Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Koje pitanje  ;;)  Pa naravno da se gledaju, čini mi se još više nego ranije  :D

 Joj, Jasy draga, od kad te nije bilo...Pala si mi na pamet svaki dan.. Sad sigurno misliš. " Ala, laže!" Ali ne lažem. Imam Pig- Rabbit igračku - veliku  :D  Dobila sam je od kćeri.  Sad mi sjedi kraj kompjutera i svaki put kad je vidim sjetim se tebe i privjesaka za mobitel. Pitam ja nju  kako ću ga zakačiti za mobitel, kad je toliki, a ona kaže neka ga zakačim na laptop. ( samo, duplo je veći od laptopa) Šašavo dijete... :D:D  :D
 Nego, gdje si ti nama bila ovako dugo? Jesi li se vratila kući ili si još u V.B.?

Link to comment
Share on other sites

Mima vidim da ti tetka ima neke dobre veze ali se ja ne brinem,na granici ces imati lijepo iznenadnje u obliku zabrane izlaska iz drzave,tu ti tetka ne moze pomoci :D.Tad sigruno neces plakati od srece,nego od tuge i bolo sto me vise neces vidjeti >:)
Healer se blizi kraju,jos samo 4 epizode,bas me zanima kakav ce nam kraj serije dati,nadam se samo da ne bude open ending.
A mislim da svi sa nestrpljenjem cekamo pojavu Nane slijedece sedmice i novu dozu smijeha.

Link to comment
Share on other sites

"Dear Ajumma,

Why do Japanese dramas always look so cheaply made? I assume the Japanese networks aren't that poor so why don't they make better quality productions? I mean, what exactly are they spending thier money on if on their product?

Sincerely, A Fan With High Standards"

Dear Fan with High Standards, thanks for this interesting question. Indeed I was lucky enough to be able to watch quite a few Japanese dramas so far and I can see why they could seem cheap compared to other nationality's dramas.

However, I would prefer to use the word ‘simple’ rather than the word ‘cheap’ because it better represents the fact that they focus more on feelings and interpersonal relationships rather than on cinematography, photography, luxurious sceneries or clothing. It could very well be a cultural aspect of their society. As far as I am concerned I appreciate Japanese dramas especially because of their dry and direct representation of their stories without too many distractions.

Another aspect to consider is that lately the viewership ratings of Japanese dramas have gone down a lot therefore producers probably prefer to invest their money in other types of entertainment for their public



=D> =D> :-bd
Link to comment
Share on other sites

Znam da je sabajle...ali sinoc pred spavanje nadem ovo i muci me...jeste li u zivotu, mislim onom koji se tice gledanja drama, videli senzualniju scenu? Ja nisam...Znam radnju i preskocila sam zato ovu dramu, a glume moji omiljeni glumci...Sad vas ozbiljno pitam, hoce li puno da boli da je gledam ili da ostavim stvari ovako, da pogledam po neki insert?
 
  


Link to comment
Share on other sites

id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; border: 0px; border-image-source: initial; border-image-slice: initial; border-image-width: initial; border-image-outset: initial; border-image-repeat: initial; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; overflow: hidden; font-family: arial, sans-serif; background-image: initial; background-attachment: initial; background-color: rgb(255, 255, 255); background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: initial; background-repeat: initial;"The Strange Cohabitation 2013 ovo je odličan film za tebe i one što se ne boje duhova
Hyde malo slabije dve zadnje epizode, H još trebam 15 pogledati

Link to comment
Share on other sites

Jos jedna odlicn epizoda Healer,do ce docekati prevod,valjda biti strpljiv do sutra.
Hilda ja se izvinjavam u Mitzino ime,dala ti je pogresne informacije,meni se svidja sasvim suprotan tip djevojaka,zamoli je da ti ubuduce daje preve informacije i ne širi stvari koje nisu istina o meni :D
Ne znam koja licnost pita sto ignorise,ali posto sam ja od strane Mitzi bio ignorisan vec duze vrijeme,nek i ona vidi kako je to,sve se vraca,sve se placa >:)

Link to comment
Share on other sites

@Vanilia i  @MitziD Hvala na odgovorima..Za vikend cu udariti po maratonu...
Aha, pade mi nesto na pamet. Slicni umovi valjda slicno misle  =)) =)) =))  Odlicne serije kao sto  je Healer gledamo uvek sa zaostatkom, da duze traje  =)) Ja sam veceras odgledala 13 epizodu.... 
Htela sam i danas da visim do besvesti na forumu ali je neka dobra dusa, da pozivi sto godina bacila link za stream, i to na YT  @-)  <:-P I dok su svi cvrcali kako im laguje, meni picilo sa HD rezolucijom i to na poslu....Cudo nevideno, sama streca je i da je danas bio dan planiranja posla, tako da sam se bas lepo uklopila  :D
Uvek nesto zaboravim, @Vanilia secas se one taiwanske serije koju si mi poodavno preporucila What  is love.  Pocela sam je samo i prosto zaboravila na nju. Pre nekoliko dana, odjednom mi je doslo da pogledam nesto taiwansko jer odavno nisam. Pukom slucajnoscu naletim na malu dramicu od 15 epizoda In between.. Glavni par prekrasan, hemija vrh, prica nista spektakularno ali tece. Bas mi se dopala. Kada se zavrsila, nastavila se na What is love..Trenutno je gledam i uzivam. Mogu ti reci da je u njoj mnogo istina receno o ljubavi i uopste musko zenskim odnosima. 

Link to comment
Share on other sites

Anagard biće to još jedna od omiljenih ti drama, ja već dugo čekam da neko snimi nešto slično, sve njihove scene su kao taj tango veruj mi a inače ona je posebna glumica. Znaš kad i meni dođe da gledam ponovo. 
Odlučila sam malo pospremati svoju listu gledati što je na njoj a ne samo dodajem neke filmove a nikad da gledam, doduše moram se prisiliti na te neke filmove pa eto poneki bude i dobar. 
Mitzi nije bio loš film, sinoć sam gledala i Moon Child s Gacktom i Hyde on mi se baš nije toliko dopao ali ima neku radnju.... verovatno si ti to gledala 

Link to comment
Share on other sites

Štaš kad čoveku ide analiziranje i pisanje, on ne gleda puno drama ako sam ga dobro razumela pa valjda ima vremena da analizira, meni super pola tajvanskih ne moram gledati kad ih on loše oceni a baš sam neke planirala  =))

Sve više nekih momaka se pojavljuje u svim državama u okolini da gledaju drame i slušaju kpop, još malo pa će ih biti više nego žena  ;))
Al su zapaprili zadnju epizodu H, shvatila sam onaj tvoj komentar od juče.
Evo gledam hoće li se više pojaviti Yo na da vidim kako je slatka neki kažu da ne bi rekao da nije školarka  =))

Link to comment
Share on other sites

Cao drustvance moje, verovatno ste do ovog doba vec virnuli na VIKI i naravno, novu epizodu KMHM. Kada se danas nisam zadavila od smeha, nikad necu. Stvarno je bilo urnebesnih scena i kraj ...e pa bice sutra gledanost high over the high.....  >:)
Edit  
 :-B  Hmmmm a zasto nam je @lexiesanja u ilegali. More, ne imitiraj @Adnann sa lolovanjem vec progovori devojcice.. :D

Link to comment
Share on other sites

Bila sam u zaostatku tek danas pogledala 6 i 7 epizodu
Nešto mi viki loše radi ovih dana a i df prekine u po epizode iako su mi  zvanično povećali brzinu neta 
Kad pre ova drama H već pri kraju
Ako nekog bude zanimala ova Harumina drama Boku no ita Jikan ili The Hours of My Life nije bar što se tiče prvih epizoda depresivna ne liči za sad na 1 litre of tears ali zadnje epizode će verovatno biti u tom stilu. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..