupe na ovom foromu ;))  sta mogu prosto sam djete 90' i boy bandova pa mi je to nekdje ostalo i tako sam to ja pa necu da se izvinjavam, radije kazem kako je
Link to comment
Share on other sites

@lexiesanja najpre da se zahvalim, i mislim da ovaj sajt upravo zbog toga i postoji, da budemo svoji i podelimo bez rezervi nasu ljubav prema azijskoj kulturi. Upravo to nas cini razlicitim od ljudi koji nas okruzuju i koji na ovaj nacin ili onaj ne mogu da razumeju nasu posvecenost. Drugo, koliko sam stvari naucila, ukljucujuci savrseno razumevanje i nadam se za par godina i pisanje engleskog jezika koga inace nisam ucila u skoli...... Koliko razlicitih predela, nacina ishrane, obicaja, mode i istorije sam upoznala kroz gledanje ovih drama. Najvaznija stvar je sto te teraju da mislis, sto je by the way znacajno za moje godine...  :D

Ne znam za tebe, mislim, volim ja koreance ali kada vidim lepo japansko musko celjade samo me nesto presece :\"> A kada ih tek cujem... Evo stidim se....opet
:\">

Link to comment
Share on other sites

@anagard nema na cemu, vrloooo rado
=))  =)) nemoj tako govoriti, onda bi se ja mogla vec nekdje sakriti,prosto imaju japanski muski nesto sto drugim falai, jos ne mogu tocno sa prstom kazati sta ali nesto je. Mislim da ce ovo potvrditi i @aida Kad se ti je prije svidao Gackt ;)) jos nesto sta nije toliko vezano uz njegov glas:
http://youtu.be/Ohsn_cVWp_c
 

Link to comment
Share on other sites

One (OST Friends 2002) - Lee So Jung


romantična mini drama 4 epizode class="yt" id="watch-headline-title"[M/V] 不敗 (Bubai), Junho with Van Ness Wu   

class="yt" id="watch-headline-title"First Time 《第一次》Trailer (Angelababy, 赵又廷)


odličan film i nije tako melodramatičan
Link to comment
Share on other sites

@lexiesanja hvala ti na ulozenom trudu i vremenu. Najpre moram da ti kazem par stvari o meni, da me razumes bolje. Kao sto moj avatar pokazuje, ja sam uvek, ali uvek sa slusalicama.Na poslu, u prevozu, u setnji, uvece na kompu... Znaci, uvek sam sa muzikom, bez nje ne bih mogla da zivim. Prosla sam razne faze hard, pank, rock, pop, klasicna, filmska, rep i sada otkrivam nove pravce. Slusam sve sto mi se svidi.

 Posto sam preslusala vecinu tvojih predloga evo koji su mi apsolutni favoriti. Kazem deo, jer ovaj izvinjavam se na recniku, Richard Simmons od kompa na poslu loduje svaku pesmu po pola sata.

Gackt Last song
Honeyl days predivna pesma prelepo otpevana podsetila me na moju omiljenu More then words od Extreme
Miyavi perfektna
One ok rock
Sto se TVXQ tice, prvi put ih cujem. A sta ovde izvini ima da se ne svida? Zar ovaj pevac nije igrao u Master sun?

Link to comment
Share on other sites

id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 5px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; line-height: normal; overflow: hidden; white-space: nowrap; word-wrap: normal; text-overflow: ellipsis; font-family: arial, sans-serif;" (BROWN EYED SOUL) - 너를 (You) MV


Nešto simpatično za naša tri studenta id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 5px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; line-height: normal; overflow: hidden; white-space: nowrap; word-wrap: normal; text-overflow: ellipsis; font-family: arial, sans-serif;"Zia (지아) - 그런 줄 알았어 (To Be Expected) http://www.youtube.com/watch?v=bEqGr0IZ51M&feature=youtube_gdata_player


Link to comment
Share on other sites

Od Gackta Last Song bih mogla slušati danima, odlična emocija. Ovo je isto jedna od Sanjinih pesama od Ohashija koju kad slušaš sve brige odu
id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 5px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; line-height: normal; overflow: hidden; white-space: nowrap; word-wrap: normal; text-overflow: ellipsis; font-family: arial, sans-serif;"Ohashi Takuya - Kazumasa Oda



Gackt

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..