Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

@adnanado sorry nisam uspjela za svakog posebno sad pogledat sta pise za kraj... ali kad dodemo do nekog ozjog izbora provjerit i to... treba mi prvo nekoliko filma da kazete ok
@orhideja *kimaglavomda* ODLICAN je taj gokusen mogla bi ga gledati svaki put kad ga netko samo spominje- ja sam ZA! =))

ps. @adnanado kad My p.s. partner vec odpao, jer ga vec gledao zanima me tvoje mislenje, dobar za pogljedat?

Link to comment
Share on other sites

@orhideja čitao sam da je školska komedija a Postman to Heaven sam vec odgledao,samo da znate vjerovatno nema ni jednog rom-com filma sa dobrom pricom a da ja nisam odgledao.Taj film nisam gledao ali posto je iz 2003 vjerovatno nisam ni trazio tako star film.
@lexiesanja odlican film,presmjesan sa dobrom muzikom.

Link to comment
Share on other sites

@adnanado a ja shvatam da jost toliko rom-com flimova nisam vidjela, kod mene njie problema jer upravo nisam puno gledala, kraj mi nije vazan, sano neka otkrijem sta ce biti da odgovara svim vam
@orhideja od ovih zadnjih predloga ni jednog nisam gledala :)

Link to comment
Share on other sites

Nisam gledala ove filmove, poslednji ima lep naziv. 
EC malo ozbiljnija peta epizoda, jadan Oh Chang Min sa njegovom mamom, ova glumica Park Jun-Keum  stvarno treba bolje glumiti, uvek je neka prehisterična mama. Šef kao i uvek orginalan pita ih od kada ste vi tako kolegijalni, are you dating?    =)) =)) @aida kad vidiš ovu mamu neće ti biti dobro ne počinji još gledati EC, kao i svaka medicinska drama ima svoje uspone i padove, ako je odlučiš gledati znaj da nije svaka epizoda puna humora, već ima i crnog humora, bio jedan horor momenat i ja se setim tebe i filmova koje voliš  ;)

Link to comment
Share on other sites


   =))   =)) Nije to nista @aida da si videla moju facu!!!! 

@orhideja  Pa u Duelistu glavnu ulogu igra HJW, sramota me, ali sem tvoje prethodne liste sa nesto starijim filmovima skoro sve sam gledala. Da, nisam gledala ovaj sa DNK. 

Odlicna serija EC i sve ce biti bolje. Nasla sam i 6 ep. raw....zakuvava se. Znam da cu da zvucim kao one lol klinke, ali stvarno, kada su ovo dvoje u kadru...kao sto nas Zdravko otpeva... gori vatra.....

A ona gospojica ministarka bas mi seta po zivcima, devojcici malo dosadno pa bi da se  igra glavne zenske u gradu! Za  mamu sa sve repicima nemam komentar...

Link to comment
Share on other sites

@anagard  dnk ima jako nisku ocenu, Ne gledam raw, to stoji ali pravi profesionalci stvore hemiju i gde je nema rekla bih, pomaze i stajling, ja cim vidim da imaju istu boju kose meni su odmah ko blizanci, najbolju hemiju u toj drami ima njena prijateljica i prijatelj od So Jin, baš mi čudno da i KSH nisu ofarbali kao Janu  =)) Juče vidim onaj mali iz I hear your voice ima čudnu boju kose, još ne mogu tu dramu pogledati. 

Link to comment
Share on other sites

@orhideja  Da li je The night before weding americki film, ne mogu da nadem koreanski?  I stvarno ne stoji ta boja, on jos  onako sav providan, dode kao neka avet. Ni meni se ne gleda ta drama, mozda bih trebalo da pogledam nesto starije ili malo da skocim do Taiwana jednu vec dugo planiram..

Link to comment
Share on other sites

Problem je što se dosta tih filmova ne može pronaći kad želiš gledati  to je ovaj film 
id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 5px; padding: 0px; border: 0px; font-size: 24px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; overflow: hidden; white-space: nowrap; word-wrap: normal; text-overflow: ellipsis; font-family: arial, sans-serif;"Marriage Blue (결혼전야) | Main Trailer



@aida aha ipak gledaš EC a ja mislila da ti uštedim vremena , sad se setila pa kafa propala sa adom zbog događaja, baš šteta  ;;)
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..