Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Zadnji deo mi se posebno dopao. Ima toliko dobrih knjiga koje nećemo stići pročitati osim ako budemo živeli sto godina, čini mi se da je ta knjiga bila u srednjoj  obavezna lektira
Danas me čekaju Yoona i Se Gi treba i to odgledati a najrađe bih gledala neke nove epizode od Hyde... 

Link to comment
Share on other sites

@MitziD  Lepojcice, bas mi se dopada ugao, fenomenalna je fotografija. Zero, jaooo danas Blood..

@Vanilia  Predivni citati. Koliko je istine u ovome,  neke reci su  vecne!

U pravu si, mladi Ken, jos da ima njegov glumacki talenat! Ovako, puno kupuje na sarm i osmeh! Svideo mi se ovaj lakorn, ona igra fenomenalan lik. Jos da su smanjili sa onim dosadnim zenskim svadama, bio bi savrsen. Njihova hemija me podsetila na HJ i JS, prirodna, potpuno neodoljiva i veoma sexi.

 Grapevine...32 epizode....... cekacu da se zavrsi.... :-B

Link to comment
Share on other sites

Samo ću zažmuriti na te slike od Anagard 
Danas me zaokupio ost iz ove stare serije 
class="yt watch-title-container" style="margin: 0px 0px 13px; padding: 0px; border: 0px; display: table-cell; vertical-align: top; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; overflow: hidden; font-family: arial, sans-serif; background: rgb(255, 255, 255);"Boys Over Flower OST Full


Link to comment
Share on other sites

Drage moje dame, sad kad sam vidjela ovu scenu iz Playful kiss, pade mi na pamet Kim Hyun Joong, Znate li da se pomirio s bivšom djevojkom? Onom kokoškom što ga je tužila za zlostavljanje. Da ne duljim, opet su zajedno i cura je trudna, pa će postati sretni roditelji u devetom mjesecu, mislim na rujan, odnosno septembar :-/  I sad vi meni recite, tko je tu lud, a tko glup?

Link to comment
Share on other sites

I ja sam o tome jutros čitala ali zadnja vest je bila da se ona ne javlja da bi potvrdila trudnoću. 

class="content-title" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; border-image-source: initial; border-image-slice: initial; border-image-width: initial; border-image-outset: initial; border-image-repeat: initial; font-family: 'Open Sans', 'Helvetica Neue', Arial, sans-serif; font-stretch: inherit; line-height: 1.4em; vertical-align: baseline; color: rgb(63, 63, 64); text-shadow: rgb(255, 255, 255) 1px 1px 0px; visibility: visible; background-color: rgb(255, 255, 255);"Lee Tae Sung Finalizes Divorce from Wife; Gets Custody of Son ~X( prvo nisam domaće vesti čitala a sad malo malo ovakve vesti mi kvare dan tri godine braka i već razvod, jadna ta deca.... 

Link to comment
Share on other sites

class="content-title" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; border-image-source: initial; border-image-slice: initial; border-image-width: initial; border-image-outset: initial; border-image-repeat: initial; font-family: 'Open Sans', 'Helvetica Neue', Arial, sans-serif; font-stretch: inherit; line-height: 1.4em; vertical-align: baseline; color: rgb(63, 63, 64); text-shadow: rgb(255, 255, 255) 1px 1px 0px; visibility: visible; background-color: rgb(255, 255, 255);"Shin Se Kyung in Talks for Upcoming Drama with Park Yoochun
Mora se ova mala opet ubaciti u neku dramu a toliko drugih glumica je zaboravljeno, siroti Yoochun nadam se da će dobiti neku drugu partnerku

Link to comment
Share on other sites

Počeo, nego. Prošli tjedan. Moram priznati da mi je za sada priča malo prazna, pa nisam sigurna da li da nastavim sa gledanjem... Možda pogledam još dvije, čisto da mu dam šansu, jer mi je bio dobar u You're All Surrounded i My love From The Star ;;)

Link to comment
Share on other sites

Samo za @MitziD   >:) >:) >:)
tumblr_njzo6mJb4H1rpyw6wo2_500.gif


=)) =)) =))
Ne mogu da verujem @draaagana Pa lepo smo mi govorile da nam nesto smrdi u celoj toj aferi.....
@KuguarAna Poceo, danas bila treca epizoda. Sad, kao sto rece uspavana lepotica, prica je praznjikava, malo Sumraka, malo Vampirskih dnevnika,malo caprknuto iz raznih mangi....po malo odasvuda. Ali, ja cu gledati, on je neodoljiv. Sa njom ne znam sta se desava, kao da joj je ovo prva drama. 
I narode opet nekog ljigavca(po svoj prilici) igra caca svaler iz Mariage no dating :-B

Link to comment
Share on other sites

O da... :D  toliko je bila dobra u BOF-u, da smo je zaboravili i prije kraja serije 
 Mislim, cura stvarno kao da nije sa ovog  s(v)eta... Ali, hajde, makar je on zgodan, ako već ništa drugo...samo čini mi se da je priča poprilično praznjikava...

Link to comment
Share on other sites

Ako Ji Sung ne pokupi par nagrada ove godine onda stvarno ne znam,zadnja scena u 14 epizodi je za svaku pohvalu,gluma A+.
Meni lično ona ne glumi uopste lose,ali za sada Blood osim slow motion scena i specijalnih efekata nista posebno,valjda je 3 epizoda interesantnija.
Danas nova epizoda Shine,jedna cekam prevod a takodje i nova epizoda Ho-gu's Love,izgleda ponedjeljak je najbolji dan za serije.
Mitzi obuci i ti te carepe,odlicna odbranbeni mehanizam :D
A sve ovo u vezi Indijskih serija je cista istina,a podatak koji me je ostavio bez rijeci je kada sam vidio da jedna serija koja se prikazuje kod nas ima 1800 epizoda,pa prikazivat ce je 10 godina,kako nasi razvuku to prikazivanje.
Kada citam sve ove vijesti iz Koreje nije ni cudo da imaju toliko serija,ideja na bacanje,ne zna se ko je ludji u tim clancima.

Link to comment
Share on other sites

mene kod indijskih serija najviše smetaju specijalni efekti koje zovem munje i gromovi. i ono kad jedan kadar ponove barem deset puta ako im slučajno nismo stiigli izbrojati suze
:D inače sam pogledala samo nekoliko epki od prve indijske ti si moja sudbina kojom je hrt bezuspješno pokušala konkurirati rtl-ovoj šeherezadi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..