Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Svaka epizoda KMHM sa Yoonom je ludnica,covjek se lagano moze isplakati od smijeha.
Ho-gu's Love simpaticna drama,da se covjek opusti kad je gleda.
Punch hvale na sve strane ali jednostavno nije moj tip serije
Izgleda da je svima forum jedna vrsta bijega od svakodnevnice :D

Link to comment
Share on other sites

Većinu toga smo apsolvirali gledajući drame 
http://www.soompi.com/2015/02/19/7-things-you-should-know-about-dating-in-korea/

Ne mogu da verujem pa taj čovek - JS  će i osedeti od toliko burnih Yooninih reakcija  =)) 
http://www.soompi.com/2015/02/18/kill-me-heal-me-kiss-between-ji-sung-and-park-seo-joon-was-unscripted/

verovatno ću biti u manjini ali ovo mu baš nije trebalo u životu, ajde u obraz ili čelo  i nekako a ovo  X_X

Link to comment
Share on other sites

ma dobro, izgleda da se čovjek zanio...ne sekiraj se vanila, sigurno je dobio svoje kod kuće... još ako se žena prisjetila svoje uloge u i hear your voice, mislim da mu neće takvi eksperimenti padati na pamet 
;)

Link to comment
Share on other sites

Slazem  se @Vanilia malo su mu ga dali previse, Ji Sunga ima da proganja ova uloga....
Ono sto bih volela da vidim je da zlocinci plate, uzasno je to sto su ta deca prosla,ma slaba je rec uzasna. 
@Adnann      Da znas da si u pravu, danas mi je narocito potreban beg. Jedan od onih, ne ponovili se dana na poslu. Dana kada neces da se nerviras i to preneses kuci, ali kada se kocnica otkoci, nema zaustavljanja. Ja sam u principu stalozena osoba, volim da se smejem i uglavnom sve okrenem u pozitivu. Zato kada se iznerviram do te mere da pozelenim, svi oko mene zacute. Srecom da kada mojima kuci kazem da sam imala grozan dan na poslu, donesu mi lap, skuvaju kafu i ne diraju me. Haha pa po tome se vidi koliko je to retko, jel da    :D
Nema bas dugo ni @KuguarAna 
Na VIKI jos malo pa gotova KMHM...

Link to comment
Share on other sites

Da terapija već nakon 20 minuta gledanja daje rezultate  =D>
Juče tako mislim da li je moguće da ću do kraja života gledati ove drame i da me ništa više neće tako zainteresovati :-j vodeći se tim da ljudima brzo dosade stvari koje se ponavljaju 

Nadam se da će 13 biti bolja epizoda jer su me ove prošle dve smorile
Hyde odlična epizoda posebno onaj deo kad smo imali čast videti Binija iz SG kad su upali oni padobranci u sobu i prekinuli trenutak mislila sam da sam u drugoj drami....  

=))

Link to comment
Share on other sites

@Vanilia Juce sam stvarno bila van sebe, ni jedna koreanska mi nije mogla pomoci.

 Zato nadem slatku sasavu thai dramicu, da li ste sumnjali u mene  =)) =)) tako da sam dopunila baterije....Danas je nov dan, cekaj padobranci , soba trenutak, mislimo li isto...A.......moram se odlepiti od KMHM i baciti se na Binija, mislim, dramu u kojoj igra :D

Link to comment
Share on other sites

Da mislimo na isti trenutak one reči i oni pogledi, ako nam u toj drami nešto bude nedostajalo nema nam druge nego da se dogovorimo i ponovo pogledamo SG  ;)
I ja sam juče ceo dan pomalo gledala japansku dramu a Jumong je tu polako, ali nisam znala koju ću pre gledati jer su mi obe dobre..... 

Link to comment
Share on other sites

Ljudi moji ja sam danas došla kući prije mraka.... Ne vjerujem ni sama sebi da sam kod kuće  u tri sata   :D   Skoro sam sa stolice pala kad su rekli da možemo ranije kući i ( što je još bolje) sutra ne radim.  :D:D:D  Valjda niko sretniji od mene, konačno ću odgledati zadnje epizode na miru...

Link to comment
Share on other sites

<:-P <:-P niko sretniji od tebe, ima i takvih dana u životu eto ja čak sedam dana slobodna valjda će biti od ponedeljka nekog posla i za mene .... 
Što mi se sviđaju ovi epilozi na kraju svake epizode Hyde....
One body with two personalities would that be one person, or two people 


Link to comment
Share on other sites

Da nam se svima svidjaju iste stvari,nebi to valjalo nikako,nebi sigurno ispisali ovih 640+ stranica da je tako :D
@anagard only in K-world,u RL neki deda ce da te doceka u ordinaciji =))
Mitzi samo ti stavljaj sto cesce te smajlije,znas i sama koliko ih volim >:)
Juce sam kusao prvi Ramen u svom zivotu,nije mi jasno kako ga svi mogu jesti onako vrelog,sprzio sam jezik jeduci ga ali se totalno isplatilo :D ,malo je vise zacinjen nego sto obicno jedem ali sta drugo ocekivati.

Link to comment
Share on other sites

Mitzi ma znala sam da će te scene tebi biti cool i super  ;)) ma ko se ne bi rastopio kad mu Yoona kaže s onim svojim slatkim glasom ooopa i trepne onim okicama


Ne znam da li su nodle i ramen slične, ali baš zarazno i lagano za spremanje, nekad ne ubacim sav chili jer je preljuto a nekad procedim te špagetice i ubacim tunu s tim a usput popijem supicu.... pravo korejski ručak...
Ado jel u Shine ima više komedije nego zbilje pitam se ja 

Link to comment
Share on other sites

Orhideja ja bi rekao da ima malo vise komedije nego zbilje,nije neka teska zbilja ali kada je komedija u pitanju covjek se bas posteno moze da ismije,kako je Jang Hyuk bio smijesan u Fated to Love You tako je i ovdje,plus dugo nisam vidio orginalniju junakinju.
Pitao sam cimera ,kaze on da Ramen i nodle nisu slicne.A ja kada pravim spagetice,procjedim vodu zatim dodam sir rezanac i bosiljak,ljiepo promjesam da se sir malo rastopi,zatim dodam tunu,fetu i mix kukuruza,graha i crvene parpike,moj nacin pravljena Paste.
Mitzi why :-/ :-?

Link to comment
Share on other sites

Ja volim ljuto i savršeno bi mi odgovarala korejska kuhinja, pogotovu kad vidim kako jedu one ljute zelene papričice, ne znam kako se zovu, znam da su ih u Srbiji zvali džinke, ljute da ti suze krenu na oči...mljac... Ovdje mi je veliki problem što nigdje ne mogu naći svježe ljute papričice, imaju samo feferone, a one mi nisu dovoljno ljute  :(  Zato kad idem kod svojih u Beograd, pola torbe si mi  pakiranja ramena, a pola torbe džinke  :D

Link to comment
Share on other sites

@MitziD   "saftali rezanci"  =)) =)) =)) =)) =)) E sada kada se nisam zadavila, necu nikada, tako mi i treba kada hasam i citam  =))
@draaagana To lutko, da i ti malo napunis baterije, bas se radujem zbog tebe...
Volis ljuto, bas sam iznenadena ;) ,salim se. Pa mozes da ih zasadis u saksiju, tako bi ih uvek imala pri ruci...
@Adnann   [-X [-X  Decko, ne kvari mi danasnji ugodaj, kada bi znao sta trenutno gledam, verovatno bi ti ti rezanci kroz nos izleteli  =))  Priznajem kriva sam, ali sta cu kada sam se uzelela dr OH magneta i glasa.... :D

Link to comment
Share on other sites

Saftne špagete ili špagete sa bumbu sosom...  prava mera začina pogotovo kad si prehlađen dobro staviti tu svu ljutinu od chilija....verovatno su tanji ti rezanci u nodlama nego u špagetama 
Orginalan način Ado pravljenja špageta, pretpostavila sam da je tako čim je JHyuk u pitanju, kad pogledam jednu njegovu dramu odmah moram i sledeću pa ne počinjem a i Robber bi mi bilo dobro već jednom pogledati a Shine tamo kad završi 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..