Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Bojim se da oni nisu u prilici da shvate to. Mozda je moja urodjena radoznalost. To jednostavno bukne u meni, pa sta ce da se desi?, pa ..daj da odgledam jos jednu epi.
 Najbolji je deo kad repriziram epizodu koja mi se dopala.-To si gledala juce!-
-DAAA! Jesam! I mnogo je dobro!

Morace da se naviknu, jednostavno...     :D

Link to comment
Share on other sites

Danas je u prvih 10 min livetream na forumu Healer umrlo toliko ljudi da je to strasno,očigledno OTP je dosao glave dosta fangirls :D
Mima dobro dosla na forum,jedan savjet od mene,nadji sebi nekog svojih godina.I ja sam u istim problemima kao ti,odijepio sam na jednu ali dzabe kad sam ja za nju jos uvijek malo dijete,zato je najbolje da oboje nadjemo sebi nekog svojih godina i zaboravio ove koji nas ne primjecuju :P

Link to comment
Share on other sites

Da treba mi neka baba,recimo 60 do 70 godina,ja sam vec stariji cika pa godine nisu vazne >:)
A nema posebnog razloga zbog cega sam odlijepio,jednostvano sam pao na nju kao cijelu osobu,na sve njene mane i vrline.Da je bilo to nesto posebno a da se kasnije izgubi nebi valjalo,ovako kad ti se sve svidja,nema razloga da se bojis da ce da izgubi ono nesto posebno u sebi :D
Tesko da je prolazna faza a ja cu se nadati do posljednjeg trenutka za neko cudo :P

Vidis,ti sada mozes predvidjeti sta ce se desiti u slijedecoj sceni ili epizodi,a to je jasan znak da si postala totalna ovisnica o K-dramam,nema to nikakve veze sa iskustvom :))

Link to comment
Share on other sites

Od kada sam krenuo pratiti KLHM,u meni se rodilo brdo novih licnosti,zato treba da budete na oprezu,mozda nekada ne pisem ja na forumu,nego neka moja licnost,kao sto je bilo sa ovim djedom :D
Mitzi bas sam pao cijeli na nju,ona je za mene kao pahuljica,jedna jedina i unikatna,niko i nista je ne moze zamijeniti.A pošto je krhka kao pahuljica,posebno sam njezan prema njoj,zato nema brige da se desi lom zuba ili kosti :P
Kad bi neko sa strane krenuo citati sve nase postove,taj bi jadan posao lud kao i mi,pridruzio bi nam se odmah,gdje ces drugo naci ovakvo drustvo nego ovdje =))
I ja sam skroro dvije godine,da nije bilo drama nebi ni vas upoznao,nebi bio u ovako lijepom drustvu,zato mi je jos draze sto sam otkrio svijet K-drama :)

Link to comment
Share on other sites

class="video-title mts" data-block-track="containerLink" style="margin-right: 0px; margin-bottom: 10px; margin-left: 0px; padding: 0px; border: 0px; border-image-source: initial; border-image-slice: initial; border-image-width: initial; border-image-outset: initial; border-image-repeat: initial; font-family: Roboto, 'Helvetica Neue', 'Lucida Grande', Helvetica, Arial, 'Liberation Sans', Freesans, sans-serif; font-weight: 500; font-stretch: inherit; vertical-align: baseline; color: rgb(77, 77, 77); margin-top: 5px !important; background-color: rgb(244, 245, 245);"Anagard snima se Abb Ruk - Secret kakav cast Mark, Ann Peter i Kimberly 
Koliko smo zabavni do kraja godine imaćemo više od 20 članova :-B samo da ih ne prepadamo da se moraju predstaviti imenom i prezimenom a i ostaviti broj telefona 

=))
Dobro se setili tog žanra za drame ali ne bi bilo loše malo i zvezdanim dramama da se bave repriza Aliena 
Gledala sam davno taj film od Bina i nešto mi nije držao pažnju
Ma sve je u redu s nama još nam nije došao ni jedan psihijatar ponuditi svoje usluge :D kad razmislim vreme koje neki ljudi gledaju razne sportske događaje ili vesti mi posvetimo dramama i filmovima, veoma pametan izbor :)>-

Kad stiže prevod H 

Link to comment
Share on other sites

Ne gledam ni ja,na Viki je prevod tek na 67%,znaci tek nekad sutra odgledat sa prevodom.
Ana evo da ti ja odgovrim na pitanje koje si postavila Vanillli,to ti je glumac iz ove serije http://asianwiki.com/Who_Are_You_-_Korean_Drama ,a ovo je profil glumca http://asianwiki.com/Kim_Jae-Wook

Link to comment
Share on other sites

Ma ličnosti se kod mene krenule buditi ko lude od kada gledam KMHM,kao što reče svaka za jednu damu na forumu :D
Ja ti preporucujem,jedna od boljih serija te godine,posto su te godine bili duhovi u modi glavna glumica ih naravno vidi,a ove godine su nam psihicki/mentalni poremecaji u modi.

Link to comment
Share on other sites

E, dobro si to primetio!       =)) =D> =))

Kako im se samo desi da rade drame sa slicnom tematikom?

Pocetak godine 2014.Radni zadatak: psihicki poremecaji!
-Ljudi! Imate 3 meseca! Hocu gotove scenarije!.....

Zamisli to! Sta je sledece!?

Link to comment
Share on other sites

Prosle godine jedna od glavih tema u serijam je bila brak i vracanje razvedenog para jedno drugom,mislim da su 3 ii 4 serije bile na tu tematiku,svake godine jedna tema prevladava medju serijama.
Ove godine uz psihicke poremecaje mislim da ce drame o vampirima da vladaju,osim ove http://mydramalist.com/11844-scholar-who-walks-the-night koja tek krece kraje ove godine ima jos i Blood,koja krece sada u februaru,nju je Mitzi vec pomenula http://www.dramabeans.com/2015/01/the-doctors-bloodlust-is-awakened-in-kbss-blood/ .
A ja se licno radujem ovoj seriji http://www.dramabeans.com/2015/01/swearing-goddesses-and-bashful-fools-for-ho-gus-love/ ,jer obozavam rom-com.

Link to comment
Share on other sites

Ana sve ti je odgovorio od KJWooka imaš i ovu dramu gde ćeš upoznati i Jang Geun Suka o kojem se dosta priča a tek ost u ovoj drami od njega se mora poslušati 
https://www.youtube.com/watch?v=MgAyOobvxrQ
Who are you od njega isto preporučujem to je novije a ima i dramu 
id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; line-height: normal; overflow: hidden; font-family: arial, sans-serif; background: rgb(255, 255, 255);"Kim Jae Wook & Moon Geun Young ~ Mary Stayed Out All Night MV





Link to comment
Share on other sites

Ove su ti isto obavezno štivo za gledanje  id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; line-height: normal; overflow: hidden; font-family: arial, sans-serif; background: rgb(255, 255, 255);"Buzzer Beat | Gotta Be Somebody


id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; line-height: normal; overflow: hidden; font-family: arial, sans-serif; background: rgb(255, 255, 255);"Cheongdamdong Alice MV - Underwater

ovo je Moon Geun Jang naša mala miljenica glumi sa Park Si Ho Innocence MV ~ Bad Guy

ovde ti glumi Kim Nam Gil 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..