Jump to content

К-поп и забава за EX-YU/ K-pop i zabava za EX-YU


Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@hobi a to su oni što ih nisam udostojila gledanja, od koje epizode bih mogla krenuti u toj drami da me zainteresuje drama pitam se, vreme kad šta da započnem ne odgovara mi.... a onda se nakupi nekih novih drama koje ne mogu postići da pogledam. Bar nekih dvadeset parova imam u mislima kad se pominju omiljeni drama parovi jako se teško odlučiti :)

@Mio- da li ti pomalo sviraš neki instrument vidim klasika se sluša, bilo bi mi drago da imam sluha i da znam npr. svirati klavir...evo moj omiljeni Korejac iz tog žanra

Spoiler

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Vanilia Ne sviram nikakav instrument, na zalost. xD Privlace me instrumenti, kao violina, gitara... bas volim ponekad da cujem, samo instrumente. A na ovu sto sam postavio... spontano sam nasao negde i bas mi se svidela. Vecinom ja ovakve stvari sve spontano nadjem... lol Ili od nekoga, ili slusam neku muzika pa mi YT predlozi, na nekoj stranici i tako. 

Jos nesto sto volim, a nevezano za instrumente... je acapella pevanje. 100% su bas nedavno otpevali svoju pesmu na MB, acapella. Jednostavno prelepo. Mene je Viva Vox, mozda i znate za njih, upoznala sa acapellom.

Ima isto zanimljivih horova, orkestara koje sam cuo... Ne slusam, svaki dan.. ali ponekad mi dodje, pa uzmem da slusam. 

 

Dva OST-a... vec duze vreme nisam postavio koji OST. SLD ima dobre pesme... jeste da me nesto ova 19 epizoda mozda... malo... razocarala. Ostavicu 20 za sutra/ili nedelju. ^^

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Vanilia Sa ovom 'Sleepsong' si me podsetila na ovu pesmu iz serije 'Vikings'.

Dok sam slusao... nesto sam se prisetio ove pesme. Ima u tim, raznim serija (kao i filmovima) koje sam gledao.. gledam... mozes cuti raznu muziku. Svakakvi me zvukovi privuku... XD Nekad se i sam iznenadim. ^^

 

Secam se isto ove pesme... bila na promo-u za drugu sezonu. Dobra pesma... :wub: Sad sam nesto skrenuo na Vikings OST. XD haha

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..