Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

@draaagana  Kako ti uopste uspevas da bilo sta pogledas ima da mi bude zivotna misterija.......A treba li ja da ti kazem gde ti je bila pamet kada si videla  tvoje krsno crno musko =P~  A opstali ste i prosli mnogo, tako da imala si ti i te kako pameti....

Cinjenica je da zbog danasnjeg zivota granica uzimanja i radanja se potpuno pomerila. Ne znam kada je najbolje, po meni, sto si mladi , pre stvari dovedes u red ili ih otfikaris.

 

Link to comment
Share on other sites

anagard said: @draaagana  Kako ti uopste uspevas da bilo sta pogledas ima da mi bude zivotna misterija.......A treba li ja da ti kazem gde ti je bila pamet kada si videla  tvoje krsno crno musko =P~  A opstali ste i prosli mnogo, tako da imala si ti i te kako pameti....

Cinjenica je da zbog danasnjeg zivota granica uzimanja i radanja se potpuno pomerila. Ne znam kada je najbolje, po meni, sto si mladi , pre stvari dovedes u red ili ih otfikaris.

 

Link to comment
Share on other sites

Kad već pominjete Min Ja i ja juče tu glumicu srela u novoj drami sa SHKyo iz ECouple i LDWookom - Mandate of Heaven..... toliko poznat cast 
Priznajem još nisam pohvatala sve konce sa snom, u toku dana 2 epizode ako pogledam, zaspem, dobro je da ima i onih punih energije koji se više mogu posvetiti gledanju  :)>-
Ni ne znam da je zadnja prevedena od H  B-)

Link to comment
Share on other sites

Nisam ni ja pogledala poslednju epizodu Healera, samo preko foruma, ali to se ne racuna  :D Sve u svemu odlicna serija, cista desetka. 
@Adnann Telefon mi zvoni sa OST om iz Healera  :)>-
@Vanilia  Zvucis mi umorno, jel ti to primenjujes onaj fitnes o kome si skoro pricala   :)) Sto bi rekli nasi ljubljeni Fighting  :)>-
Gde je @lexiesanja imam pricu za nju.......
Sedim ja posle zasluzenog odmora. Tu kafence, cigarence sve zavrseno i pustila 11epizodu KMHM raw ali ko te pita ne mogu da cekam. I bas na sceni repovanja dok se ja cepam kao luda uleti moja cera.  Ismejale se kao nezdrave. Jao sto ti je dobra ta serija majka, ima li je prevedeno na srpski ili engleski. Kazem ima, i umesto da je pustim na engleskom, ja prebacim na srpski.Do sada gledale...Ma nije mi problem opet da gledam, naravno, vec sto sam sve vreme u glavi prevodila na engleski  :DI ona me pita nesto, a ja , cek kako se to kaze na srpskom, ups engleskom...Pomesale mi se licnosti skroz..I tu nije kraj ude moj muz i vidi nas kako zalepljene za ekran, gurkamo jedna drugu...Znate ko se pojavio.Jadan da ste mu videle facu  =))Pa i ti cero gledas... :((

Link to comment
Share on other sites

Od mene H dobija 8,5 mada mogla je i 8 proći. 
Will it Snow for Christmas isto poznate ličnosti 

Hvala na ohrabrenju Anagard, na sredini sam Fokusa T25 iako traje pola h jedan od zahtevnijih programa.... nisam kući do pet.... pa treba organizam da se navikne... baš mi je zabavno sa malim drugarom lepo se slušamo i igramo i njupkamo samo njupkamo još smo mali 

Link to comment
Share on other sites

class="yt watch-title-container" style="margin: 0px 0px 13px; padding: 0px; border: 0px; display: table-cell; vertical-align: top; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; line-height: normal; overflow: hidden; font-family: arial, sans-serif; background: rgb(255, 255, 255);"[MV]Will it snow for Christmas - Because it's you(Gummy)


Iako dobar cast nešto mi ne ide MOH odustajem... ali zato Will it snow for Chrismas Han Ye Seul, Goo Soo i u prvim epizodama mali Alien KSHyun i Joonki, od prve mi se dopala drama tako da ću  gledati, baš ne volim kad nešto krenem a nikako mi se ne sviđaju prve epizode a vremena nemam na bacanje....
Link to comment
Share on other sites

imam 2 knjige ako koga zanima. nisam ih čitala

Vjenčanje s Buddhom, Wei Hui

Roman autorice svjetskog bestselera "Šangaj baby" prodanog u više od 6 milijuna primjeraka. "Vjenčanje s Buddhom", još jedna priča o žudnji i strastvenom životu, drugi je poluautobiografski roman kineske spisateljice Wei Hui i svojevrsni nastavak romana "Šangaj baby", bestselera koji je svojedobno bio zabranjen u Kini zbog opscenosti. Kao i u romanu Šangaj baby, glavni lik je, uspješna mlada spisateljica Coco koja se iz Šanagaj seli u New York. Život će ju povesti putom ljubavi, žudnje i spiritualnog buđenja. Na Manhattanu će upoznati Mujua i oni će se upustiti u eksperimente istražujući vlastite žudnje u svakoj zamislivoj situaciji. No tu će vezu pokvariti glamurozni i nepodnošljivo privlačni Nick iz New Yorka. Uplevši se u ljubavni trokut Coco se vraća u Kinu, ali ne u Šangaj nego na rodni otočić Putu, gdje će naposljetku pronaći unutarnji mir. No po povratku u Šangaj, pronaći će je i Muju i Nick i Coco će još jednom pasti u ralje strast i to s dva muškarca. Nakon tih afera Coco otkriva da je trudna ali bez ikakve ideje tko bi mogao biti djetetov otac, Muju ili Nick.

Wei Hui, "Šangaj baby"

ROMAN "Šangaj baby", prvijenac mlade kineske spisateljice Wei Hui, koji je zbog provokativnosti u Kini bio javno spaljivan,

"Šangaj baby" alternativni je putopis kroz zabačene ulice grada i novu generaciju s Istoka. Radnja romana smještena je u staru šangajsku luku, a glavna junakinja je neodoljiva Coco, željna tjelesnih užitaka. Kroz njezin lik, razapet između umjetnika ovisnika i privlačnog Zapadnjaka, Wei Hui portretira mlade privilegirane Šangajce i nama nepoznatu komunističku Kinu koja je, pod utjecajem Zapada, na pragu socijalne i seksualne revolucije.

Link to comment
Share on other sites

@MitziD čitam danas u novinama da je publika u berlinu popljuvala film 50 nijansi...kažu čisti promašaj.

e da, u am. filmu lucy, glumi poznati kr glumac, onaj što je glumio u oldboy i admiralu.
gledala sam film, ništa posebno
http://www.imdb.com/title/tt2872732/?ref_=nv_sr_1

Link to comment
Share on other sites

Citam nego sta.....oci su mi  @-)
Jao, @hobi ne pominji mi Lucy , posto sam pogledala trejler, odlucim da ga gledam i kazem to koleginici, koja ga brze bolje nabavi i odgleda. Onda sam nedelju dana slusala  :-@  Ja ga naravno, jos nisam pogledala :D

Link to comment
Share on other sites

Samo da vas sve pozdravim,vidim vrijedne ste,pišete,a ne kao neki koji je ne znaju javiti po 2 sedmice :D
Healer od mene cista 10,ovakve serije se trebaju cesce prkazivati.
Simpaticna nova rom-com Ho-gu's Love,vrijedi baciti pogled.
Hyde, Jekyll, Me mi nikako ne drzi paznju,nije mi ni blizu interesantna kao Kill Me,Heal Me.
Shine or Go Crazy  je moja nova obsesija.
Nije mi jasno zbog cega Fifty Shades of Grey prima toliku paznju,izaslo je do sada brdo slicnih filmova.
Lucy je dobar u pocetku,efekti su dobri ali se prica pred kraj filma izgubila.
@anagard vidim izasao je kompletan OST healera,vjerovatno si sebi odmah skinula.

Link to comment
Share on other sites

@Adnann Znas sta ti od mene sleduje, uplasila sam se da se nesto desilo. Jedino cu ti oprostiti ako si ucio ili jurio sojke, sve ostalo je za sram te bilo, stvarno sam se uplasila......  :-@
Dobro dosao, sad sam se malo smirila pa mogu da razmisljam..... #:-S Jeste, Healer je bio savrsena drama, skinula sam naravno OST i nikada se nisam vise radovala tom zvuku. Sem jutros kada me sefica zvala da me probudi za posao  =))
Ubice me @MitziD kada ovo vidi ali ja nista od toga , mislim to 50 nisam niti citala niti gledala. Tu i tamo cujem komentar ali, kratka sam sa vremenom......

Link to comment
Share on other sites

Evo da se i ja javim da ne budem bezveze kao neki ... znam dobro je i kad me nema malo  =)) =))

Niko ne pominje Topov film Tazza da li su to dva dela šta već vidim neke devojke ga pominju da je dobar, ako si gledala Mitzi javi utiske :-c


K oooonaaaččno počela gledati Jumonga, 1 ep i nije nešto ali već od 2 mi se sviđa a ima 80 epizoda tako da tek sredinom godine me pitajte da li sam i završila ovu dramu, ma ništa strašno svaki dan bar jedna ili pola epizode završiću ja to 
Koji slobodan dan pa taman da se posvetim gledanju  ;))

Link to comment
Share on other sites

Healer završio.od mene isto čista 10. Volim takvu vrstu serija.. KMHM mi je bolja od HJM, definitivno... Priznajem da je Bin prezgodan i da je  Ha Na prekrasna, ali ....ima ono jedno ali...priča mi je šuplja. :-S Šteta, Bin je zaslužio bolju ulogu.
 Predeset niijansi sive sam čitala, naravno, ali mislim da film nikad ne može biti bolji od knjige Gledala sam puno filmova snimljenih po vrlo uspješnim knjigama, i ni jednim nisam bila zadovoljna... Mislim da film neću ni ići gledati, jer mi ne zvuči baš nešto zanosno, fenomenalno itd...

 Da, skoro sam zaboravila:
 SRETAN VAM DAN ZALJUBLJENIH !!!
:x :x :x

Link to comment
Share on other sites

Ne upoređujem drama kvalitet i cast uglavnom već kad kažem da mi se neka drama više sviđa to znači bar za mene da mi je puno zanimljivije i zabavnije gledati a i sam osećaj je drugačiji..... 

U Hyde mi nije zanimljiv očev lik, neki preokreti su već tu tako da dešavanja ipak ima... 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..