Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Al će neko imati šta da priča unučićima..... 
Možda s neke strane razumem te ljude što se najkomotnije osećaju u svojoj zemlji kako god i ja sam imala šestogodišnje iskustvo života u Grčkoj ali nisam bila oduševljena ne ljudima već gradom u kojem sam živela.... a većina manjih mesta i gradova u unutrašnjosti kod njih nema travke ni cveta osim na terasi... park jedino vidiš kad izađeš van grada... beton i samo beton... bila sam i u toj čuvenoj Atini da ne pričam kako je u tom betonskom gradu na + 40  da je to već bila neka oaza ili ostrvo teško da bi se ikad vratila.... razmišljam o Kipru nešto me privlači tamo a nikad bila nisam 
I ja već sad podržavam decu i preporučujem da idu dalje..... skoro poplava.... budućnost neizvesna... ko zna u stvari gde ćemo još mi svi završiti.... možda i neka nova planete.... a ne cvetaju ruže što kažu ni u stranim zemljama mada nikad nije kasno doneti odluku o iseljenju pogotovo nama koji smo već jednom ostavili mesto svog rođenja vrlo važno gde smo samo nek nam prija društvo i okolina.....

Link to comment
Share on other sites

Anagard ljudi koji su iskreni i posteni nikada ne mogu uspjeti u politici,moj rodjak mi je bio najbolji primjer,kad je pokusao nesto da uradi za dobrobit naroda i van ciljeva stranke samo su mu lijepo dali nogu,zato sam apolitican koliko mogu da budem,jer koliko se o politici prica svakodnevno u BiH za ne povjerovati je koliko se malo ljudi bavi time,jer bombardovani smo 24/7 i odmorim dusu kada sam u Austriji.
A za to ste sigurno upravu da ni u drugim drzavama nije bajno kao sto drugi misle,i u Austriji ima ljudi koji prose na ulicama,svaki dan vidis ljude kako prodaju drogu,podzemlja koje svaka drzava ima,jednostavno receno ako imas dobru nafaku imat ces i dobar zivot,nezavisno  gdje zivis.

Link to comment
Share on other sites

Orhideja ja bi prije rekao da je on umislio da je Healer a nije svjestan da je nagativac u seriji,jer na osnovu citanja recap svake epizode skontao sam da je on villan u seriji,nadam se da nisam pogrijesio.Ja mislim da je ovo prvi put da ovaj glumac glumi negativca u seriji,do sada je uvijek bi na strani dobra :D

Link to comment
Share on other sites

On je isto baš pravi glumac u trenu promeni izraz sav se zalediš idu mu te uloge tako da će biti angažovan 
Ado nije reklama ali više nisam cvet već vanilia   :D
Odoh gledati 19 epizodu J
Ti si odustao od Hyde ili ćeš kasnije gledati, daj priliku i toj drami 

Link to comment
Share on other sites

Nije problem u politici već u političarima, toliko su korumpirani i gledaju samo svoj interes da je to sramota Oni ti razmišljaju za dobrobit drugih, samo dok ne prime prvu lovu, a onda shvate kako ih zaboli ona stvar za druge i samo sebi grabe. Ja ne znam ni za jednog političara u ovoj zemlji koji se nije naglo obogatio kad je došao u neku od vodećih stranki i zato ne vjerujem ni jednom. Ne znam jesam li vam već pričala za grafite u ovom gradu... Elem; na jednom od njih piše: " Oni su krali, al' su i nama dali Ovi kradu, al'  nikom ne dadu!"
 

Link to comment
Share on other sites

dragana, sasvim se slažem s tobom. više ni ne gledam vijesti na tv-u koliko mi se gade, jedino na radiju poslušam s pola uha, najviše zbog vremenske prognoze

nova drama
http://mydramalist.com/12268-life-tracker-lee-jae-goo

Link to comment
Share on other sites

Žao mi je što me nije bilo. Kome sam nedostajala?
:D
Jeste li videli ono dvoje u Kill me..? Svi su videli? Ima nekih kojima ne treba to u životu?
=)) =)) =))
Al mene je tako nasmejalo...

Uživela sam se i u Shine or go crazy! Ado je prorok, pored sveg ostalog, naravno, rekao je da je odlično izmiksovano, ima svega;a tad je tek počela da se prikazuje.

Link to comment
Share on other sites

Ja svoju dusu odmorim od svih nasih politicara kada sam u Austirji,ubijeme me u pojam sva politika dok sam u BiH,sto je previse,previse je.
Ana ne znam za ostale ali si meni najvise nedostajala :D
Vec je davno ustanovljeno da ja imam nadnaravne moci,to vise nije ni vrijedno pomena :P

Link to comment
Share on other sites

Ana otkud ti? Javi se bar u sedam dana ako nisi na putu, eto vidiš nema tebe nema Ade pretvoriće nam se u pustinju ovaj forum  =))

:)>- ali smo zato nas četiri stalno tu 

:-j :-j dobri ste koji političari ja bi sve te skupštine pretvorila u kina ili staračke domove za početak, možda bi nam bolje bilo vratiti se u vreme malih kneževina ili plemena.... a prognozu na netu pratim
Upalim nekad radio zbog muzike i bolji je osećaj poslušati nešto o nekim poznatim muzičarima, piscima, rediteljima itd nego slušati o političkim pravcima i idejama...... 

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da bi sve političare trebalo staviti na  minimalce ili ako žele u politiku nek volontiraju, kao što nam djeca volontiraju i rade bez plaća, pa da vidite kako bi se brzo raščistila ta politika, ne bi bilo političara ni za lijek...  Ana, draga svima si nedostajala, jer kad nas je više bolje nam ide klepetanje  :))  Ne znam što je tolika frka u tome što je poljubio/la  muškarca? Pa i ja bih ga poljubila, samo da ga se dočepam  :-*

Link to comment
Share on other sites


class="yt watch-title-container" style="margin: 0px 0px 13px; padding: 0px; border: 0px; font-size: 24px; display: table-cell; vertical-align: top; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; overflow: hidden; font-family: arial, sans-serif; background: rgb(255, 255, 255);"Good Life~Arigato, Papa. Sayonara~ Episode 1 




:x :x kako sladak početak ima ova drama kako da je ne gledam  :(
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..