Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Nisi nisi sama @draaagana sad kad stiže lepše vreme imaćemo svi manje vremena za gledanje, kad te čujem stvarno ne mogu da verujem da stigneš ponešto gledati i ponešto prevoditi a dan tako kratko traje, i ja jedva čekam nove dve epizode Bride, EC možda ti se i ne svidi jer se radnja dešava u bolnici
@lexiesanja možda nas Japan iznenadi ove godine tj. njihove drame još nisu kompletirane, danas sam pomislila da bi mi bilo bolje da samo znam za korejske drame, a sad kad znam i za japanske, thai i tajland, pa na vikiju ima dosta zemalja sa svojim dramama, danas zamalo da počnem rusku dramu ali sam je za sad zamenila sa ovom kraćom tajvanskom dramom What is Love, fino je urađena

Link to comment
Share on other sites

Dragana uvijek je neko na forumu,bilo to u Stalker Modu :D ili ga vidis dole medju ostalim clanovima.
Meni su za sada dosta Korejske drame,ako koja uleti iz druge azijeske zemlje dobro je.Jedino da napravim kakav blog pa radim recap drama i zivota u aziji opcenito,da malo priblizimo nasima na Balkanu svijet Azije.Ali ko ima vremena za to pored uzurbane svakodnevice.
@orhideja imas na mydramalist listu novih japanskih serija,dosta je detektivskih serija,izgleda omiljeni zanr u Japanu.

P.S. Ane evo mene,ne mogu ja bez tebe :D

Link to comment
Share on other sites

Doduše, imam kolegicu s posla koja spava 12-13 sati dnevno i nije joj dosta....Meni to nije jasno, kako ima vremena za išta u životu, kad više od pola dana prespava? Ne mogu reći ni da spava zbog ljepote, jer bi nakon tolikog spavanja trebala biti bar Miss Svijeta, a izgleda kao izblajhana krofna

Link to comment
Share on other sites

Valjda je do organizma, ni ja ne mogu razumeti da neko može da spava do dva popodne, jer ja kad spavam duže od deset ujutru kad se probudim ne osećam se dobro od tolikog spavanja isto popodne sam primetila posle kratkog sna se osećam kao tek probuđena osoba ali ako ne navijem alarm na sat vremena i spavam duže odmah se loše osećam, neki ljudi su stvarno noćobdije

Link to comment
Share on other sites

Ana ma znam da je film,ali ja volim da bacam rime,primjetila si da se rimuje.
Ja spavam u prosjeku 6-7 sati,mislim da je to dovljno za normalno funkcionisanje tokom dana.Iako kazu da je najbolje 8 sati spavanja,8 sati rada i 8 sati slobodnog vremena,uzivanja u zivotu.

Ma najbolje je biti ko Crnogorac,nakon budjenja prvo malo sjesti da se odmoris od spavanja :D

Link to comment
Share on other sites

Iskreno nikad nisam voljela spavanje i čim oči otvorim, moram se dići. Ne mogu se okrenuti na drugu stranu i nastaviti spavanje, jer sam u suštini budna i nemam želje a ni volje nastaviti se izležavati. Najteže mi je kad radim noćnu, pa moram spavati po danu, e to mi je koma, jer uspijem odspavati samo 2-3 sata po danu, a znam da navečer moram na posao i moram biti budna.

Link to comment
Share on other sites

Verovatno ti se zbog posla poremetio san, i moja komšinica i kad radi i kad je slobodna ustaje u pet ujutru i za to si u pravu što se tiče buđenja nema svrhe, i kad ne navijam alarm probudim se i nema više spavanja. 

Link to comment
Share on other sites

Ma ja nekad bolje funkcionisem kada spavam malo,to je pred ispite najbolji pokzatelj,budem ko pravi zombi :D
A sto se tice spavanja tokmo dana,zdravo je nekih 45 min na dan odspavat,bas se nekad primjeti velika razlika nakon tih 45 min,bude covjek respolozniji i napuni malo baterije.
A ja zaspim ko mala beba,ne treba mi ni 5 min da zaspim.A dosta puta mi se desilo da gledam seriju,pa zaspim tokom gledja,pa se probudim nakon nekih 3 sata pa imam osjecaj da sam spavao 7 sati a ne tri pa odmah nastavim sa gledanjem :D

Link to comment
Share on other sites

O spaaaavanje, nekad moj omiljeni hobi (hence my name Sanja uvjek sanja ;) ) sad je vise tako:
sleep.jpg
A onda zavrsim gledajuci drame cjelu noc. Nekad i ja zaspala bez problema kad se preselila i pocela sa poslom sve se promjenilo, nekako nimam vise nirnog spanca.



Link to comment
Share on other sites

Ma to je uglavnom vikend ili kada nemam faks,ako bi se desilo drugima danima kod mene bi bilo pravac na faks.
Dragana jel prevod za BOC bude veceras ili sutra,jel ako me sjecanje ne vara prosle sedmice nekad u ovo vrijeme ili malo kasnije  stavljenja epizoda BOC.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..