Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

@draaagana Odlicna ideja sa volontiranjem =D> =D> =D> ma ne da bi se rascistila politicka scena nego bi se pocistila skroz =)) =))
Micika ...............jesi li se ti to nama jopet uslikala.....uuuuuuu Twilight ..... coooollllll 
Ne mogu a verujem da si bacila rec off topic na nas, sta ti je sto nas mrzis, pa mi se uvek drzimo teme   =)) =)) =)) =)) jos da se setim koje.... ~:>
@KuguarAna Dobro onda cu i ja baciti pogled na Shine....

Link to comment
Share on other sites

Fujiki got married in December of 2005 to a commoner 6 years younger than him whom he dated back in school. They have 2 children.

According to one of his neighbors:
"Fujiki-san always takes out the trash early in the morning. Whenever he doesn't have work, he's also the one who takes his kids to and from school."
"During days off, he always plays catch ball with his 2 children in front of their house. He's the type who runs around playfully with the kids... I saw him playing with his children a while back on the crane game in a local arcade."
He's also seen a lot with his children in their local supermarket.
"His cart is always full of snacks that his children like."

Which leads to other people saying:
"I don't see his wife at all.", "Isn't he living with his wife?" 

A close family friend says:
"It's just that his wife isn't a personality so no one notices her, but she lives with them. It's just that Fujiki takes charge when it comes to his children and household matters, and that's why there are rumors like that. Even his wife said jokingly, 'people think I don't exist because of my husband'."

Kako je Naohito divan otac 
Dragana biće da si zaboravljena, Anagard samo o dramama misli kakve crne šargarepe i recepti. Juče sam pomislila ako virnem u azijske recepte biće gotovo samnom ako su tako zarazni kao drame  ;))

Link to comment
Share on other sites

Upomoć upala sam na jednu tračersku japansku stranicu, pa ja nisam znala da oni ipak vode i takve stranice.... Sorimachi mora da je bio slatka beba, baš ima lep pogled... danas slučajno primetim tu sliku.... ali gotovo je sa današnjom simpatijom..... sad sam pročitala da i nema dosta projekata jer je navodno veoma neugodan sa saradnicima i pomoćnim radnicima na snimanju, odmah sam pomislila kako osoba sa tako lepim pogledom može biti odbojna prema drugima :((
Možda Sanja svrati da me razuveri oni su njoj svi dobro znani 

http://majide2ch.blogspot.com/2013/08/are-takashi-sorimachi-and-nanako.html
 

Link to comment
Share on other sites

Djeco, dajte mi par ideja za pogledati neki dobar film.  Znate što volim, dobru romatičnu komediju, ljubić, krimić I SF  :D  Nešto osjećam dosadu,pa dok mi se ne prispava ne znam što bih gledala. Adnane srećice, imaš li za prijedlog možda kakvu romantičnu komediju da me malo razdrma? kako sam ovih dana radila kao sumanuta od jutra do sutra, malo sam klonula, pa mi treba nešto da malo napunim baterije, a ne bih se vraćala na već viđeno, jer ih sve znam skoro pa na pamet  [-O<

Link to comment
Share on other sites

Ahhh draga @draaagana  moram te razocarati, nemam recept. Sprema ih baka mog supruga. Posto cu na leto ici u Makedoniju, uzecu ga sigurno. Do sada ga nisam uzela jer ih samo ja jedem.
@Vanilia Dobar pokusaj, znas da je i meni isto palo na pamet :D uglavnom ovde pricamo o korejskim a sanjin fah su japanske drame i sve sto je japansko...e bas je nevaljala ......
Sto godina nisam pogledala film.... Trenutno gledam ovaj lakorn, iskljucivo zbog povecanja secera, opao mi nesto danas  :D
   


Link to comment
Share on other sites

Anagard jel moguće da baka nema fejs ili mejl  ;))  pokloni joj bar tablet nemoj biti neka loša unuka 
Kakvi su ti to lepotani u novoj seriji, mora da je Ken mlađi

Ma samo da stigne Sanja gotova je  =))
Nešto me preseče Hobi.... kako je to ona samo lepo opisala taj film.... povratak u mladost  =))

Link to comment
Share on other sites

Najbolji dan u tvom životu je onaj dan kada odlučiš da je tvoj život samo tvoj.
Bez izvinjenja ili opravdanja.
Bez ikoga na koga ćeš se osloniti, od koga ćeš zavisiti ili koga ćeš kriviti za svoje promašaje.
Dan je tvoj.
Čudesno je putovanje pred tobom i samo
si ti odgovoran za njegov kvalitet.
To je dan kad tvoj život zaista počinje.


Bob Movad

Link to comment
Share on other sites

Najbolje se osećam među jednostavnim ljudima, pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s' kojima mogu da se smejem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno shvatiti. Srećom, ima takvih ljudi, i ja im se uvek neobično radujem.

Meša Selimović
Zamenite strah od nepoznatog radoznalošću.

Link to comment
Share on other sites

Ova nam baš odgovara 
"Ozbiljan čovjek ne smije sebe previše ozbiljno shvatati" 

A.Sidran
Nešto za našu omladinu 
“Četrdeset mi je godina, ružno doba: čovjek je još mlad da bi imao želja a već star da ih ostvaruje. Tada se u svakome gase nemiri, da bi postao jak navikom i stečenom sigurnošću u nemoći što dolazi. A ja tek činim što je trebalo učiniti davno, u bujnom cvjetanju tijela, kad su svi bezbrojni putevi dobri, a sve zablude korisne koliko i istine. Šteta što nemam deset godina više pa bi me starost čuvala od pobuna, ili deset godina manje pa bi mi bilo svejedno. Jer trideset godina je mladost, to sad mislim, kad sam se nepovratno udaljio od nje, mladost koja se ničega ne boji, pa ni sebe.” 

 "Derviš i smrt"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..