Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

I oni koji zive pored mora, love ribu....i ostalo...hasaju naravno ali se ne kupaju... Jedina scena koje se secam da sam junakinju videla u bikiniju je iz Gentlaman dignity.... gde on viri ko lud iz svih uglova i na kraju prospe kafu na ekran lapa... Luda scena ...i serija...bas dobra

Link to comment
Share on other sites

@lexiesanja  @hobi je kriva :D pomenula Yochuna i njegova izdanja do sada...ja pokusala da ga zamislim u kupacem  :D i shvatim da ni jednog koreanskog glumca u tom izdanju videla nisam  :D  Pa i zvezdani iako je scena obecavala mnogo....kupao se sa sve peskirom   =))

Link to comment
Share on other sites

@anagard A Yochun ima neki video kod ELLE snimljen na obali, nazalost nema scena koje bi ti zeljela


e i jos jedan video sa njim jer mi se ga gleda sad:

Da ti priznam ja sam ga upoznala kroz muziko i trebalo mi je neko vrjeme prije sam ga mogla slusat i gledat... a onda u nekem trenu KABOM! kako strela sa jasnog promjenila mislenje. Tip je... :x

@adnanado The Wow jedan boljih filmova od Tatuma, meni je jako mili i Dear John koji je snimljen po Sparksovi knjigi :)

Link to comment
Share on other sites

Ja se samo sjecam iz Heirs prve epizode dok su USA,dok LMH surfa i kasnije igra Odbojeke na plazi,imaju scene sa curama u bikiniju ali to su sve bile Amerikanke,nisam vidio ni jednu Korejku.

@Mitzi.D. ako treba bicu i dusek a ne samo slauf :D
@lexiesanja oba filma su dobre rom-com.meni licno :)

Link to comment
Share on other sites

@anagard Aaaa moj Binie :x neznas kako sam brojila dneve kad se vratio iz vojske, a onda mu je trebalo tako dugo da je poceo sa snemanjem i to jos SAMO film?! Kad stize drama? Meni 2 sata sanjim nikako dovoljna.Ali svida se mi tvoj predlog, bila bi odlicna drama :D

Link to comment
Share on other sites

Hvala stvarno ste super... @lexiesanja  meni se dopalo sto nije savrsen ..dok mu nisam videla osmeh...i nekako ovaj glumac ima neverovatnu harizmu...prosto te ponese svojom glumom i pojavom...hvala jos jednom za video  :-*


Svi to cekamo sa nestrpljenjem. Interesantna stvar kod mene bez obzira koliko mi se neki glumac dopao u nekoj seriji retko za redom pogledam njegovu drugu dramu sem Bina...njegove sam sve pogledala ...savrsen glumac..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..