Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

@lexiesanja meni je sve jasno sa @aida izjavom "ipak japanci no 1" ,ja ne zelim cuti vise nikakve objasnjenja.Ovo je drugi put da mi aida lomi srce u milion malih dijelova,samo sto sam ga sastavio ona ga je ponovo rastavila =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

Link to comment
Share on other sites

Aaaw bogi ti ali sam ti sebi lomis srce kad se prljas u nase razgovore prije znas kako stoje stvari. Dobro @adnanado neka bude kako pozelijo.
A za cure nasog foruma najjaca lista muskarca ;)
Da, stvarno, da su samo japanci na topu liste ;))
no1
nQXBMFAOS2Q7Q.jpg
no2
kamenashi_kazuya_wp_by_kang_cat-d6752vn.
no3
hiroki11.jpg
no4
1354176000_55395.jpg
@aida sta kazez no3 pravi ili da promjenimo sa no4? =(( ali mozda bismo mogli promjeniti i no1!!
=)) =)) 

Link to comment
Share on other sites

Moja lista prava kupus salata, kad stignem pomalo i brisem ponesto. Gledaj i kod mojih prijatelja ima dosta dobrih predloga. Japanci su stvarno bili malo zapostavljeni na ovom forumu vec koji mesec, dobro se Sanja setila postaviti koju sliku, zaboravili bismo ih.  ;)
Dok sam malo svrljala po mdlisti primetila sam da svi gledaju MLFStar. Znaju ljudi sta valja. @aida da li si gledala Cruel City  ili White Christmas jest da nije kao Nine ali je mnogi favorizuju, prava psiholoska drama.  

Link to comment
Share on other sites

Ne voli mene kamera i ne volim se slikati,ali kad tad ces vidjeti od silnih socijalnih mreza.Ja nebi mogao gledat seriju koja ima toliko puno epozoda,jednostvano ako krenem ja se necu moci zaustavit, jer kod mene je uvijek maraton kad gledam seriju koja je vec zavrsila :) .Koje serije vi trenutno pratite ja imam 2epizode MLFS,Miss Korea,Youth Generation;Prime Minister,Golden Rainbow sedmicno i jedna epizoda Let's eat sedmicno.Jel ovo puno ili ne ?.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ja vec spomenula White christmas ali cu jos jednom. Odlicna drama. Da resim prvo pitanje- ima vrhunski cast. Samo spominjem Kim Woo Bina kad se nije bio tako poznat (ja sam mu postala fanica u ovoj drami). Muzika nije tako zapamtljiva ali u stvari nije loša. sama priča konstantno se razvija, odlicno uradene karaktere, ima puno preobrata i tensije. Sve do zadnje minute ide zagonetka ''Dali se covjek rodi zvjer ili zvjer stvori okolje?''  Ja je pocela gledati uz vrjeme bozica, kako bi vidjela nesto praznicno... jok brate nista od toga bozic spomenuli mislim da samo jednom u celi drami. Dobro stvarno nisam procitala sta pisali o drami. Za pocetak sam imala WTF osjecaj ali me je bilo tako interesantno da odlucila pogljedat do kraja. Bas sreca jer bi mi bilo zao ako nebi. Ko ji jos nije dao prilike pripurocam ovo thriler dramu.
:-bd

Link to comment
Share on other sites

White Christmas je od mene dobila 8, a i nema puno epizoda, uglavnom ima dosta tog zanra u japanskim dramama. Ima dosta tih starijih a ne stignemo gledati. U pravu je Sanja nista nije spomenuto, vec je bilo vreme praznika kad se te stvari desavale u drami. Missing you je isto odlicna. 
class="author-title" style="margin: 0px; padding: 0px; font-size: 18px; position: relative; color: rgb(38, 75, 133); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; line-height: 2; text-align: center; background-color: rgb(255, 255, 255);"
Sasvim solidan odabir za jednog studenta @adnanado a ako budes imao problema sa maratonima, modem i mobilni poveri  komsiji ili banki na cuvanje. A LEat cu verovatno jednom pogledati bas sto si ti preporucio. 

Link to comment
Share on other sites

=)) =)) 
Adnane nacrta cjelu listu drama kojih redno prati a tu so mu jos maratoni i jos se pita ako premalo gleda. :-/  Aida mu tesno sljedi. Ordideja vec veteran. O Hobijine liste necu ni spomenjati. A Anagard tek stigla i vec me sisne za kojo dramo. Ljudi, kdje vam je zivot, zar sjedite pred ekranima ili pa vam ne trjeba spanac. Svaka vam cast. Ja neznam zasto samo meni casovno ne ide gledati toliko drama.

Link to comment
Share on other sites

Ja vam jos jednom Le't eat i Miss Korea srdacno preporucujem i nece zazaliti ako krenete gledat.U Let's eat morat jesti kada gledate epizodu jer jednotavno covjek ogladni gledajuci njih :) a u Miss Koreak odlicna prica i muzika,meni jos bonus puno lijepih djevojaka :D

Link to comment
Share on other sites

@lexiesanja pa kod mene nije puno 11 sati sedmicno serija,jos koji sat gore a maraton je jedino kada ima dosta slobodnog vremena a sada nema radi ispita.A ovo sto sam napisao jos par sati gore,to je jer pratim i par americkih serija.Kad covjek sracuna svaki dan u sedmici jedno 3 sata na serije potrosim, sto nije tako lose :D

Link to comment
Share on other sites

Oh prioritet, o tome i dramah bi se dalo diskutirat :D
U zivuzu imala sam vise stvari koje su me popuno zauzele ali sa vrjemenom su prosle. Sad kad upoznala drame nesto se promjenilo, cini se drugacnim... ja mislim da ovo nece tako proci. X_X Ovo je gorije od bilokoje romance :-j

Link to comment
Share on other sites

Kao sto si vec rekla,u zivotu ima dosta stvari koje ti zaokupe vrijeme ali nista od toga ne traje zauvijek,jer sve ima svoj pocetak i kraj.Ali sa serijama/dramama je druga stvar,cime se jedna drama/obsesija zavrsi krene se prikazivat druga ali je fazon sto se ne prikazuje samo jedna u datom trenutku pa ako ti se ne svidi kazes konacno malo mira,nego malo brdo njih se prikazuje istovremeno.I samo se jedan zakljucak moze izvuci iz ovog,mi smo svi nacisto propali :D
@orhideja ma ne dam ja nikom moj mobitel i laptop,te dvije stvari su "My precious", kao u Gospodaru prestenova,sto su duze uze mene sve sam ludji 8-}

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..