Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Odgledao sam prve 3 epizode HJM ali me nista ne drzi,ne vuce da gledam dalje.Ali se mozda predomislim pa dadnem jos jednu sansu,najvise zbog OTP,dragi su mi glumci.
Pedeset nijansi sive za sada dobio ocjenu na IMDB 3,7 nije lose :D,ali mi je zalosno sto najavljuju da ce do nedjelje zaraditi nekih 75 miliona samo na Americkom Boxofficu,ali kako kazu o u,kusima se na raspravlja,nek gleda ko sta voli.

Link to comment
Share on other sites

I meni su prve dve u Hyde bile dobre, pa 3 i 4 malo slabije ali već dalje su mi bolje epizode, znam taj osećaj da li da gledam dalje ili ne, ja premotam scene gde je otac nekako mi se ne sviđa taj lik uopšte ili je do tog glumca... 
Samo nek oni gledaju, žalosno je to koliko se i korejski glumci da li zbog honorara ili tretmana sve više opredeljuju za američko tržište, ali ne gubim nadu ima Koreja dosta talentovanih glumaca i glumica tako da ćemo i mi imati koga i šta gledati
a prošle godine je stvarno bilo ispod časti glumiti u tim nekim šašavim sapunadama, nekad mi stvarno žao tih kvalitetnih glumaca što moraju pristati na kompromis sve radi opstanka.....
Čujem da je HJMin uveliko popularna i kod mlađih ljudi baš im preslatka, druga boja kose i odmah to nije ona glumica od pre koju godinu iz Roftopa 

Link to comment
Share on other sites

Nemam sad vremena za film okupirao me Jumong a da ga ne bi gledala stalno počela sam i Ad Genius Lee Tae Baek i kao što ste rekli malo drugačija drama od ostalih jednom je treba pogledati - pa sam poslušala
Mitzi ja čekam tvoje utiske o Tazzi izgleda nisi gledala ili ni tije odgovarao, a za film što predlažeš mogu misliti ako se tebi baš nije svidio šta bi ja tek rekla znaš da mi preko glave loših i ispraznih korejskih filmova  #:-S

Link to comment
Share on other sites

Taman će Ado imati vremena podeliti utiske kakve su vjetnamske serije, to još nismo gledali ili će i Vjetnamac gledati s nama korejske

Mitzi znam od koga si čula sve pohvale za Shine - što on zna nahvaliti neku dramu i ja skoro juče počela, ali ne čekaću da završi pa probati...
- kad jedno jutro osvane JIWoo na Jahorini....svet postaje jedno malo selo izgleda....a ja čekam da oni privatni aviončići budu svima dostupni pa da se svi malo obiđemo bar jednom godišnje....
Nemoj da me čuje Anagard ali nisam još pogledala zadnje dve KMHM  :D

Link to comment
Share on other sites

Mitzi
sjetila sam se filma mourning grave. inače ne gledam takve filmove, ali bio je ok, solidan horor, mada mislim da to tebi neće biti dovoljno. ni ja trenutno ne gledam filmove, samo kill me i triangle.
http://mydramalist.com/9112-the-girls-ghost-story

Link to comment
Share on other sites

@Vanilia  Taman posla, znam ja kako je kada je vremena malo.....Usput ces taman spojiti naredne  :D
Sta ja ono gore rekoh, odmor, drame , ovde ide onaj Mitzin smajlic dva posta vise..... :(( :(( :(( razbila sam se od posla, od kompjutera ni k videla nisam. Sad sam ga upalila zahvaljujuci planini za peglanje....jel verujete da sam upravo pomenula peglanje i zahvalnost :-j  
Sad cu da gledam  Blod, pa javljam utiske.......

Link to comment
Share on other sites

Blago vama na praznicima, ja radim koda mi je posljednje. Svaki dan od 6-16.... gazda ima namjeru da nas satre od posla...  :(
 Danas sam radila  na drugom radnom mjestu, a on me pronašao tek negdje iza 11... došao do mene sav sretan, kaže:" Mislio sam da te nema!"
 Bože... znači mene ne smije da nema....da...propala bi firma da se ja ne pojavim... Koma... znači, djeco, umorna sam da mi se ne da ni jesti ni spavati...još da mi nije K-drama, ne bih ni disala...

Link to comment
Share on other sites

Kako ga samo pogodi iz prve, da mi je znati,  =)) =)) =))  Trebao bi mi doduse ekstra large valjak za ovog mog hahahhaaha umrecu od smeha, ulepsala si mi dan
=)) =)) Od sada, kada god me iznervira ima da ga zamisljam ispod valjka.....Vidis kako ti doprinosis mojoj bracnoj sreci  =)) =))

Blod.....necu nista da ti kazem, i dalje tvrdim da moze da mi izgrize ili progrize ili sta god vezano za ugrize  8-}

@draaagana Jesi li ti sigurna da tvoj sef nije pogresio vek....radis po koliko sati ...12...I dalje sam u neverici oko tvog dnevnog rasporeda :-O Ti si sinonim energije....

A od mene za vas mGoVdN.gif

Link to comment
Share on other sites

Ma ljudi moji meni je KMHM  ZAKON... nema luđe serije na ovim ( mislim samo na ovu galaksiju) prostorima  =)) =)) =))
 Ma šef mi je megaloman, nikad mu nije dosta ( mislim posla i para, mada... ima četvero djece, vjerojatno ni drugih stvari), ali meni zna izaći  u susret u nekim stvarima, koje su meni jako bitne, pa ga puštam da me  izrabljuje, dok  ne padnem od umora  :-S   Srećom, kažem srećom imam vas ovdje ,da napunim baterije i naravno moje najdraže K-drame  :-* :x

Link to comment
Share on other sites

MitziD said: Samo da kazem da umjesto smeca od 50 nijansi sive  pogledate Angelinin film Unbroken!

Ja sam ga sinoc pogledala na stranici filmotopia i mogu reci da sam jos uvijek pod utiscima,,

Nemam rijeci ,predivan ,savrsen,emotivan....Soundtrack za 10 !
Miyavi u ulozi zloglasnog Watanabe-a (the bird) savrsen.
Citav film i atmosfera,besmislje rata te zrtve na obje strane.

Tako savrseno po meni prikazano.
Sve preporuke .



Link to comment
Share on other sites

 da, to mu je samo bio izgovor za sadizam...mislim da se jedini nije sastao s olimpijcem nakon rata...izgleda da je bio hrabar samo dok je vitlao batinom

e, kad smo već kod japanaca, pročitala sam da su u tokiju slavni pas hachiko i njegov gospodar dobili spomenik
:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..