Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Njihov najbolji show ikada, ne stignem gledati a sad kad si njih pomenula mogla bih pogledati jednu epizodu, da interesantno je i to kako ljudi u Aziji imaju i neke drugacije probleme a gosti uvek daju interesantna resenja, negde se i mi pronadjemo u svemu tome

Nemogući su evo baš gledam emisiju, interesantan vokal Jung Dong Ha iz Boohwal


Link to comment
Share on other sites

Navadno bi to stavila na nas muzicki forum, ali @anagard pitanje za tebe poleg dobre muzike koja je predvidevam taiska ovo je neki klip iz drame/filma... mozda ti poznato? Glumci, mozda cak naslov drame... bilosto?



@orhideja vidim da i tebi Jung Dong Ha uhvatio oko ili bolje kazano usi... nevjerovatan vokal huh? Ma i on pjevajo na Imortal song 2... nekako svi izjemni talenti koji sodeluju na tom showu. Meni je dobar nejgov duet sa Ali (jos nesto za @adnanado ):
http://youtu.be/nIQeRw6OVFo
vise ko ga slusam nekako bolje razumijem ahjuno sa Hello counselor ;)) ;) ali stvarno zenska ima tako ql muza i djeco neka se vec spravi u red kako ji kazali MCji
Link to comment
Share on other sites

Jung Dong Ha ne izgleda posebno ali zato ima glas, ajumin muž i meni izgleda puno bolji od JDH, a i ona ima interesantne crte lica, stvarno je preterala to je već u drugom kontekstu ali takvih fanica ima na svetu sve više jer je sve više površnih i brzo sklopljenih brakova a niko nije spreman ni malo na kompromis......

id="watch-headline-title" class="yt" So Hyang - Fate id="watch-headline-title" class="yt"


Link to comment
Share on other sites

@orhideja dali se ti mogu pridruzit kod tog ahjuma sindroma nekako ipak nijeto los sindrom u malih dozama ;)
.... upravo citala:http://www.soompi.com/2014/12/14/20-signs-you-might-be-addicted-to-k-pop/ kako da vec nisam znala toga jer moj telefon ne premore vise ni jedne slovenske, cak malo da ne vec engleske muzike ;)) Bon Jovi, Mercury, Black Shelton, Eros... oh jos jih ima nekoliko koji nekako drze svojo pozicijo YAY!

Link to comment
Share on other sites

@lexiesanja nikako gledaj oko sebe i pronaći ćeš si srodnu dušu, što dalje od a.syndroma  ;)) Očekujemo novogodišnje fotografije od tebe sa sve ukrasima
Stigao vam film Rurouni Kenshin 2014  kažu da je super




  • Gde ćeš boljeg danas nam zvanični gosti iz Kine i Južne Koreje u glavnom gradu  ;) @anagard čuješ li ostavi se posla i pravac na doček delegacija  :bz
Link to comment
Share on other sites

Već sam tri dana u blagoj komi.. Išla sam kod zubara i naravno zub nije više mogao izdržati popravak, pa su ga odlučili izvaditi...Elem, dobila injekciju, čekala da utrne i kad je krenula vaditi i čupati,iz stolice me izbacila.. Popela sa žena na mene i kaže: samo morate izdržati... Ok, trpim ja  i patim,a ona lomi li ga lomi... U jednom trenutku, nakon što mi je i usnica pukla od njenih pokušaja, kaže: " Žao mi je, ali pukao je u korijenu i ne mogu ga izvaditi. Dat ću vam antibiotike, da se ne upali i nešto protiv bolova, da izdržite, jer znate, praznici su i sada nitko ne radi. Poslije Nove Godine dođite pa ćemo ga snimiti, a onda vjerojatno izvaditi korijen operativnim putem." E, nazdravlje , rekoh ja... Sad se patim, sva natečena i bolna, a ide Božić...klopa...kolači....Nova godina... Koji sam ja baksuz, to svijet nije vidio.... :(( :(( :((

Link to comment
Share on other sites

Čudim se i ja ovih dana nisam te videla na listi foruma, sestra mi isto reče da je juče izvadila zub a vađenje je bilo kao novi porođaj, čula sam o takvim slučajevima to se hitno treba makar privatnom hirurgu otići, ne daj se oporavićeš se a čaj od žalfije je dobar za ispiranje smiruje upalu.

Link to comment
Share on other sites

@draaagana staaa? Ma koji so to doktori [-( ne mogu da vjerujem.... to je vise kao 2 tjedna cekanja i zobobol nije neka lagana rjec kojo bi samo tako mogao odmislit. Ja nazalost nemam nekih dumacih recepta protiv zobobolu ali ti zelim da sto prije mozno sredis zadevo sa cim manje bolova.

Link to comment
Share on other sites

Ma ne smijem vam ni pričati...doslovno se popela na mene..i ono: Ups...ne mogu ga izvaditi..Da štos bude još bolji, to mi je susjeda, par kuća dalje...Izgleda da sam joj se nešto opasno zamjerila... :-/  samo ne znam kako? Svi me susjedi baš vole i sa svima sam super, na: "Dobar dan, kako ste?"   Za sada sam na antibioticima i analgeticima...valjda ću izdržati...ako mi oči ne ispadnu od bolova.. @-)

Link to comment
Share on other sites

 Ne vidim ni ja taj sajt ali mi se čini da je radio pre koji dan kad sam ga posetila.
id="watch-headline-title" class="yt"Crazy For You MV - The One & Only Love In The World


Poslušala sam naše drama prijatelje koji su rekli da je ova stara drama sa dobrom pričom i glumom pravi dijamant, drago mi je što sam odlučila je pogledati. Probala sam ponovo I hear your voice i ne ide mi nikako prvu epizodu jedva pogledala, ostale bile malo bolje, a tamo oko osme više nisam mogla a imala sam velika očekivanja s obzirom kako su je svi hvalili.


id="watch-headline-title" class="yt"http://www.soompi.com/2014/12/20/best-in-show-k-dramas-of-2014/


od toliko parova teško je izabrati omiljeni par i dramu..... recimo za mene  GHJin i JJS

id="watch-headline-title" class="yt"
Link to comment
Share on other sites

Bad Gay je i meni bila dobra malo mi bila jedino sedma neinteresantna epizoda i taman kad sam pomislila da bi mi bilo drago videti više detektivovih scena sa kćerkom to se i desilo u osmoj, nekako mi se čini da će biti i druga sezona, gluma je bila odlična mada neki vidim na listi tvrde da je bilo i preglumljivanja po njima.

Ova HSLOn prvih osam epizoda me onako baš oduševilo a zatim nekako pad interesovanja, danas sam samo virnula na zadnji deo. Bob nisam probala, možda krenem melodrame Endless Love, ni Misaeng još ne pratim a čula sam sve naj.....

Kad odem na feed liste bar tri dnevno drame bih započela gledati da je vremena kad čitam njihove komentare
=))

Good Morning Shanghaiv isto s Jang Narom na viki probala ali ću je više onako preletiti, uobičajena drama za njih......  a šteta ima dobru priču....

Link to comment
Share on other sites

Prazniki su ovdje, leto ide k kraju i tako vec odmitovale drame za ovo godino. Koja vam je bila ove godine najbolja? Bice sad puno nagrad i glasovanj za one koje nas odusevile... evo na MDL vec izbiraju i mozete oddati svoj glas:
korejske- http://mydramalist.com/article/2014/12/21/poll-best-of-korea-2014
japanske- http://mydramalist.com/article/2014/12/21/poll-best-of-japan-2014

ja vec vidjela neke tekuce rezultate 8-| pogodite ko vodi u... prakticno svemu, cak na owerated listi lol

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..