Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Ja obožavam Adin potpis  :D Tog bih svemirca htjela sresti kad stignem u Seul. Rekoh da volim egzotične tipove...druga država...drugi kontinent...drugi planet... :x
 Mani se BoB sviđa, duhovita je i ima pozadinsku priču, koja se polako raspetljava, a joo Sang Wook mi je pravi slatkiš...mljac! :-*

Link to comment
Share on other sites

http://www.kdramastars.com/articles/56189/20141125/jung-il-woo-may-play-a-kindhearted-vampire.htmhttp://www.dramafever.com/news/who-is-gong-hyo-jins-most-compatible-leading-man/

http://www.kdramastars.com/articles/55164/20141121/vote-for-best-actor-best-kiss-best-couple-in-the-dramafever-awards.htm


LBY i JS nagodinu postaju roditelji

Link to comment
Share on other sites

Hvala @Mitzi pogledala sam ga prosli put kad si nam ga pomenula, odličan film, šteta što on nije glumio do kraja :) zamisli on će jednom možda postati i režiser koliko mu idu te scene akcije i period drame
Još desetak epizoda do kraja japanske drame imam a danas možda virnem i u  GTree 

Link to comment
Share on other sites

Nisam primjetila ma da isto kao i ti tražim u svakom onu unutrašnju lepotu i harizmu. Većinu tih glumaca ne bismo ni prpoznali bez tih silnih šminki i dodataka i kostima.
Nije Ado više u modu za šalu, nešto ozbiljno se s njim dešava il je zaljubljen ili ima puno ispita ovih dana
A dragi JIW će sigurno biti neki slatki vampirko čujem konačno i on odlučio se za neki ozbiljan projekat na našu radost koliko blicka očima dođe mi da ga zovem g. Blicko, ali stvarno  =))

Link to comment
Share on other sites

A sad vidim kad si i slike postavila primeti se.

=)) meni pričaj o sklerozi eto da te utešim i ja se sve više osećam kao pokvarena ploča kad stalno imam želju hvaliti i preporučivati mojih top sto drama  ;))
koja božanstvena muzika u GTree idem to pogledati 

Link to comment
Share on other sites

Joj, dječice, bez pretjerivanja, molim... Što bih onda ja trebala reći? Sjećam se serija od prije 25 godina, a ne sjećam se što sam prošli tjedan gledala  =))
 Iskreno se nadam da će vam se svidjeti Ginger Tree... Željela bih da čujem vaše utiske...

Link to comment
Share on other sites

draaagana said: Joj, dječice, bez pretjerivanja, molim... Što bih onda ja trebala reći? Sjećam se serija od prije 25 godina, a ne sjećam se što sam prošli tjedan gledala  =))
 Iskreno se nadam da će vam se svidjeti Ginger Tree... Željela bih da čujem vaše utiske...

Link to comment
Share on other sites

Ana pitas se sto sam osjetiljiv na sale,što se odmah primam,nisam ja osjetljjiv nego se brz palim.Palim se ko Jugo 45,od prve iz trećeg pokušaja :D
A što se tiče klempavih ušiju,makar sam ti sladak ako ništa.I ne moraš navoditi da ne misliš na mene,nemoj biti toliko očigledna :P
Pita orhideja za senilsnost,nebi ništa posebno da komentarišem,ali reću da oni koji se bliže tridesetim osjete te simptome,a baš me zanima ko se bliži na našem forumu tim godinama >:)

Link to comment
Share on other sites

Samo sam malo htela da virnem sta radite, u veliiiikim sam da poslovima.. I sta procitam, oho, moja tema. Evo vam primera od pre neki dan. Smorena najstrasnije jer sam riknula od posla, ali ipak stigla da skocim do frizera...sta da vam kazem, pauza je strava stvar... Elem, na stanici onako sa sve novim frizom i crveniim ocima i crnim podocnjacima jer je nedelja sa sve tim danom bila ubistvena, sretnem rodaku.
Opa, pa vidi kakva si a  jutros bila sva nikakva, da te covek ne prepozna?
Ja u nju ovako  :|
Kako ti lebati znas kakva sam jutros bila, pitam kao svaka  ~:>
Zeno pa deset minuta smo jutros pricale u pekari  8-}
Zalud sam ja brljala po secanju alli nista, nada zip.....samo prazno  8-X 

Link to comment
Share on other sites

@anagard nemoj nas zabrinjavati   :(  tako je to kad su nam besprekidno uključene kdrama antenice   ;)) ako ništa na odvikavanju nećemo biti sami - biće to jedno predivno društvo
@hobi vidiš li ti kako je do bilo nekad u tim filmovima sve jednostavno samo kažeš da ili ne i sve je rešeno.... kad se setim tog vremena i ja da sam više dana o tom razmišljala nikad i ne bi donela odluku čini mi se

kad se jedno jutro probudiš slabije volje ti se seti da te senilnost još zaobilazi i da si posebno sretna bar zbog toga ;) pogotovo kad to dr. Ado kaže koji nije daleko od tridesetih @Mitzi - nek se on samo teši brzo će on projuriti kroz te svoje godinice i stići u 40 i 50....

Link to comment
Share on other sites

anagard said: Samo sam malo htela da virnem sta radite, u veliiiikim sam da poslovima.. I sta procitam, oho, moja tema. Evo vam primera od pre neki dan. Smorena najstrasnije jer sam riknula od posla, ali ipak stigla da skocim do frizera...sta da vam kazem, pauza je strava stvar... Elem, na stanici onako sa sve novim frizom i crveniim ocima i crnim podocnjacima jer je nedelja sa sve tim danom bila ubistvena, sretnem rodaku.
Opa, pa vidi kakva si a  jutros bila sva nikakva, da te covek ne prepozna?
Ja u nju ovako  :|
Kako ti lebati znas kakva sam jutros bila, pitam kao svaka  ~:>
Zeno pa deset minuta smo jutros pricale u pekari  8-}
Zalud sam ja brljala po secanju alli nista, nada zip.....samo prazno  8-X 

Link to comment
Share on other sites

Ana imam ja jos par godina fore a ne znam kome je sada u Decembru rodjendan,ko ce nam biti na korak do tih magicnih godina :D,ali kako kazu danas,30 su nove 20,zato nemam potrebe razmisljati o tome :P
A ispite naucis pa kad prodju samo izbrises iz mozga za nove,ništa novo :D
@hobi da moje stručno iskustvo,vec se par godina bavim time stvarima =)) 
@draaagana ja sam ti ko Brad Pitt u filmu The Curious Case of Benjamin Button,ali neko čudo se desilo,došao sam u svoje 20-te i više se ne pomladjujem,izgleda da ću vječno da budem u svojim 20 za razliku od nekih :-j :-j
Dosta ovih mojih provala,odjava.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..