Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Mitzi opet ti i tvoji ludi smajlici :D,a mislim da najludja noc ovakvih provala je bila kad smo ja i ti pisali gluposti na engleskom pa se kasnije nadali da niko ne cita te nase gluposti,i tu je bilo nesto na fazon you are my past,my present,my future,idu mi ova laskanja od ruke :P

Link to comment
Share on other sites

Da ne zna Ana da sam ja u Grazu,MItzi ja sebi to pitanje stalno postavljam ali očigledno ona prava se jos uvijek nije pojavila ili mozda jeste samo sto sam ja corav i sporo kontam :D,vidjet cemo vrijeme ce da pokaze.
Ti to hoces da kazes da sam ja nenormalan :P

Link to comment
Share on other sites

Raskesio sam se od uha do uha,toliko mi je drago,sad me je malo stid koliko sam se obradovao :\">
To da volim mazohiste je dijagnoza Mitzi,imao sam par termina kod nje i dosla je do tok zakljucka nakon par rituala koje je izvele sa mnom,a u ritualima su obavezno koristeni bicevi,pa je valja to prevagnulo za moju dijagnozu :P

Link to comment
Share on other sites

Ana imam to sposobnost citanja misli,vec sam prije citao misli od Anagard kad je dosla kod nas na forum,izgleda sada si ti dosla na red.Ali imam osjecaj da ovo samo funkcionise kod novih clanova,dok misle da sam fin i dozvoljavaju mi to,kasnije kada vide moju pravu sliku to moja sposobnost nestane :D
Moguce je da djevojcica podsvjesno upravlja mnome :P
Ja sam normalno nenormalan a volio bi da cujem i misljenje nas doktorice Mitzi :))

Link to comment
Share on other sites

Hvala na upozorenju ali ionako sam normalno nenormalan,pa ne mogu izaci nenoromalniji nego sto jesam,zato budi spreman,uskoro ces imati gosta :D
Pogodila si dijagnozu,nisi ti dzabe vrhunski strucnjak u svome polju,de ti meni reci imal lijeka za mene,ne zelim da budem razmazeno deriste cijeli zivot,spasi me doktorice :P

Link to comment
Share on other sites

Doktorice Mitzi, mislim da se Vasa diagnoza zasniva samo na posmatranju. Gospodina treba otvoriti, uzeti mu mere, pa onda u laboratoriju,... Znate vec...detaljno! Mozda primetimo da je u njemu zaista skriven muskarac, pored svih ostalih licnosti.

To zahteva hirursku intervenciju, a ja nemam iskustva tek sam na obuci. Znate vec...
;;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..