Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

@hobi
ja jos uvjek volim JGS pa i ako pocne hodati okolo gol.  \m/  ^:)^   mislim, da to ne bi nikome smetalo LOL :D
Ali svejedno... nadam se, da ce u sljedecen shopingu ostati na muskom odjelu kad kupuje garderobu.

Kad smo vec kod muzike... meni su i Big Bang dobri. I ako imaju vise instant pop muziku. I oni su jucer nastupali

http://www.youtube.com/watch?v=OYJqVNmVQq8

Evo mojih <3

http://www.youtube.com/watch?v=F8xFaFSYgSY

Na zalost ne poznam te drame. Tako, da ti tezko mogu oko toga pomoci

Link to comment
Share on other sites

@hobi nesto malo znam ali vise o samim pjesmama. Grupe i izvodjace ne poznam previse dobro jer jih je previse.
Od VIkija  cu dobiti majicu podpisanu od 2NE1. Ako jih poznas? Nisam bas neki velik njihov fan ali su mi najbolja idol zenska kpop grupa. Tako, da je ok :)

Link to comment
Share on other sites

jasy said: @hobi nesto malo znam ali vise o samim pjesmama. Grupe i izvodjace ne poznam previse dobro jer jih je previse.
Od VIkija  cu dobiti majicu podpisanu od 2NE1. Ako jih poznas? Nisam bas neki velik njihov fan ali su mi najbolja idol zenska kpop grupa. Tako, da je ok :)

Link to comment
Share on other sites

@aida e o tome sam govorila. Ima i slika kako je obucen u zenu... i kako usred ulice seta sa velikom masnom na sredini glave.
Nemam nista protiv njegovom talentu i zelim mu sve naj naj u zivotu i karieri ali ja svejedno nisam sljepa!!
Sad jos samo treba, da LMH pocne setati okolo u minicima i visokim petama.
I to samo zato jer su oni muski i izgledaju bolje od mene!! =))

@hobi
Hahaha bolji dar je Visa kartica sa 100 dolara koju cu dobiti uz majicu.
Ljudi ja sam bogata!!  <:-P \m/

Link to comment
Share on other sites

hahaha neeeee samo ne i on.
Vec je i previse kad vidim roza kosu ili kakve cudne kreacije. Ne trebaju jim masne i stikle.

Mozda se JGS ovako oblaci jer je cijeli koncept albuma Crazy. Pa je i on totalno poludeo?
Kad promeni koncep i on ce se normalizirati?

Dobila sam nagradu na Vikiju. Imala sam srecu, da su bas mene odabrali.  A drugacije sam dosta aktivna na Vikiju kao prevodioc na slovenski jezik.
Mozda si vec zapazila, da non stop pravim greske jer mi hrvatski/srbski nije prvi jezik. :)

Link to comment
Share on other sites

jasy said:
Dobila sam nagradu na Vikiju. Imala sam srecu, da su bas mene odabrali.  A drugacije sam dosta aktivna na Vikiju kao prevodioc na slovenski jezik.
Mozda si vec zapazila, da non stop pravim greske jer mi hrvatski/srbski nije prvi jezik. :)

Link to comment
Share on other sites

@hobi
Hvala!
Evo za tebe video sa fan artovima. Faith je inspiracija mnogim umetnikoma ;)
https://www.youtube.com/watch?v=q24BAq4JSzo

Na kojoj epizodi si sad?

Link to comment
Share on other sites

@hobi
vidim, da se ti stvarno svidja Faith.
Budi srce pa glasaj ovde za dramu godine :P
http://www.koreandrama.org/?p=23799

I ako ti se ne svidja dosta da bi bila drama godine onda glasaj za koju god hoces a samo ne za Rooftop princa :P

i jos ovo...
djevojke sa Vikija se trude, da bi knjigu Faith preveli na engleski jezik, pa su postavile peticiju. Ako mozes pusti i tu svoj glas. Nista se ne treba placati. Jedino pod komentare napisi svoju lokaciju i u kojem obliku hoces knjigu (eknjiga ili vezana knjiga).

http://www.ipetitions.com/petition/english-version-of-faith/

u Koreji je knjiga bila odmah razprodana. U pocetku januara izlazi 2 dio. Skupa ce jih biti 4.

@aida hvala. Trudim se koliko mogu ali ponekad odustanem. Ovi -a, -e, -ij... me ponekad totalno zbune.

Link to comment
Share on other sites

@jasy riješeno, potpisala sam peticiju i glasala, ali za Innocent Man. Za Faith ne mogu jer tek gledam, a ovu Innocent Man sam pogledala u jednom dahu. bitno da nije Rooftop Prince ha? Nisam gledala jedino Love Rain
@aida lako se zaraziti u dobrom društvu. Jako mi je drago da imam s kime komentirati. Ovdje kod mene me čudno gledaju kad kažem da gledam korejske serije

Link to comment
Share on other sites

@jasy srećo, meni je što se ljepote tiče JGS poprilično androgen, ali ima onaj jedan glumac, nemam blage veze kako se zove, glumio je i Faith, onog sa bijelom kosom, taj mi ima usne za poljupce :-*, savršene, kad ih vidim, samo u njih gledam, skoro da scene ne pratim, toliko mi odvlače pažnju :)Znaš li možda kako se zove? Misli da je glumio u BOF.E njega bih tako rado poljubila u prvim sekundama Nove Godine :xCure moje drage, nađite si takve usne za poljupce stvorene i ljubite ih do besvjesti u Novoj GodiniŽelim vam Sretnu i Veselu Novu 2013.@hobi draga, ja kad slušam Korejsku muziku na poslu, gledaju me ko da primam signale sa marsa...ono, podignute obrve ili se križaju kad čiju, a kad pomenem da ne gledam Sulejmana, ko da sam im nekog opsovala ha,ha,ha...doduše i kod kuće me čudno gledaju, ali na to sam već navikla 
:))

Link to comment
Share on other sites

@draaagana ono ti je Sung Hoon. Njegova prva uloga je bila u New Tales Of Gisaeng a onda je igrao u Bodyguard kineskoj seriji. On mi je stvarno super super.
d44b518097ca2ebb1c85cdfa5493bfb6_large_zpsc1cf6e43.jpg

Ono mora biti serija Smile Again. Bar one scene sa baseballom.

Ni ja nisam sa nikim pricala o kdramama ni o kpopu. Vecinoma misle, da sam luda ali nema veze ja sam uvejek bila izvan serijski tip covjeka. Zasto bi zivjeli u okvirima koje nam postavi okolica?

Link to comment
Share on other sites

2624146c8vdpgmmjp_zps456d4776.gif

<:-P  SRETNA NOVA 2013!!!!!! :-* <:-P

@jagodafilmolovac, @aida, @hobi, @draaagana, @whitelily000 i ostali!!!
Idem i ja traziti nesto za piti, da nazdravim sa medvjedom!! Cheers! :-*

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..