Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

@aida bas neko vrejeme nazad sam negdje citala za nekog glumca, da je ozenjen i ima malo djete a svi mislili, da nema nikoga. Koji sok za fanove! Ja tog glumca ne poznam ali svejedno kad se zamislis...
LMH mora prvo u vojsku =)) =)) Ja bi se na njegovem mjestu bojala imati nekoga. Njegove fanice su lude.

Btw ima JIW mozda kakvu novu dramu? Nista nije cuti o njemu.

Link to comment
Share on other sites

@aida
O JOOOJ =))  =)) =))
Ja procitah, da su za nekom ludili i avtomatski se pitala, ko je tako slican LMH u EX YU, da bi ljudi ludili za njim. A onda ono Zdravko Colic.
Jesi nasla pravog, da ga usporedis. HAHAHAHA

Link to comment
Share on other sites

@hobi lol grudnjake?? To su 100% samo oni udobni modeli za stare mame =)) =))
Nemam pojma za LMH, ja ga do Faith nisam mogla videjti. Volim KHS i na Faith sam cekala skorom 2 godine zato kad sam saznala, da ce on igrati u Faith bila sam totalno razocarana. Ali poslje sam se mu privadila i postao mi je ok. Ja imam isto kao jagodica problem. Nama se svidja CY a ne LMH :)) ;))
Vjerovatno si u pravu. Nije tipican azijac. Morali bi pitati tko jim je bio postar kad se on rodio ;) LOL opet sam zlobna >:) Izvinjavam se (niti ne).

Link to comment
Share on other sites

@aida
nemam pojma kako je sa S Korejom ali neznam sta ovi sa juzne jedu jer Japanci su isto miniaturni i njima nista ne fali. Mislim, da za kineze vrjedi isto. Zar nije i onaj iz Nice Guya... Jae Gil ili nekako isto javo visok glumac. I onaj iz Queen In Hyuns Man. On je tako visok, da su morala snimiti ''tiptoe kiss'' :D

Link to comment
Share on other sites

nemojte me krivo shvatiti ni meni LMH nije idol samo pokušavam shvatiti zašto je tako popularan. Ja još nemam svog favorita, toliko je zgodnih momaka da se teško odlučiti, a još k tome i visokih.
Evo mene opet @jasy tko je CY?
:))

Link to comment
Share on other sites

@hobi CY je Choi Young. Lik iz Faith. :)

@aida meni neko postane zgodan kad ga bar malo upoznam. Samo izgled me ne dirne previse.

Link to comment
Share on other sites

@hobi nisam gledala. Hvala na preporuci,

@aida dosta sam cula o toj drami i vecinoma su pozitivne kritike. Posto nisam neki veliki ljubitelj rom coma ju uvjek pustam na strani. Mislim, da je vrjedi pogledati. Posebno ako si fan Binnija.

Link to comment
Share on other sites

draaagana said: aida said: @hobi samoubistvo ,patila je valjda od teske depresije ....


draaagana said: ... onaj sa bijelom kosom iz Faith....uh, pun bi mi bio i krevet i soba..muž bi me definitivno ubio.Ništa od igračkicaMoraću smisliti nešto drugo  :((

Link to comment
Share on other sites


aida said: pa sta hocete 68 je godiste?
:-B
i ja sam mlada al kakva cu bit sa 45 bog zna
=))

Ne zamjerite salim se malo. Ko nije gledao Lovely Sam Soon neka pogleda .
Ja sam pocela fina je serija.

Link to comment
Share on other sites

@aida pozdravlja te natrag.

Zatopljena je u pripremama na praznike u knjige. Moramo ju malo zmotivirati, da se nam vrati na forum.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..