Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

@Adnann Covek je izveo nemoguc zadatak, podelio sebe u sedam sasvim posebnih licnosti. Svaka od njih ima svoje obozavatelje. Neverovatno. Kako i koliko li se spremao za ovu ulogu, ili sedam uloga?
Meni je Jandi bila sasvim ok, u Angel eyes poprilicno ubedljiva, inace ovu dramu sam bacila u kos jer mi je radnja isla na zivce... I uopste, poprilicno su me smorili sa tim konceptom prve ljubavi. Zar su toliko presusili sa idejama ili im je jednostavnije da pricu tako nakaleme. Za razvoj nove ljubavi ipak treba talenta i vremena da se napise....
Pa i u Blodd garant ce da se ispostavi da mu je nesto bila u detinjstvu...Ovde mi se, kako to da objasnim, ona vizuelno potpuno uklapa ali sve ostalo je mlako..... Mozda kada je gricne ce konacno dobiti neku reakciju :D

Link to comment
Share on other sites

Ado indijske počneš s prvih 900 epizoda u jednom životu gledati a u drugom nastaviš ostale. Mislim da bi mi za prvih 900 trebalo bar deset godina 
u pravu si ideja koliko hoćeš za drame, sami smo si krivi što pratimo te žute kpop vesti 
Za Jandi možda još ima nade, eto ova Healerka kako se lepo uklopila a pre je isto bila sva ukočena u nekim dramama ma ne bi rekao da je to ona, Jandi ima izgled, i šarm, meni smeta kad se ona onako na silu smeje zvonko kao u Musical drami ono je bilo strašno a još je drama mogla biti i hit..... treba samo malo više da se opusti i uživi u ulogu koju glumi i bilo bi nešto od nje.... a što se tiče tih vamp.... možda bolje jednom gledati VProsecutor nisam ni ja još gledala 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam siguran da ce biti jos dobrih serija ove godine i dobre glume,ali on je sa ovakvom glumom zasigurno osigurao sebi par nagrada.Sad me bas zanima bin Bin uspio uraditi isti posao kao sto radi Sung ili su mu  2 licnosti dovoljne kao u Hyde.
Stvarno ima dosta serija koje krenu odlicno,prica bude super u pocetku a onda se desi neka nagla promjena,isto koda promjene pisce i jednostavno se prica izgubi,ima bas dosta serija koje sam prestao gledati zbog toga,zadnja u nizu je Legendary Witch,OTP se nakon 20 i kusur epizoda napokon spoji i onda se kao u seriji :D muz koji je umre na pocetku serije nekim cudom vrati u zivot,tu sam rekao dosta,i za mene je ovo previse :D

Link to comment
Share on other sites

Hobi ne mogu opisati koliko divna je ova drama o malom dečaku koji boluje od leukemije. 


Good Life ~Arigatou, Papa. Sayonara~ (2011)



U pravu si ni meni nisu jasne te drame bez nekog pravca i želja da se ima više epizoda. Mislim da bi i Bin mogao isto biti šašav i luckast zbog svoje uloge u SG i čovek zna biti i ledeno ozbiljan a i skroz opušten i šaljiv,  dobar je to glumac  isto kao i JS  bi glumio rekla bih ako ne i bolje jer ipak JS baš nema toliko opušten osmeh
Ne volim ni ja kad te dve drame upoređuju, pa nije isti ni plot baš a ni neke druge scene, a drugo je imati sedam ličnosti ili dve  
Link to comment
Share on other sites

Mrzi me da se editujem, pa cu pisati novi post. 
Kada su u pitanju JS i Bini, svakako da imamo dva odlicna glumca, cak vrhunska. Ni jednog trenutka nisam, niti cu sumnjati u Binija jer sam sve njegove drame odgledala, od JS znate koje. Bini bi sigurno rasturio i u ulozi DH kao i obrnuto. Po meni, stvar je u tome kako je drama napisana jer zbilja nema govora o tome da li je jedan ili drugi bolji. Stvarno je nesrecna okolnost da se Hide emituje u isto vreme i da je prati skandal sa tupavim piscem koji umesto da revizira svoj rad, napada JS..

Link to comment
Share on other sites

Gledajte samo kolika je to hiper-produkcija, koliko je to serija i filmova...još malo pa će postati poput Bollyvooda.... samo da ne počnu kao i oni, po par tisuća epizoda...(iskreno se nadam da do toga neće nikad doći) Vjerujem da svaka od tih produkcijskih kuća ima svog glavnog scenaristu, koji valjda prežvakava svoje ideje dok ih ne ubije u dušu, a ostali, kao i uvijek samo prepisuju Pogledajte kako su prije par godina bile sve  serije na temu vraćanja u prošlost u Joseon eru, pa onda vraćanja iz budućnosti u sadašnje vrijeme...sve po nekoliko malte-ne istih serija u sezoni.. Sada su valjda na reu podvojene ličnosti....zapitaš se ima li samo jedan biser koji im svima da istu ideju, pa nek se snalaze....? :-/

Link to comment
Share on other sites

Drhte mi slova na tastaturi.......od srece.@MitziD jaooooooooooooooooo snima se Orange Marmelade moj omiljen web comic o vampirima........
images?q=tbn:ANd9GcQc5SWN-bN-QO4UdQrnoNl
:-B :bz

Sg mos da me utepas, ne se kosim  :D:D

 http://www.dramafever.com/news/lee-jong-suk-admits-to-off-screen-skinship-with-park-shin-hye-/

@draaagana Cim sam ovo procitala, setila sam se tebe....Ha, pa nije PSH  naucila da glumi da se ljubi vec je naucila da se ljubi . A zasto to sad odjednom? Pa svida joj se partner :D A zamislite kakav je ovo udarac za ego svih frajera sa kojima je glumila, narocito Minhica
=)) =)) =))

Link to comment
Share on other sites

Pa zar nisam uvijek u pravu? Odmah sam rekla da je to u pitanju. Sa drugima je bila kao drvena   Marija. Valjda bi više emocija pokazala da je žaba poljubila. Sa ovim malim,  jednostavno vidiš da uživa, a bogami i uzvraća. Ako, neka, bar je pokazala da je čistokrvno žensko, tj, ne reagira na baš svakog muškarca, ali i za nju ,čini se, postoji pravi, koji je u stanju da izazove pravu reakciju.
 Meni se taj mali Lee  Jong Suk stvarno sviđa. Gledala sam ga u par drama i filmu i moram priznati da mi je presladak, ali ne u smislu samo da  ga gledam... Kad se nasmije, odmah se i meni usne automatski razvlače u osmjeh..dijete ima ono nešto, što možda nije vidljivo na prvi pogled ali izgleda da je Park Shin Hye konačno našla  partnera koji je zaslužio da ga ljubi s užitkom  :-bd

Link to comment
Share on other sites

Bas si to lepo rekla @draaagana. Mada to i nije bas ono sto se trazi kada su glmci u pitanju, zato i jesu glumci. Ali ako je cekala pravog, pa neka je. I u profesionalnom i realnom zivotu. E bas mi se dopalo kako si to napisala.  =D>
@MitziD   Pocinje da se  emituje u maju. 
http://koalasplayground.com/2015/02/10/orange-marmalade-with-aoas-seolhyun-yeo-jin-goo-and-lee-jong-hyun-set-for-next-kbs-fri-drama/

Link to comment
Share on other sites

Ma tko nam je to došao?  :D  Pa gdje si nam ti Sanjice, nema te sto godina... Mi smo ti svi u Kill Me,  Heal Me i Hyde, Jakill, Me.. gleda se još i Heart to Heart i Shine or go Crazy.... Ja ti gledam prve tri, znam da cure sigurno gledaju prve dvije i Blood, a Adnan gleda Shine... Naravno vjerojatno gledaju još po nešto, ali ja nemam vremena za više...premorena sam... :-<
 Što je novo kod tebe? Radiš? Gledaš? Učiš? 

Link to comment
Share on other sites

@MitziD koja je to bratska ljubav, ha? imena su pun pogodak =))
http://www.zivotinje.rs/vestiStrana.php?id=11483&name=ljubav-koja-se-ne-vidja-cesto-macor-presao-20-kilometara-da-pronadje-brata-foto&tip=vesti
 
Sanja, gledam kill me i triangle, a planiram i shine

:)

Link to comment
Share on other sites

@draaagana kod mene svega i svasta samo imala mali fall out kod pratenja drama. Medutim zalutala sam ponovno u svjet knjiga da zavrsila neke serije od najmilijih avtora i jos nekih novih knjiga. Pa rad ima vise nego preko glave.
@Vanilia jaz nikad ne zaboravim na vas, cak kad me nema ovdje. Vidim da si ponovno u Japanu?

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav i od mene @lexiesanja Znala sam ja da nas nisi zaboravila, a bas te dugo nije bilo..Drago mi je da si dobro! 
Sta se gleda, pa ja Kill me Heal me i Blod. Prva ekstra, druga tako- tako ali ja cu je nastaviti , ima ono nesto. Cujem da je pljuju po forumima samo tako, ali to meni apsolutno nista ne znaci, jer mi se svida!
Odlicne sam ocene cula  za Shine or go Crazy a upravo je pocela  seriju u koju se kunu, Heard it trough  the Grapevine  Kazu da je sve vrh, o castinga, pisca, rezisera. Ja cu najpre sacekati da se zavrsi. 
Da, tu je i Bini sa Hide ali je ne gledam, to pitaj @Vanilia

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..