Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

thumb.pngEhhhhhhhhhh


@aida i meni je u pocetku smetao kineski, trebalo mi je vremena i vremena da se naviknem. I stvarno ako bih mogla da nadem zamerki ovoj seriji, koja mi je najomiljenija to je tupavo uraden prelaz izmedu najnasilnijih scena ka najromaticnijim.

Link to comment
Share on other sites

@aida jeste i mogu ti reci da sam se  stvarno navukla na ovu seriju. Ima onaj neki poseban filing dok gledas njih dvoje, kada prosto pretrnes...ma znas..

Moram i ja nesto da dodam... resili Crnogorci da se pridruze revoluciji, tako objavise dnvne novine. Proteste su zakazali za 19. april
  =))  =))    =))

Link to comment
Share on other sites

Dragi moji, posto su obe drame koje ste mi preporucili i koje gledamo MLFS i EC odlicne svaka na svoj nacin po moje dusevno zdravlje, imam jedan mali problemcic koji mogu resiti uz vasu pomoc. Naime, slobodni su mi ponedeljak i utorak... =))   =))  pa se pitam imate li jos sta u rukavu za mene? Ne da sam se olenjila da trazim, nego je to bruka!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..