Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

@kuguarAna bas kao sto ti je @hobi rekla, ne opterecuj se iza nas su godine i godine gledanja drama. Ja recimo jos uvek nisam odgledala neke koje su klasici poput Fait, City Hanter, Ilimae, That winter ...ovde ce @orhideja da se zapanji, ali vreme...fali mi vreme....Narocito jer ja skacem sirom Azije...
Nije vazno da li je stara ili nova uvek mozes podeliti misljenje ili dati ili traziti preporuku. 

Link to comment
Share on other sites

Na ljeto mozemo ocekivati treci nastavak Replay serije,uvaj put godina 1998.
http://www.dramabeans.com/2015/01/answer-me-series-to-go-back-to-1988-this-summer/

@kugarAna ne zanm koliko si upoznata sa korejskom muzikom van k-popa ali evo dvije numere,svi su se sa forumu odusevili,ne sumnjam da ces i ti :D



https://www.youtube.com/watch?v=fgq-u89oEZY
Link to comment
Share on other sites

anagard said: @kuguarAna bas kao sto ti je @hobi rekla, ne opterecuj se iza nas su godine i godine gledanja drama. Ja recimo jos uvek nisam odgledala neke koje su klasici poput Fait, City Hanter, Ilimae, That winter ...ovde ce @orhideja da se zapanji, ali vreme...fali mi vreme....Narocito jer ja skacem sirom Azije...
Nije vazno da li je stara ili nova uvek mozes podeliti misljenje ili dati ili traziti preporuku. 

Link to comment
Share on other sites

Ana, draga, stavi avatar, ovako mi izgledaš kao duh  8-X
 Ja sam jučer počela sa Healer-om i sada sam na desetoj :x kažem vam da sam neizlječiva,... ali toliko mi je dobra i toliko se smijem, da jednostavno ne mogu prestati  :-j   taman završi jedna, a ja već uzimam drugu dozu... 

Link to comment
Share on other sites

Sigurno će Dragana do novih H epizoda obnoviti još koji put gradivo ove drame

Anagard
pa ovo je smešno i bez prevoda sad mi je jasno zašto glumci dugo žive, snimaju u tako veselom okruženju

Ana
gledaj ono što te intrigira i zanima često će ti se možda dopasti neka tema ili drama koja se većini gledaoca ne sviđa, izgradićeš vremenom svoj dramski ukus



:-O čuda li, sam Ost CHuntera savršenstvo a o drami ne treba ni da pominjem bez obzira što mi glumački par nije omiljen to se jednom treba odgledati, dobro razumem ako ste probali pa nije išlo kao i meni sa nekim dramama, sve je to za ljude

Link to comment
Share on other sites

@hobi ali zato svakog dana slusam OST iz te drame   :x   
Pre nego sto zaboravim, jedna stvar mi nije jasna u Healeru. Koliko glavni par  ima godina? Ukoliko je 27 po prevodu, onda mi je potpuno nelogicno. Kakva deca kao sto ih cesto zovu, ili je to mozda ona stvar sa koreanskim racunanjem godina? Sta vi mislite?

Link to comment
Share on other sites

Svakako starije kvalitetne drame se trebaju pogledati, meni nije bitna godina proizvodnje već kvalitet drame i uvek mi bolje gledati neku kvalitetnu dramu nego gubiti vreme na neke nove drame gde ne znaš gde drama ide. Meni je dosta melodrama starijih u planu

Link to comment
Share on other sites

Hihi hvala na odgovorima a pa dobro znamo da godine nisu vazne, samo kako se covek oseca.
Kada smo vec kod klasika, znam da ti je @kuguarAna vec predlozena taiwanska drama Autumn Concerto. Ona je sinonim zasto gledamo drame, digne te, raspolozi, rastuzi, naucis nesto, upoznas neke nove krajeve, gledas zgodne frajere :D
         



Oho... ima i sexi verzija   


Link to comment
Share on other sites

Ja ipak vise volim gledati novije drame,starije produkcije me nikako ne privlace,a mislim da nam je svima ovdje omiljeni zanr rom-com jer dosta nam je drama i melodrama u RL :D
@kuguarAna ovaj OST i ova serija su zaduzne za osnivanje ovog foruma.


Link to comment
Share on other sites

Mislim Ado da to ide i s godinama, ti recimo voliš više drame gde glume glumice i glumci tvojih godina a mene isto privuče da pogledam nešto gde glume zreliji glumci i glumice a često kad im pogledam profile uočim da su ili iste godine rođeni kad i ja ili tu negde godinu ranije ili kasnije.

Kao što ti neke drame antičke ne bi gledao tako npr. ni ja ne bih gledala većinu drama za mlađe populacije iako volim pogledati po koji školski film ili dramu pogotovo ako je muzika prisutna kao neka osnova....




Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..