Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Bini mi je dobar, seksi, sladak, ali... mislim da ga  Ji Sung šije svojom glumom u ovoj ludoj seriji. Prvo: uloga mu je mnogo zahtjevnija, ima više preobrazbi u druge osobnosti, a i njegove uloge su same po sebi duhovitije, strastvenije... Ma pogledaj ga samo...  sav  mi je da mi se svaka dlaka digne =P~

 Bini mi je malo neiskorišten u  HJM, mislim da je uloga možda mogla biti malo bolje napisana, jer on može dati puno,puuno više.. Ali makar kad glumi Robina izgleda preslatko   ;))

Link to comment
Share on other sites

Ili nam je samo KMHM toliko dobra, da nam je HJM ispala malo bledunjava? Ja bih Binija gledala  da glumi i bušnu čarapu, ali stvarno mislim da mu je uloga malo nedorađena  :-/  Mislim da je mogla biti puno, puno bolja, jer on može dati kud i kamo više... šteta... :-?

Link to comment
Share on other sites

@Vanilia Draga kako me samo dobro poznajes... =)) =)) =))  Vec imam dve koleginice koje krecu da gundaju kako upalim komp =)) i naravno jednu koja ce gledati kada se serija zavrsi  :D Priznajem, sve su mi se licnosti aktivirale.....Kako cu sve obaveze upakovati od sutra ...pojma nemam...A sve moram da zavrsim do  srede   :-B
@draaagana  Pokusavala sam da pronadem tvoj post gde si se pozalila kako sa gostom iza leda bas i ne ide gledanje. Zamisli situaciju, ja danas odredila i uspela da maratonisem Scent of a woman. Stigla do osme epizode .....i .....i .... doticnog tanga....dode mi cera , ima nesto da me pita, ja taman..., dode mi sin i on ima nesto da me pita, ja opet mucenica na replay kad ono dode i moj dragi i on nesto da mi kaze....A meni je doslo svima da kazem  :-t  ~X(  :((
Serija je predivna, hemija neverovatna, uzivanje jedno...Jedino sto mi smeta je muzika, uopste ne odgovara situacijama...
Joj znam da cete da mi se ismejete sada, ali mene ritam ove serije i odlican balans izmedu komedije i drame podseca na KMHM..Moram da virnem ko je pisac i reziser. Sad odoh da nastavim.....

Link to comment
Share on other sites

O, ime moje, sad znaš kako je meni  :P  Ja sve čekam da mi dragi negdje ode, da mogu išta da pogledam na miru.  Inače kad se koncentriram na nešto, bilo to serija, film ili knjiga, isključim uši za sve drugo, što moje ukućane , naravno, dovodi do ludila... Maloprije, ja kuckam prijevod i negdje prebirem po mozgu što bi neka riječ mogla značiti u datoj situaciji, a on mi nešto vergla... misliš li da sam ga uopće registrirala? Dok  mi nije rukom zamahao pred očima, nisam  ni skužila da je u sobi. Pita me jesam li čula što mi je rekao, a ja kao tele u šarena vrata... Dobro ga nisam pitala : Čiji beše ti mali? :-/

Link to comment
Share on other sites

Mogu misliti kad Anagard kreneš malo detaljnije voditi dnevnik o svakoj ličnosti i pamtiti scene u kojoj je koja ali to ćemo tek kad budeš ponovo... i ponovo je gledala.... znači kad završi... ta drama zbog tih likova nekad i sama izgleda kao da gledaš četiri drame u isto vreme 

Koliko mi letimo ili promičemo kroz ovaj život dobro da i stignemo nedeljno dve epizode pogledati, od sutra se i ja družim par meseci do nekih pet popodne sa jednim divnim jednogodišnjakom tako da će drame biti na holdu ali vas neću zaboraviti inače sreća moja što dragi kad dođe s posla ne vidi dalje od svog kompjutera  a deca se moraju ispoštovati sa svojim prohtevima....  ;))

Link to comment
Share on other sites

Što danas volim pisati duple postove hvala moderatoru što ima za nas i naše teme i probleme razumevanja i dalje...  :-bd
Kažu neki da Bin i HJMin i ne izgledaju tako dobro zajedno.... a ja ih već zamišljam kao bračni par.... nekako mislim e kako dvoje divnih ljudi i glumaca šteta bi bilo ako si odgovaraju da i život ne provedu zajedno... opet to sve mislim jer znam da su u godinama kad se inače stupa u brak..... Meni bi isto HJMin odgovarala i u ovoj drami s JS ali još najbolja bi bila Kim Sun Ah ili Lee Daa Hee kao što je znamo iz My Girl, i dalje smatram da JS u toj drami uz takvu ulogu je trebala neka malo otkačenija tj. opuštenija glumica koja može dobro izvesti i komediju, a ozbiljan pa to skoro svako može biti jel :-B

Link to comment
Share on other sites

Dobra si, danas sam pročitala ovaj smešan komentar kad su mlade mame pričale kroz sve šta prolaze da obuku dete, promene pelene, da se spreme za šetnju.... 

Kakav fitness?.....rodi dete i to ti je pravi fitness. Rodi drugo i ulazis u tesku kategoriju fitnessa.


=)) =))
Nek te ne uplaše ovakve izjave, sve se može postići kad si dobro orgnizuješ vreme a i svedeš energetske vampire u životu na minimum ili nulu 
 
sad moram da vidim na koga si mislila što se tiče glumice, a da sad vidim gledala je u Flower boy, Tutor friend... 

Link to comment
Share on other sites

Sto puta ako ne i vise sam se zahvalila srecnoj zvezdi sto sam vas nasla. Da nisam, verovatno bi ceo zivot gledala drame bez mogucnosti da podelim utiske. I naravno bez mogucnosti da mi neko kaze da sam normalno nenormalni ljubitelj  azijskih drama  :D  I da me razume  >:D<

Mozda bi druga glumica bila prirodnija u komedy momentima, ipak je ona kraljica melodrame, ali mislim da se savrseno snasla. I najvaznije oni su dream tim.  Ona ga nadopunjava i prosto mu daje prirodnog prostora da se razmase. Svakako sa druge strane on je taj koji njoj daje pravo i slobodu za sugestije, savet i nacin predstavljanja karaktera. Interesantno je i da se njihova glumacka velicina vidi i po tome sto ni jedno ni drugo nemaju predrasuda najpre o sebi potom o poslu. Otuda njihova nepobediva hemija, postuju se, cene misljenje onog drugog, vole da se smeju i sad, sto jeste jeste ima one sexi varnice.  Mnoge situacije koje su nam pokazali u samo deset epizoda trajno su pomerile standarde u dramama i glumackom svetu uopste.

@Vanilia Jednogodisnjak, imaces posla preko glave draga, ali to vec znas jel da?

Link to comment
Share on other sites

Znaš Mitzi , ja zbilja volim Binija, ali moraš priznati  da ga u ovom slučaju Ji Sung šije.  Priznajem da je bolja uloga koju je dobio JS i to vidljivo bolja, ili je on toliko dobar, pa  je  rođen za tu ulogu ( ili toliko lud) ;))  Nije bitno koja je serija počela prije, bolje se odmah vidi

Link to comment
Share on other sites

Anagard da baš mi se desilo da sam ja tražila drugima takav posao a u stvari neko mene preporučio nekome.... oduvek sam smatrala da je ono pravo i kvalitetno druženje zapravo sa decom a ne ovim en. vampirima... mora se zaraditi džeparac
Mitzi već znaš da u ovo vreme ili mi smatramo nekog ev ili nas neko smatra evampirom   =))
Kako ja to volim čuti da JS sve dame ovde hvale :-bd  
Bini nekako ima više tih hladnijih uloga a u SG je i meni nekako njegov lik bio bolji pa nešto slično Robinu, njemu baš stoji da je tako pomalo luckast, a ozbiljnost skoro svakom pristaje a svi znamo kako to izgled kad je SGi ozbiljan i kako je to lepo videti =))

Nakon ove njegove drame čini mi se da ga više neću pamtiti kao JS već više kao Yonu u onoj lepoj pidžamici ;)) kako da bilo želim nam svima da ga par jednom u životu i sretnemo negde....

Link to comment
Share on other sites

@Mitzi pogledala sam na tvoju preporuku miss granny, crossing i way back home
:-bd

sjetila sam se jedne am. serije o poremećaju ličnosti, united states of tara, ne znam više je li išla na domi ili rtl2...zaista su to dobro prikazali, uz humor i bez patetike. glumi australska glumica toni collette 1 plus 4 ličnosti http://www.imdb.com/title/tt1001482/?ref_=nm_flmg_act_19


Link to comment
Share on other sites

       @MitziD Neverovatno, stvarno neverovatno! Bas cu pogledati na YT. Kao sto rece, ljudski mozak je najveca misterija. Mogu vam reci da cu jos malo pa biti veeeoooma medicinski edukovana, da samo vidite postove na forumu. Ima psihijatara, advokata, doktora a verovatno i poneki inspektor....Svasta sam naucila.

       Energetski vampiri...e to je citava jedna kategorija.. Upoznala sam ih nazalost, mnogo vise nego sto mi je trebalo. Mogu naucnici da dokazuju sta hoce, ali oni definitivno postoje. Sa jednom poznanicom sam stoga prestala da se druzim. Pa posle razgovora sa njom sam uvek imala napad migrene i trebalo mi je dobra dva dana da se oporavim. A pri tome nije imala realnih problema. Nekako njena casa je uvek bila poluprazna a moja uvek polupuna. U momentu kada mi je doslo da joj razlupam casu, prestala sam da se posecujemo!

@Vanilia  To je ono sto generalno manjka u danasnjem vaspitavanju dece. Kvalitetno provedeno vreme. I to je vreme kada se od deteta formira covek!

Link to comment
Share on other sites

Ma oni su svi nekako mladoliki, takva im je valjda fiziologija, pogledaj samo ostale glumce  i glumice, nema šanse da bi čovjek pogodio koliko im je godina.  Ima ih koji i u tridesetima glume tinejdžere i ne bih im dala  više od 18-19, eventualno dvadeset...Dosta se kasno i žene i udaju, doduše, ni kod nas sada nije baš puno bolje, jer djeca ne rade, ne mogu ni uzdržavati obitelj, kad se zaposle i počnu se kućiti, već su davno pregazili tridesetu... A kad samo pomislim da sam se ja udala sa devetnaest....gdje mi je pamet bila ...?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..