Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

@lexiesanja  Moj favorit za veceras je 
 



Slazem se sa @Mitzi.D  My petty romance  ima da se iskidaju...
 https://www.youtube.com/watch?v=TSiBEixg0H8
Ja sam se njoj iskidala...
A tu je i klasik   https://www.youtube.com/watch?v=8oU9rJpYgfU

Sad idem da vas iscitam, krenula sam od kraja stranice  :D
Link to comment
Share on other sites

Srećan rodjendan @Adnane, sa zakasnjenjem. Dakle, vise nismo vrsnjaci?  ;))  

@anagard i ja pratim KMHM, mislim da su mi bolji ovako ludi kako glume. Jako mi se dopada kako oblikuje svaku licnost. Mozes da primetis razliku.

A pratim i Healer-a, kao sto je Ado rekao, nema lose drame, samo nemam ni toliko vremena.

Sanja srecna i tebi dvogodisnjica,s obzirom na preporuke, zlata vredis. Ako budem u blokadi pitam tebe, il Adnana, naravno   :)

Link to comment
Share on other sites

@kuguarAna Potpuno si u pravu, transformacija je neverovatna i toliko dobro predstavljena da potpuno izgubis osecaj da je to jedna ista osoba! 
Vreme, pricaj mi o tome, dobro je sto u narednom periodu za mene sleduje zasluzeni predah, pa cu moci da uzivam u dramama do mile volje!
@orhideja Nama je veliki komp poceo prosle nedelje iznenada da se sam gasi...Ja ga sredivala, ma sve sto se moze uradila, pa nista. Rasturimo ga i usisamo na kraju i od tada sljaka kao lud!

Link to comment
Share on other sites

Ovo ce biti moj zadnji post,jer izgleda kada god nesto napišem pa makar to bilo u šali nego se nadje uvrjedjen.A ne govore džaba da ružna riječ boli dosta više od bilo koje fizičke boli,od sada Ado :-$
Ja sam mislio da ce Dragani biti drago da glumi negativnu ulogu pošto svi glumci kažu da im je drago kada glume negativce jer su u RL totalna suprotnost.
@kuguarAna da vršnjaci smo u duši a godine su manje više važne :D

Evo jedna oproštajna numera od mene,možda nekad ponovi navratim,do tada odjava!

Emeli Sande - My Kind Of Love


Link to comment
Share on other sites

@Mitzi.D. Aha...toliko sam se smejala sinoc, da je onaj moj opet pretio cupanjem kablica  :-t Da sam bila u kancelariji, verovatno bi mi sledovalo isto =))

@adnanado Mora da si ti nama nasao neki drugi cvetic pa mislis da odletis....leptiricu kupusicu nas  :o3

Trazila sinoc do nekog doba onaj instrumental iz Healera hocu da mi tako zvoni telefon. Ali nema pa nema verzija bez govora. Moracu opet da skidam onaj program za seckanje pesama. Da ti nisi imao vise srece, znam da si sigurno preslusao OST iz ove serije?

Link to comment
Share on other sites

Old Miss Diary  I-) #:-S jao što su meni dosadi filmovi tog tipa ovaj film mi baš ostao u lošem sećanju nisamj mogla nikako ga završiti,  valjda je s početka gledanja korejskih filmova
Utisci KMHM so so ali ne mogu da ne gledam kad JS zaseni svojom glumom sve  oko sebe, njen lik mi tako naporan za gledati a i ne izgleda mi mlađe nadam se da će mu drugi put pronaći neku mlađu glumicu za neki drugi projekat pa zaslužio je.
Anagard ako si odlučila javi koja ti je ličnost omiljena, Edie, Se Gi, Cha Do Hyun... ostale još nisam upoznala 

Link to comment
Share on other sites

Perfect Couple  slažem se kakav je to bio detektiv, moj prvi susret s tim glumcem LDW
Mitzi zaspaćeš dok budeš gledala OMD

Ado neće ni pet dana izdržati bez Dragane i Mitzi potpisujem
Ado ako si se slučajno i uvredio i našao povređen pretvori u neku novu dramu te emocije i budi svoj i mene odavno ne bi bilo ovde da sam se obazirala na neke ljude   8->

Link to comment
Share on other sites

Oh sta? :-O ko tu sad koga povrjedio i ko ne razgovara sa kim? Ma trebali bi vas djeca u 'kindergartnu' sta naucit o tome ;)

@anagard noona kdje si mi ti i tvoje price, hm? Da ti kazem tvoje priporuke mozda stigle na kraju ali pobjedile, cure odlocule na The perfect cuple. Onda pocinjemo sa dramo (ali ovdje se debata kojo).

@kuguarAna hahaha hvala na komlimentima :) 

Link to comment
Share on other sites

Hyde, Jekyll,Me meni se sviđa prva epizoda od samog početka, ubedljiva gluma oboje, love and hate omiljeni žanr većine, eto još Spy i Shine da pogledam početke ali za sad mi se ova drama najviše sviđa i da čim je spomenuo ugovor znala sam da improvizuje =))

U drami KMHM sad razumem naslov, biće problema ako se doktorka zaljubi u Segija umesto u Do Hyuna i nekako imam utisak da u kratko vreme nam žele reći puno stvari glavni lik ima najboljeg brata na svetu, baš  liče al bi njen lik dobro stajao Kang Sori samo je zamišljam

Link to comment
Share on other sites

adnanado said: Ovo ce biti moj zadnji post,jer izgleda kada god nesto napišem pa makar to bilo u šali nego se nadje uvrjedjen.A ne govore džaba da ružna riječ boli dosta više od bilo koje fizičke boli,od sada Ado :-$
Ja sam mislio da ce Dragani biti drago da glumi negativnu ulogu pošto svi glumci kažu da im je drago kada glume negativce jer su u RL totalna suprotnost.


Evo jedna oproštajna numera od mene,možda nekad ponovi navratim,do tada odjava!

Link to comment
Share on other sites

And i am back,dugo me nije bilo,da mi Dragana nije oprostila nebi se vratio,sva sreca pa me je pjesma spasila :D
Orhideja ja sam osoba koju je nemoguce naljutiti ili uvijediti,u mojih 26 god zivota to se nikada nije desilo,veoma sam tolerantan osoba :)
Mitzi ti jedva docekala da ja napustim forum,ostao sam bez rijeci kako si samo tako lagano podrzala moju odluku :(
Mislim da nam je svima jasno na forumu kada se salimo a kada tipkamo ozbiljno,zato ovakve budalastine sa moje strane uvijek smatrati salom :D
Kao sto rece Orhideja nebi ja bez vas mogao jedna dan a kamoli pet 8->

Link to comment
Share on other sites

Ma znala sam ja da se ti samo šališ  ;;)  Kad bi se svako ljutio na sve gluposti koje ovdje napišemo ne bi ovaj forum potrajao ni dva dana a ne  više od dvije godine.
 Samo ti nabaci još koju ideju, o ludim scenarijima, možda i napišem nešto ( ako ugrabim malo vremena, jer kasnim, k'o nikad) Samo da znate, ja još uvijek imam jednog gosta  ;) " Nevista" mi je još tu.

Link to comment
Share on other sites

>:) >:) >:)
 Samo se ti smij... Znaš da vrag nikad ne spava   >:) >:) >:)

 Ma nije mi zauzela komp, ali mi je neugodno da sjedim za kompom i kuckam, kad je ona u sobi sa mnomUostalom, to je i nepristojno.  A Ja nisam Zla Majka, nego Pristojna  i Dobra i Nježna Majka  :P

Link to comment
Share on other sites

Nova godina je pa je red da se i mi ponovimo... bar s novim programom ako već ne može ekskurzija do Koreje za sada  ;)
Evo Kim Soo Roo mi nešto laguje na viki pa sam ipak prešla na df inače mi omiljen i pregledan sajt 
Mali Joon će opet imati neku dramu 
Ado koliko ti je trebalo da shvatiš da si ipak omiljen Mitzi na poseban način  ;)) inače proglasićemo te ovde za programskog i dramskog savetnika sasvim zaslužen naslov
I da stara korejska tradicija ako nekog zanima  prošenje nekog se obavljalo ponudivši mu nove cipele, a ako ih prihvati brak je ustanovljen, ovo je informativno nek niko ne shvati lično eto da se ne nađete u čudu kad stignete u Koreju i nešto tako vam se desi Sanja jesi čula dobro obrati pažnju  ;))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..