Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Veoma emotivne epizode Shine i Kill Me Heal Me ove sedmice,volim kada serija probudi u meni ovakvu vrstu emocije,totalno suosjecanje sa likovima,koda su stvarni ljudi a neki izmisljeni likovi,ponekad se zapitam dali sam ja musko kada se ovako osjecam :D
Pogotovo ne volim kada gledam nesto,pa krenem citati unaprijed komentare i saznam da ce neko od glavnih likova da umre a ne mogu prestati gledati kad je prica dobra,ne znam zasto ali zadnjih par dana me zapale rom-com sa ne tako happy trenutcima,ali valjda i to neka gledati,nije sve sjajno i bajno uvijek.
@lexiesanja nek si nam navratila,nisi nesto "dugo" bila odsutna :D
@anagard niko nije sa naseg forum kao ti aktivan na soompi,pomno citas sve komentare na Kill Me,Heal Me i Blood forumu i ucestvujes u diskusiji,mi smo svi suvise lijeni za to :P
Za danasnji kraj epizode Kill Me Heal Me mogu samo napisati:ko,šta,kako,zašto? :D

Link to comment
Share on other sites

Sve nas obori dobra gluma iako sama priča i ne bude nešto 
Neko nam je krenuo putem zrelosti čim gleda i tužne i no happy end drame  :-bd
Pitam se samo koliko bi do sada imala više saznanja o nekim stvarima da sam kd i jdrame počela gledati sa 15 godina kao što to neki rade, juče na listi vidim ima i onih od deset godina... jeste ima i ispraznih drama ali sreća pa manje nego svih starih i novih dobrih drama zajedno ali nastave li sa ispraznim temama i dramama ne znam kakva budućnost očekuje ove drame 

Link to comment
Share on other sites

@MitziD ;)
Ali zaboravi umjerjenost, kako mene sfali svake toliko jest jer nimam mjere, kad me nesto okupira onda ima samo tisto mojo paznjo.
Btw. upravo naletjela na jedno japansko grupo na YT neznam ako cula za njih The Sketchbook? No, imajo curo u bandu sto nije nesto izvanredno ali kako igra na gitari mislim da jest.

Link to comment
Share on other sites

@Adnann Mislim da ce mi KMHM forum doci glave, definitivno cu pauzirati najmanje 6 meseci od forumasenja nakon njega , oduzima mi previse vremena  @-) ne stizem nista drugo da gledam. A visim na njemu jer su ljudi izuzetno interesntni i uopste, forum je potpuno neobican jer zbilja pricaju jedni sa drugima. Veoma lepo iskustvo. 
Drugi forum samo posetim i bacim koju poruku...
Ne da sam se razbolela, kao pas.....Uhvatio me neki virus, dusa mi je  u nosu.... :-&  i odem kod doce, guzva do vrata i lepo im kazem da mi je lose i lepo me ne fermaju i lepo im kazem da mi nije dobro mnogo i opet me iskuliraju i lepo  :-&  A lepo sam im rekla..........

Link to comment
Share on other sites

Nemoj više ni ići, evo ti dijagnoza pad imuniteta od tolikog forumašenja  :))
Ja se divim svima kojima se ta drama toliko sviđa, ovaj put sam opet na drugoj strani gledaoca, džaba i JS i sve kad mi se drama toliko ne sviđa preletim i to je to.... a tako dobar plot bio od samog početka... nasmejem se po kojoj Yooninoj sceni i to je to ostalo mi je totalno neinteresantno.....
a inače kad bi posećivali svaku stranicu posvećenu nekoj drami ovde na forumu stvarno ima ljudi koji te toliko zabave i nasmeju svojim komentarima, zarazno.... prođe i to kad nemaš vremena da to sve isčitavaš.... 
Sanja tek stigla i zbog propuštenog slova t eto šta je snađe  ;))

Link to comment
Share on other sites

Meni je ovaj tjedan  KMHM vrh.... baš me je oduševila, a JS je nenadmašan, još kad samo pomislim da nije ni bio prvi izbor za glavnog glumca nego 3-4...zamislite samo što bi propustili da nije njega... HJM mi je isto bila dosta dobra ovaj tjedan, samo me onaj psihić sa hipnozama užasno nervira ( a inače volim tog glumca) ...valjda jer ga po prvi put gledam u ulozi negativca....

Link to comment
Share on other sites

@MitziD Hvala ti   >:D<  >:D<
Imam vremena samo za brzu poruku za @lexiesanja   :D:D  Ne da si me ubila danas  :x  Procunjala po onom clanku sto si postavila za Jerry i nadem Dawn with love i tako se zalepim, (jedina dobra stvar kada ste bolesni  >:) >:) je sto vam niko ne  :-@ jer ste  zalepljeni za lap) jao najbolji su! 
Kako bih preporucila ovu dramu:
Ako vam je los dan, ili imate los san, ukoliko zelite osmeh na lice i slatke stomacne leptirice(na mene se ne odnose iz razumljivih razloga) poogledajte ove dve bombonice  :D
Prsla sam, odoh da nastavim....

Link to comment
Share on other sites

@Vanilia   \m/

@hobi Hvala na clanku, slatko sam se nasmejala.

@draaagana Procitaj obavezno ovaj clanak. Definitivno su pokusali da ti odgovore na neka pitanja, posto su citali tvoje postove ovde .... :-B
=)) =)) =))

Link to comment
Share on other sites

=)) =)) =)) =)) @MitziD Naravno da necu devojko iz sumraka, nije se sa tobom kaciti  B-)images?q=tbn:ANd9GcTRd9uGHvtg8PZuwzNC9H6 Samo izvoli, ali ne zaboravi, ovo je cistokrvna ahjuma krv, da ti se ne slosi, ili koske naglo pocnu da te boleeeee >:) >:) >:)
Jao vidi  sta sam ja nasla
images?q=tbn:ANd9GcR7ec8C0yDDvcgr-ZyfGjf
A ova je za @Vanilia images?q=tbn:ANd9GcSkUErTN4lhCgnsK2fpfDX Zamisli otvoris orman kad ono,iznenadenje  :-O ja bih otisla na rahmetli parking iz momenta  8-X

Link to comment
Share on other sites

class="yt watch-title-container" style="margin: 0px 0px 13px; padding: 0px; border: 0px; display: table-cell; vertical-align: top; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; line-height: normal; overflow: hidden; font-family: arial, sans-serif; background: rgb(255, 255, 255);"Hyun Bin and Han Ji-Min


Hvala na poklonu Anagard  dva puta ću razmisliti pre nego što otvorim ormar od sada  ;))
vidim pominju se i neki Vulkanci, strašne posledice tih plasičnih operacija meni je Mike Jackson uvek prvi na pameti kako je prošao zbog tih silnih operacija i u šta se pretvorio  =)) =))
Link to comment
Share on other sites

class="yt watch-title-container" style="margin: 0px 0px 13px; padding: 0px; border: 0px; display: table-cell; vertical-align: top; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; line-height: normal; overflow: hidden; font-family: arial, sans-serif; background: rgb(255, 255, 255);"Hyde, Jekyll, Me Ep 11 - Robin ♥ Ha Na



That purposeful walk! He must ve been like ..." I'm gonna hug her tight" then he got to her, and then he was like ... "forget that! I m just gonna kiss her like my life depends on it!" Kyaaaaaa!


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..