Jump to content

К-поп и забава за EX-YU/ K-pop i zabava za EX-YU


Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lee Seung Chul kakav glas, podsetila si me na većinu omiljenih drama i ostova, koliko ti ostovi kratko traju a na koliko dragih trenutaka u jednoj drami te mogu podsetiti

nešto mi puno ovih dana ta ELove pred očima još ću je i gledati kako je krenulo ulepšala si nam veče, znaš nas sad ćemo danima slušati ove ostove
:)>-

id="watch-headline-title" class="yt"That Person (Kim Tak Gu OST) - Lee Seung Chul


Link to comment
Share on other sites

@orhideja Lee Seung Chulu stvarno jaki glas. Ako verujes ali ne ja si drame najvise zapamtim po glasbi, kod mene drama tezko da dobi dobro ocjeno ako se muzika nije uklapala u prico. A kad cujes tisto posebno melodijo iz dramei u trenu se ti u glavi zavrti kratki flimcic najboljih trenutka iz drame *aaah what a feeling*
@hobi podsjetila me da planiram pogledat Highschool love on vec me interesuje kad prvic cula ovo muziko :)

Kad vec kod osta mene se jos uvjek drzi Empress Ki muzika ako vec nekoliko kad je gledala. Nekako kako drama i muzika bila nesto posebno, kako se vezala na prico, karaktere... evo uspomena:



Link to comment
Share on other sites


Urban Zakapa - Ya Ya Ya [High School : Love On Vol.7]
https://www.youtube.com/watch?v=tTkPTb4pzm4&list=UUZr4fs9gCexFbqbG55b7phA

Red Cheek Puberty - Covered Up Road [Misaeng]
https://www.youtube.com/watch?v=bm7DN-qaqs8&list=UUZr4fs9gCexFbqbG55b7phA

Jung Joon Young - Same Place [Modern Farmer]
https://www.youtube.com/watch?v=gSM5Iv4ZI1M&list=UUZr4fs9gCexFbqbG55b7phA

Gemini - Surely [birth Of A Beauty]


Link to comment
Share on other sites


Wu Vanes pjeva :-/

stvarno nisam bila nikad ljubitelj rapa ali zasto je korejski rap tako, tako... drugaciji, cak mozes zamisliti da ti decko izpod okna umjesto serenade zapjeva nesto tako ;)) Ma istina je da nije svaka druga beseda psovka kako to znajo odlicno upotrebiti amerikanci u svojih rapih.
Link to comment
Share on other sites

id="watch-headline-title" class="yt"Kang Do Hyun - I am Okay

Song Ji Eun - Going crazy

Walrus


id="watch-headline-title" class="yt"
id="watch-headline-title" class="yt"
id="watch-headline-title" class="yt"
id="watch-headline-title" class="yt"
Link to comment
Share on other sites

@orhideja kako zaboravljene grupe? mi jih slusamo ;) ali stvarno kdje si jih pronasla, dobri so jos cu jih slusat. Vidjela da The boss jos uvjek aktivni u Japanu ali sta je sa duom December zadnja plata jim u 2013, vojska mozda?

Video za Going Crazy me nekoliko podsjeti na onog od Rihane i Eminema ;)) ali se mi svidakombinacija klavira, njenog neznog i njegovog grubog glasa. Volim korejske raperje i njihov tekuci rap. Sta sam prosli put zeljela reci oko njihog rapa (bez psovka), ovo je primjer:
 


8-> moj Sho, da japansko ali poanta e ista i oko korejskog rapa samo sam to nasla sa doslednim prevodom na engleski 
Link to comment
Share on other sites

Why Goodbay danas ceo dan slušam, pa pronašla ih u underrated bands ovde. I tako dok sam današ tražila šta bih slušala ništa mi nije odgovaralo dok nisam stigla do ovih starih pesama i poznatog nam glasa


id="watch-headline-title" class="yt"Jang Geun Suk - My Precious



valjda mi ide uz ovu kišu što danas pada, kad će nas opet obradovati sa nekim sličnim albumom ili ostom

Link to comment
Share on other sites

=)) =)) stvarno? JGS ma kako to mozno danas mu neki poseban dan ili sta jer ja ga isto slusala samo kako prisla do njega preko CMov koje danas iskala na YT:


malo mi nedostaje od sve od PrettyBoya nista ga vise nije za videt, cak nema ni nove muzike. Steta jer jos malo i isto kao vecina oppa-jev i on ode u vojsko pomalo, nesto bi nam lako ostavio za one 2 godine prije ide
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..