Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Secret je stvarno predobra drama,od glume do scenarija.Ja sam odavno rekao da je meni omiljeni zanr rom-com,a Just You me stvarno odusevio,dugo nisam gledao neku dramu koja me toliko opusti.A nemam ja vremena za Eki,a i ona traje 50 epizoda.

Link to comment
Share on other sites

Eki gleda hobi, a secret samo troje za sada. Razumem ne stignes sve gledati, propustices samo HJWon u odlicnom izdanju, znam gledao si je u SGardenu sa Binom. Dobro  da si javio za tu japansku dramu, kad odlucimo nesto ligh gledati a posle Secreta ce zatrebati nesto odmarajuce, toliku brigu stvara ta drama.

Link to comment
Share on other sites

Eh kad bi tako bilo sa svim zenama @aida jel' a opet nista od mladosti ako nisi zdrav. Ona se prilagodi fantasticno ulozi, valjda ce bar jednom glumiti sa LJK, al bi to bio lep par. 
Secret 13: I'am  really busy right now, but I come  here to see you.... I had to see you so I can to breathe, kako je to ozbiljno receno . bus scene...  da cela epka je odlicna.  http://www.mydramalist.com/japanese-drama/3036/nankyoku-tairiku-kami-no-ryouiki-ni-idomunda-otoko-to-inu-no

Link to comment
Share on other sites

@aida ja znam da su rom-com uvijek na isti fazon,ili je hate-love veza na pocetku koja kasnije predje u love-love ili se odmah na pocetku svi jedno drugom ali naravno nece priznat ta osjecanja negdje do sredine serije,ali meni je sto svejedno jere me takve serije najvise opuste i uvijek cu uzivati gledati.Citao sam dosta pohvala za Autumn's Concerto,doce i to valjda nekad na red.
@orhideja  Ha Ji Won je stvarno odlicna i lijepa glumica,draga mi je zato sto je bila u mojoj prvoj K-drami a i njena drama King's 2 Heart bila je takodje odlicna.I sto aida rece sto je starija to je mladja,gledao sam bas par videa na Youtube,ona je vjerotavno ko vino,stime se moze najbolje porediti :)
Secret,stvarno svi su na forumu Secret odusevljeni tim zagrljajem na kraju epizode.

Link to comment
Share on other sites

HJW ce ostati jedinstvena, jos da si pronadje srecu i u pravom zivotu. HJW s kim god glumi odlično uvek izgleda, kao osoba mi se čini veoma jednostavnom.  AConcerto isto izdvajam od svih tih drama isto a naravno na mojoj listi ima jos dobro ocenjenih tw drama.

 Secret je doživeo uspeh ne samo zbog teme, već zbog ovo dvoje odličnih glumaca, JS moj favorit svih vremena a glavna glumica mi izgleda dosta zenstveno ali mi nikad nije u mojih top 5 glumica korejskih po izgledu, ali eto ta neka spoljnja nekompatibilnost što se glavnih glumaca tiče nije sprečila da oni zablistaju jer su odlični u poslu kojim se bave, što bi mi IU ili Suzy, Shin Min Ah  ili LBY njegova supruga se uklopile odlično što se tiče izgleda, ali šta vredi kad je talenat HEJ neosporan, toliko je trazena glumica, uvek mi krivo mnoge glumice su i zaboravljene a imaju talenat i dobro izgledaju.

Link to comment
Share on other sites

Moje misljenje je da ce svaka glumica ili glumac kad tad dobiti neku ulogu koja ce ih proslaviti,jes ono bolje kad tu slavu dostignes dok si mlad ali najvaznije je da dozive svojih 5 min velike slave,ipak su oni svi vec poznati i slavni.Ipak Koreja kako mi se cini ima 50 miliona stanovnika,mislim da je taj broj dovoljan da sve poznate licnosti kad tad dozive slavu kakvu zasluziju,jer ne bave se time cime se bave da nemaju talenat.

Link to comment
Share on other sites

Holly s**t!!! Stvarno?!? Moj MATSU? <:-P  Ali ponovno u kuhinji, sta je sa njegovimi ulogami, zasto nije u stvari postao huhar, ako... uh, nema veze malo me odneslo. Love it anyways! Jedva cekam. Ali neznam koliko se ovo svidja @aida ,kod nje bilo bi jackpot bilosta u vjezi sa Kamenashijem.
@adnanado :-* hvala za ovo vjest

Link to comment
Share on other sites

@aida nisam gledao tu seriju ali sam cuo velike rijeci hvala,a zadnja epizoda je bila treca najgledanija u hitoriji Japaneske televizije,to valjda nesto govori.Mange ne citam nesto,više volim gledati anime,nekako mi je uzbudljivije.

Link to comment
Share on other sites

Odlican japanski film Kyou, Koi wo Hajimemasu 2012. Prevedeno Love for Beginners, traje 2h. Na ovoj stranici se moze gledati isto viooz.comDrama o jap. ekspediciji na Antartiku je odlicna Nankyoku Tairiku. Pogledala sam i Hanzava Naoki prvi deo posto je bankarska tema necu je gledati sada.
http://koalasplayground.com/2013/11/09/pretty-lee-jun-ki-news-stills-from-post-two-weeks-media-interviews/#more-46268

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..