Jump to content

К-поп и забава за EX-YU/ K-pop i zabava za EX-YU


Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

class="content-title" style="font-family: 'Open Sans', 'Helvetica Neue', Arial, sans-serif; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: 400; line-height: 1.4em; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline; color: rgb(63, 63, 64); text-shadow: rgb(255, 255, 255) 1px 1px 0px; visibility: visible; background-color: rgb(255, 255, 255);"Jo Sung Mo Returns After 4 Years with New Mini Album “Wind of Change”Popular Jo Sungmo videos



Koliko je ostova otpevao ovaj slavni korejski balader, a sad sam saznala da peva i moj omiljeni ost Someday 


@lexiesanja you now me ;)  za mene ne mislim više da će biti mi toliko draga neka korejska grupa kao CN, a od FIsland ne mogu sve slušati, e sad naredni godina da si pronađem neku finu balad grupu iz Japana i zatvaram krug s grupama
;)
Link to comment
Share on other sites

Muzika i godine, ima jos manje veze kao ljubav i godine! Da, kroz ljeta se menja okus ali nemozes birati dali se ti v 15 godinama slusa Pavaroti a tek oko 40tih Backstret Boys ili One Direction, ako me razumijes sta zelim kazat. Muzika se slusa kad je cujes i ako je dobra i svida se ti nema veze kdo je izvadac.
Ali @orhideja kako mislis zatvaras krug sa grupama? :-O Neces jih vise slusati ili neces slusati novih grup koje stize? A koja ti je onda tajvanska/kineska grupa?
A kod japanca ima puno preljepih balada, sta sa njihovim spevnim jezikom i osjecaji koje uloze u svoj rad jos vise kod umetnosti sto pjevanje i je. Neke grupe koja se bavi izplicitno baladama jos nisam pronasla ali imajo po vecini sve grupe koje ja slusam kake dobre balade. Cak i Mitzin ludi X-japan ima kolekcijo odlicnih balada (tj rock balad).
http://youtu.be/jhtgRJzKh-E
Jedna boljih balad koje slusala u zadnje vrjeme:


Inace mozes slusat i kod cura, kao su Utada Hikaru, Fukui Mai, Ayumi Hamasaki ima nekih dobrih balad.



Link to comment
Share on other sites

@orhideja jao sta meni zaboravila, ako isces japansko grupo moj prvi prjedlog bi mora biti ARASHI :D Nino ima dobar glas za balade a kad uz to zaigra jos na piano :-B well...
http://youtu.be/IOj6TeALPFs
ali inace nema kod njih toliko balad i one koje so (napr. Ashita no koiku) stavila bi ti jih ovdje ali zaboravi jer jih nema na YT moras biti njihov expert da jih pronades na raznih skrivnih kanalim... god dam*t pa ovaj Jhonny's kako jim uspe bristi sve muzike kad stignu na net ura ili dvije pa jih vise nema ~X( njihovo muziko moras stvarno harniti na compu inace kaki dan nemas sta slusat ako odvisi od stranica

Link to comment
Share on other sites

@lexiesanja ne stignem traziti kinesku ni tajvansku grupu, ali Lay Choua i Wang Leehoma  volim nekad poslušati
Fina ova muzika od Donga i Eunhyuka, ipak u pravcu SJ, ime Suju je fan baza Super Juniora, lider stize ove godine iz vojske, u grupi im najpopularniji Eunhyuk kazu... Sviđa mi se i ova pesma od Nina a ostale ću poslušati, ne stignem više toliko muzički istraživati, rok nikad nisam volela slušati....
Završavam dramu HCoins, eto 9 od mene, rekao bi neko ništa posebno, ali tako su ovi glumci  svoje likove dobro predstavili, porodična drama o dva sina lekara, glumica koja glumi Ayu odnekud mi poznata, i delovi su izgleda povezani, za sad ne znam da li cu nastaviti drugi deo ali najverovatnije da hocu id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 5px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; overflow: hidden; white-space: nowrap; word-wrap: normal; text-overflow: ellipsis; font-family: arial, sans-serif;"Blue Memory - from Heaven's Coins ( Hajime Mizoguchi )



Link to comment
Share on other sites

id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 5px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; line-height: normal; overflow: hidden; white-space: nowrap; word-wrap: normal; text-overflow: ellipsis; font-family: arial, sans-serif;"Jupiter - from Heaven's Coins ( Hajime Mizoguchi )


id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 5px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; line-height: normal; overflow: hidden; white-space: nowrap; word-wrap: normal; text-overflow: ellipsis; font-family: arial, sans-serif;"Heaven's Coins OST 


id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 5px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; line-height: normal; overflow: hidden; white-space: nowrap; word-wrap: normal; text-overflow: ellipsis; font-family: arial, sans-serif;"Heaven's Coins MV - Noriko Sakai scenes



Link to comment
Share on other sites

@orhideja vidim nije samo gluma dobra u HCoin, muzika takode :D
Soju se jim zovejeo fanovi, sta so odna ELF? Znam da Letuk navraca iz vojske ali meni trenutno Donnghae nekako udosevijo. Henry koji vise puta radi sa Shinee isto iz SJ.

Link to comment
Share on other sites

Od njih ima dosta podgrupa 

E.L.F means EverLastingFriends in korean it is 영원한 친구

http://elf-clouds.blogspot.com/2012/01/meaning-elf-for-super-junior.html

http://en.wikipedia.org/wiki/Super_Junior


@lexiesanja za tebe Siwon, Yesung, Kyuhyun, Ryewook  meni najlepši njihov glas kod njih i  Ryewook i danas slušam njegove pesme s Immortal songa, postao mi omiljeni izvodjač uz Taemina 

id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 13px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; line-height: normal; overflow: hidden; font-family: arial, sans-serif;"120728 Ryeowook ( Super Junior ) - Lying On The Sea

https://www.youtube.com/watch?v=8qPmuGc9F1U&list=PLIW6KMzEGUxL2VDmHHAvpCZVk1L8lpkMI&index=3

Link to comment
Share on other sites

@orhideja gledala Siwona u Skip beat, nije lose odigrao inace mi je onako 'anoying' previse se visoko nosi ili nesto uglavnom ima taki cudan 'vibe' pa ni glas mu nije nesto... a Jesung sasvim druga prica, meni on nasledi Taemina na imortal showima :x Ali ima grupa od prilike 13 clanova onda svakemu svoje.

Link to comment
Share on other sites

Znači gledale Skip beat, ja nisam još, meni je u staroj drami Oh My Lady Siwon se dobro uklopio Siwon, a inače meni je najlepši u grupi da postoje priče i o njemu da je gay, sad ili je povučena i stidljiva osoba pa vam deluje tako ili je stvarno takav, svako ima neku svoju auru što kažu, džaba nekom lepota ako nema to nešto posebno u sebi, kao recimo Dong Hae, Kyuhyun ili Taemin pa i Woohyun koji nisu neki lepotani ali ih ljudi vole zbog te njihove urođene ljubaznosti.

Link to comment
Share on other sites

Mitzi.D. said: Ma @orhideja tako price kruze ,ja ne vjerujem u to.
Svako ko je fin,povucen i ljubazan ispada da je gay .Ne mora to znaciti

 Htela sam reći nekad povučene i previše tihe osobe deluju uobraženo i odbojno drugim. Toliko se trude u tim grupama i na kraju još da ih tako optužuju, skoro sam čitala lažne glasine i o Jung Shinu iz CNB
Nešto nisam mogla završiti dramu Panda a bilo je simpatičnih epizoda..... 

Link to comment
Share on other sites

@orhideja Thai Full House? Ja sam nedavno gledala taivansko ali so jo nazvali Smiling pasta, osim koliko toliko simpaticnih glunca nije bila nesto. Onda me stvarno razocarala Full house take 2. Ne prica, ne glumci, cak muzika... neznam no. Kazite sta cete original to jest korejski Full House sa Rainom jos uvjek najbolji :)
Ti si vec pocela sa HCoin?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..