Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Sretnu se lovac i ribolovac i otpočne priča. Ribolovac kaže:
-Pođem ja rano ujutro na pecanje, zabacim udicu i izvlačim, izvlačim, jedva izvukoh - šarana od dva metra!
-Hajde ne laži - reče lovac.
-Ne lažem, časna riječ, šaran dug dva metra. A što se tebi desilo?
Lovac odgovori:
-Krenem ja u lov na jarebice. Ugledam jednu, upucam je i ona padne. Onda vidim - ide šumar da me kazni. Što ću, kud' ću - ubijem šumara. Taman počnem da ga pokopavam, kad eto ti - idu dva policajca. Što ću, kud' ću - ubijem i njih.
 I njih počnem da ih pokopavam, kad ide dječja ekskurzija - pun autobus.
Ribolovac, sav unezveren, pita:
-I?
A lovac odgovori:
-Ako ne skratiš onog šarana, napravit ću pokolj.

Link to comment
Share on other sites

Projurio sam na Healer forumu preko livestream,epizoda ima sve i svacega,jos jedan kiss je pao,,dramaticna kraj epizode,naravno sa velikim clifhangerom i bez previewa za slijedecu epizodu.Ovu epizodu su negativci pokusali da razjedine nase junake ali nisu uspjeli.
Znate li vi koja je omiljena zemlja Pirata?
AAAAAArgentina :D

Znate li vi kako je zec zaprosio zečicu
Sa 14 carrot ring :D

Link to comment
Share on other sites

Ti pametna đevojka koja rezumije engleski,zakaj ja tebi moram objašnjavati moje viceve :D
Mitzi ti mora da se nesto pomijesala,niko u seriji Heart to Heart nije glumio u Marry Him if You Dare.
Cudi me da niko ne gleda Shine or go Crazy,meni je odlicna serija.

Link to comment
Share on other sites

Za fanove Healera prvih 10 min jucerasnje epizode je bilo vrh vrhova,toliko fanservice u tih 10 min da je pola foruma Healer umrlo i ponovo se vratilo u zivot :D
Shine za mene ima sve sto serija treba da ima scene komedije,romanitke,akcije,plus historijska drama bazirana na stvarnom dogadjaju gdje ce sigurno biti sretan zavrsetak,plus njihova odjeca i kostimi iz tog vremena,takva serije se moze cekati da zavrsi,nego gledas lijepo epizodu po epizodu,inako ne volim cekati sedam dana za novu epizodu ali se isplati kad je ovakva serija u pitanju.Plus OTP i hemija na nivou.

Link to comment
Share on other sites

Joj, treba mi dan biti barem 72 sata, da stignem odgledati sve što me zanima i što mislim da bi mi se moglo svidjeti... Zavidim onima koji  ne rade i mogu gledati dok žele i kad žele, ja na žalost ne mogu ni sa vama da se družim kad poželim i koliko želim  :((

Link to comment
Share on other sites

Nekad dok gledaš istorijsku dramu dok se snima izgubiš interesovanje, prava je uživancija pronaći uopšte neku dramu a za mene istorijsku koja me potpuno zanima i kreneš gledati a drama već snimljena. 
Draagana keep going :-bd ni ja više ne gledam toliko umorim se više od gledanja a kako moram svako jutro ustati u sedam ujutru da proverim da li se kćerka spremila za školu prekida mi se san tako da mi je teško ostati kasnije budna do tri ujutru i nešto gledati a i u toku dana kad sve obaveze uradiš i sedneš oko 18h malo da gledaš stalno te neko prekida za nešto i onda ostane baš to vreme za gledanje 12-2 a tebi se prispava I-)

Stvarno mi postaje jasnije zašto neki studenti ili gledaoci izbegavaju forume i da podele utiske oni jednostavno ne trepću kad pogledam na mdlisti neki prate i po 20 drama od jednom i sve stižu i postižu pa pomislim sigurno je tu jedna mama koja za njima sprema, pere, pegla a i kuva jer druge nema jedino imati big tv u kuhinji - doduše to bi se isplatilo da uštediš vreme pogotovo kad je neka epizoda loša pa je eto usput pogledaš dok kuvaš ručak. Još nisam čitala o savetima kako i šta. 

Link to comment
Share on other sites

Nema se nikada dovoljno slobodnog vremena,a i meni su 3 max 4 serije limit,sve zavisi dali su serije interesante za praititi.
Djecak se polako krenuo plasiti svog dara,svakog dana sve vise ljudi mi kaze da im citam misli,defintivno nemam kontrolu nad ovom moci i to je sto me najvise plasi :D

Link to comment
Share on other sites

id="watch-headline-title" class="yt" style="font-family: arial, sans-serif; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: normal; line-height: normal; margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; border: 0px; border-image-source: initial; border-image-slice: initial; border-image-width: initial; border-image-outset: initial; border-image-repeat: initial; color: rgb(34, 34, 34); overflow: hidden; background-image: initial; background-attachment: initial; background-color: rgb(255, 255, 255); background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: initial; background-repeat: initial;"Accidentally In Love_Dong Hae & Bongi



i kako sad čim pre da ne gledam ovu dramu, ovo već na prvi pogled presmešno 
=))
Link to comment
Share on other sites

Vanilia ja sam gledao Smile,You koja je imala 45 epizoda i to je bio max za mene,ni jednu drugu seriju nisam gledao sa toliko epizoda jer previse otegnu pricu pred kraj serije.
Ako nisi to pomislila,onda jesi sigurno nesto slicno :D >:)
Zato svi stranici koji zive u Koreji nakupuju odjece kuci kada odu za praznik ili na mali odmor,jer u Koreji moras sve rucno narucivati ako si 1.90m ili preko.

Link to comment
Share on other sites

Kad nam Cang-shi ode u vojsku gledaćemo....
Na muzičkom delu ima i best couple award za par iz H nisam to do danas znala.
Ado jesi li ti video taj osmeh od JCW to je ključ uspešnosti i omiljenosti u društvu, nemoj stalno na fakultetu se namrštiti i namračiti baci i koji osmeh kolegicama i za pet godina ćeš biti sretno oženjen čovek  :)>-

Link to comment
Share on other sites

[-X nemoj biti takva pa sad Sanja kad pročita ima da roni suze mogla si sačekati ozvaničenje, ajde i on da odraste kad se vrati 
Znala sam da si neku Smile gledao ali nisam bila sigurna svaka čast za limit  =D>
Mitzi znači sad imam lepše gifove i od Ade JS je ipak najšarmantnija osoba u Koreji tek taj pogled
Bilo je danas i nekih pogleda u H ali ovako šta još ne  ;))

Link to comment
Share on other sites

Ali se sigurno nista pametno ne mota po glavi,muhahahahahhahahah
Ti si propustila dvije vrhunske serije,trebala bi nekada dati sansu Smile,You jer znam da si pokusala sa Secret Garden pa nije dobro zavrsilo.
Sto ti volis LMH to je za nepovjerovati :D
Vanilia niko nema bolje gifove od mene i tacka :P
Nemaju oni u Koreji broj 40 a kamoli 46 :))

Link to comment
Share on other sites

Htela sam sinoc da vam se pridruzim, ali, kao sto se to cesto desi, te vecera, te ovo te ono...ahhh ...ponekada sam stvarno isfrustrirana sto ne mogu koliko hocu da gledam i citam. Za one koji imaju malu decu rec ohrabrenja, OBAVEZE se DUPLIRAJU kako rastu  :D Za one koji imaju bas veliku decu, opet se obaveze dupliraju jer dobijate i pridruzene clanove  :D

@Adnann Citas ti misli i dalje ali protekla tri meseca si bio uglavnom na muzickom forumu, ovde si svracao sa po jednim postom ili lol i cuvenim odjava! Kao i uvek, znas sta cu ti reci na kraju, poljubi mamu od mene!

Vicevi su vam vrh, niko mi ne moze poverovati da postoji takvo drustvance na netu...Pobedila zlatna ribica, iskidali su se svi u kancelariji...

Danas je KMHM ......

Ovako izgleda transformacija u djevojcicu od 7 god :))
image

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..