Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

@aida gledala sam ga i odlicno je uraden. Vec u ovom delu moze da se oseti kako se tama priblizava.. Efekti su savrseni, gluma odlicna, malo prenaglasena ljubavna pricica ali zato je Legolas... steta da u ovom delu izgleda dosta starije.. ali, sta da se radi i glumac kao sto je Orlando Blum podleze... ali..polako starenju. Mislim da je on savrsen za tu ulogu, i stvarno je docarao ratnika vilenjaka jer Tolkinovi vilenjaci nisu ni malo miroljubivi ili glavom u oblacima...

Da se dodam, Harry Poter. Kada pustim bilo koji deo i namestim se u poziciju.. svi moji znaju da nesto debelo nije u redu i da moraju da me ostave na miru. Jednostavno, kada bas padnem ti filmovi me oporave..Inace ovaj serijal je po meni savrsenstvo bez premca. Ne samo da je prica, vec je i kostimografija, enterijer, eksterijer sve uradeno po vrhunskim standardima. Brojala sam  :-B scene se izmenjuju nakon cetiri sekunde, nekada i tri. Da li su to bar malo pogledali oni iz amer BOF?

Link to comment
Share on other sites

Ma meni Hobit nije ni blizu Gospodaru prstenova,jednostavo radnja u gospodaru prstnova je dinamicnija i uzbudljivija.A ovo sto rade sa Hobitom je totalno uzimanje para,pa od tri knjige gospodara prestenova naprave tri filma a od jedne knjige Hobit naprave tri filma.Mora da im se osladilo kad su vidjeli koliko su para zaradili na Gospodaru prestenova pa se nadaju da ce i na Hobitu isto.

Link to comment
Share on other sites

Oj sta mi radite,ljubav je stvarno mač sa dvije oštrice,ma ja cu pola srca dati @lexiesanja a pola @aida pa radite sta hocete sa mnom,samo nek je vama kako treba,ja sam manje vazna karika.Eto sanja ljubavi :x ,nadam da vise neces biti tuzna.

Link to comment
Share on other sites

Slazem se i ja da treba da bude film ali tri filma je malo previse.I citao sam na netu,knjige Gosšodara prstenova su pune detalja da su mogli na osnovu svake knjige tri filma napravit,zar nebi bilo lijepo da smo imali 9 filmova Gospodara prstenova i 3 filma Hobita.

Link to comment
Share on other sites

http://www.gooddrama.net/korean-movie/cupid-factory-movie 
Sladak filmcic, da vas pripremi za ponedeljak. Ukoliko vam se ne svidi prica, muzika garantujem hoce. Prelepa pesma.

Da ne zaboravim jedan od omiljenih 



Ovo je drugi deo filma, verovatno je tu negde i prvi, ali ne mogu trenutno da ga nadem.
Link to comment
Share on other sites

Posto vecina vas pored dobre drame voli i dobru knjigu, setila sam se jos necega u cemu sam uzivala skoro isto toliko koliko u Gospodaru prstenova.
To je serijal Deca Zemlje pleme-pecinskog-medveda.jpg

Ovo je prva knjiga, potom slede Dolina konja, Lovci na mamute... ukoliko krenete ovim putem nacicete dalje.

Radnja pocinje u praistoriji, ledenom dobu, odnosno osvitu covecanstva. Pratimo put devojcice Eijle koja ostaje siroce i pronalaze je neandertalci. Zato sto pripada ljudima smatraju je ruznom pa stoga ona prolazi kroz brojna iskusenja i torture u njihovom plemenu. Uglavnom, kao i kod nasih drama, treba progurati kroz ovu prvu. Nastavak serijala je iz knjige u knjigu sve bolji i kompleksniji. Odmah da vas upozorim, ovo su one veoma debele knjige, ali koje se ne ispustaju iz ruku, to obecavam..

Fasciniralo me je kako je autor uopste dosao do tako kvalitetnih podataka. Kroz ove knjige, vidi se sta su jeli, kako spremali, kako cuvali hranu, lecili se, potom kako se dolazilo do svakog nama sa ove tacke gledista nepojmljivo prostog pronalaska, poput igle, tocka, pravljenje odece.. Da ne duzim vise, uz sve to imamo i ljubavnu pricu, prelepu sa usponima i padovima koje svaki par prolazi. Izgleda da se od praistorije samo musko zenski odnosi nisu promenili....cu li ti to @adnanado

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..