Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Hvala na informacijama,posto je Heart to Heart rom-com i moj omiljeni zanr,to bi se moglo krenuti gledati kad se zavrsi neka od trenutih serija,a za Dr.Frost cekat cu da se zavrsi cijela serija pa da vidim isplatil se dati sansu ili ne.

Link to comment
Share on other sites

Anagard imaš credit i 13- tu platu od mene za fotografije od H sve njegove transformacije u likove si uvrstila  :-bd  :x
Kažu da je Spy predobra drama ko voli taj žanr, a pošto predosećam neku neizvesnost još ću sačekati sa gledanjem.
Koju godinu nisam gledala ovog glumca pa malo da se prisetim Toma Ikuta
images?q=tbn:ANd9GcTemDDCsv_3uAGmQ75WwOT

Link to comment
Share on other sites

Mima je sinoc smjestan na odjel psihijatrije,nadam se da ce joj uspjeti pomoci,mlada je djevojka,cijeli je zivot ispred nje :D
A ti si ta tetka od nje,nadam se da ces shvatiti da sam je smjetio na psihijatriju za njeno dobro.

Link to comment
Share on other sites

Znaš, kad ovako gledam njihove slike od prije i poslije operacija, ni ne čudim se što su svi  izoperirani. Neki dan mi kaže cura mog sina : " Kad ih samo vidim onako mršave  i glatke, zapitam se zar oni nikada nemaju prištiće?"
:-/
 A meni došlo da se smijem. Znaš kako cure kod nas zovu prištiće  pred PMS? Nejebice! =)) =)) =)) =))

Link to comment
Share on other sites

Ove prijetnje sa tvoje strane cu odmah da proslijedim policiji,oni ce dalje da odrade svoj posao,ti si se nasla ovdje meni prijetiti :D
Dame ako nije problem da ne spominjete teme tipa PMS kad sam ja na forumu,sav sam se zacrvenio :\">

Link to comment
Share on other sites

Ne daj Bože, da zatraže nešto za kontracepciju  =)) =)) =))
 Mukca naša,  baš nismo ni malo stidljive...
:P
 Uostalom, to je sasvim obični fiziološki proces koji se odvija u tijelu žene i sasvim je prirodan i normalan. Da nema toga, ne bi ni tebe bilo, Stidljivko moj ! :\">

Link to comment
Share on other sites

Covjek se ne moze ni nasaliti,a vi odmah bacate bombe na njega :D
Vidis kako Dragana sve to lijepo objasni da stidljivko kao ja nebi se vise stidio,ugledaj se malo na nju a ne napdas "nevinog" covjeka dzabe :P
Ma kakva momogamija,poligamija je zakon >:)

Link to comment
Share on other sites

=)) =)) =)) =))   Dobar dan, gospodine apotekaru i nestrplive musterije....Hahahahha
@Vanilia  Drago mi je da ti se dopalo! 
Ti si verovatno to ocekivala, ali evo i zvanicno da potvrdimo, potpuno i nepopravljivo sam odlepila za KMHM....
Skoro me jedna mlada koleginica koja je skoro pocela da radi bas iznervirala, i to bas na temu azijaca. Ostale kolege veoma postuju i verujte da nisam preterala, to sto volim da gledam, cesto komentarisemo garderobu, stajling ponekada i odredene scene. Doticna gospodica je komentarisala kako mogu da gledam te zutace i kako su joj svi Kinezi isti. E sada, zamislite sedmoro ljudi koji je u glas ispravljaju da nisu Kinezi....
Nisam zelela nekome ko je do te mere ogranicen da objasnjavam razliku. Nikada je nece ni shvatiti niti videti. 

Link to comment
Share on other sites

@anagard to je bezobrazno s njene strane, pogotovo što tek počinje raditi. ipak ne treba čovjek iznositi sva svoja mišljenja u radnoj sredini.
pa joj ti onda kontriraj: kako možeš da gledaš te meksikance itd. šalim se, dobro si odlučila što se ne upuštaš u raspravu s budalom

i meni se sviđa drama heart to heart

:)

Link to comment
Share on other sites

Ma daj, molim te, kad mi neko provali takvu glupost, dođe mi da mu donesem ogledalo i kažem, molim te pogledaj se.  Mi  za sebe mislimo da smo Bogom dani, a nije nam bitno što i drugi to misle za sebe... Stvar je u tome da nas je Bog sve stvorio na sliku svoju,  a to što smo svi različiti samo je stvar gledanja.  Ja osobno  uživam u različitosti. pogotovu što su ti mali kosooki meni tako slatki... a slatki su  mi i oni čokoladni i oni gore sa sjevera Amerike i Kanade (Indijanci), oni su mi baš onako- muški. ( Sa sve dugom kosom)  Ma iskreno ja uživam u našim razlikama i nadam se da se to nikad neće promijeniti. Isto tako sam učila i svoju djecu, da nije bitno tko je kakve boje, već kakav je čovjek.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..